Маңғыстау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 17/211 "Маңғыстау облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2022 жылғы 9 желтоқсандағы № 16/182 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 желтоқсанда № 31209 болып тіркелді
Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Маңғыстау облыстық мәслихатының "Маңғыстау облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" 2018 жылғы 20 наурыздағы № 17/211 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3570 болып тіркелген) шешімі келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Маңғыстау облысы бойынша қоршаған ортаға жағымсыз әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелерін арттыру туралы";
кіріспе жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Мангистауского областного маслихата от 20 марта 2018 года № 17/211 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по Мангистауской области"
Решение Мангистауского областного маслихата от 9 декабря 2022 года № 16/182. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2022 года № 31209
Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского областного маслихата "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по Мангистауской области" от 20 марта 2018 года № 17/211 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3570) следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции:
"О повышении ставок платы за негативное воздействие на окружающую среду по Мангистауской области";
преамбулу изложить в новой редакции:

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы кодексінің (Салық кодексі) 576-бабы 8-тармағына сәйкес Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:";
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Маңғыстау облысы бойынша қоршаған ортаға жағымсыз әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес арттырылсын.";
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"В соответствии с пунктом 8 статьи 576 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Повысить ставки платы за негативное воздействие на окружающую среду по Мангистауской области согласно приложению к настоящему решению.";
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

6. Көмірсутектерді барлау және (немесе) өндіру жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде түзілетін күкіртті ашық түрде күкірт карталарында орналастыру үшін төлемақы мөлшерлемелері бір тонна үшін 7,54 айлық есептік көрсеткішті құрайды.

6. Ставки платы за размещение серы в открытом виде на серных картах, образующейся при проведении операций по разведке и (или) добыче углеводородов, составляют 7,54 месячный расчетный показатель за одну тонну.