Саран қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 маусымдағы № 143 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 11 шілдеде № 28767 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Саран қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы О. Баймаганбетов
Саран қалалық
мәслихатының
2022 жылғы 23
маусымдағы
№ 143
шешімге қосымша
Саран қалалық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Ақтас кенті жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2018 жылғы 17 мамырдағы 25 сессиясының № 277 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4804 болып тіркелген).
2. "Қарағанды облысы Ақтас кентінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын бекіту туралы" Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы 39 сессиясының № 405 шешімі. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2946 болып тіркелген).
3. "Саран қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы 39 сессиясының № 405 "Қарағанды облысы Ақтас кентінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы 9 сессиясының № 102 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4076 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Саранского городского маслихата
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 23 июня 2022 года № 143. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 июля 2022 года № 28767
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторые решения Саранского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата О. Баймаганбетов
Приложение к
решению
Саранского городского
маслихата
от 23 июня 2022 года
№ 143
Перечень некоторых решений Саранского городского маслихата, подлежащих признанию утратившими силу
1. Решение 25 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 17 мая 2018 года № 277 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества поселка Актас" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4804).
2. Решение 39 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества поселка Актас Карагандинской области" от 23 декабря 2014 года № 405 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2946).
3. Решение 9 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2016 года № 102 "О внесении изменения в решение 39 сессии Саранского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 405 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества поселка Актас Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4076).