Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы Тасарал ауылдық округінің Тасарал ауылындағы көшені қайта атау туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы Тасарал ауылдық округінің әкімінің 2022 жылғы 17 қарашадағы № 05 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 18 қарашада № 30620 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес, Тасарал ауылы халқының пікірін ескере отырып және Қарағанды облысы әкімдігінің жанындағы облыстық ономастикалық комиссиясының 2022 жылғы 11 наурыздағы қорытындысының негізінде ШЕШТІМ:
1. Тасарал ауылдық округінің Тасарал ауылындағы Орталық көшесін Таңыбай батыр көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тасарал ауылдық округінің әкімі Н. Сеитов

О переименовании улицы в селе Тасарал Тасаральского сельского округа Актогайского района Карагандинской области
Решение акима Тасаральского сельского округа Актогайского района Карагандинской области от 17 ноября 2022 года № 05. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 ноября 2022 года № 30620
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения села Тасарал и на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Карагандинской области от 11 марта 2022 года РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Орталық в селе Тасарал Тасаральского сельского округа на улицу Таңыбай батыр.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тасаральского сельского округа Н. Сеитов