Қазалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 3 қарашадағы № 138 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 шілдедегі № 252 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 тамызда № 28969 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қазалы аудандық мәслихатының "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 3 қарашадағы № 138 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6028 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы Б. ЖАРЫЛҚАП

О признании утратившим силу решения Казалинского районного маслихата "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 3 ноября 2017 года № 138
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 25 июля 2022 года № 252. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 августа 2022 года № 28969
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Казалинского районного маслихата "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 3 ноября 2017 года № 138 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6028).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Казалинского районного маслихата Б. ЖАРЫЛҚАП