"Бұқар жырау ауданындағы сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2018 жылғы 29 наурыздағы № 9 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 31 наурыздағы № 11 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 8 сәуірде № 27498 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңынаың 27 бабына сәйкес Бұқар жырау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының "Бұқар жырау ауданындағы сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2018 жылғы 29 наурыздағы № 9 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4706 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың хатшысы А. Әли

О признании утратившим силу решения Бухар-Жырауского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Бухар - Жырауского района" от 29 марта 2018 года № 9
Решение Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 31 марта 2022 года № 11. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 апреля 2022 года № 27498
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Бухар-Жырауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Бухар-Жырауского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Бухар - Жырауского района" от 29 марта 2018 года под № 9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4706).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата А. Әли