Жаңаөзен қаласының және Қызылсай, Теңге, Рахат ауылдарының жерін аймақтарға бөлу жобаларын (схемаларын) бекіту туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2022 жылғы 25 наурыздағы № 15/121 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 12 сәуірде № 27524 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8 бабының 2 тармағына сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңаөзен қаласының және Қызылсай, Теңге, Рахат ауылдарының жерін аймақтарға бөлу жобалары (схемалары) осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қалалық мәслихатының хатшысы Т. Мусаев
Жаңаөзен қалалық мәслихатының
2022 жылғы 25 наурыздағы
№ 15/121
шешіміне қосымша
Жаңаөзен қаласының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қызылсай ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Теңге ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Рахат ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)

Об утверждении проектов (схем) зонирования земель города Жанаозен и сел Кызылсай, Тенге, Рахат
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 25 марта 2022 года № 15/121. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 апреля 2022 года № 27524
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан, Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проекты (схемы) зонирования земель города Жанаозен, сел Кызылсай, Тенге, Рахат согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Жанаозенского городского маслихата Т. Мусаев
Приложение к решению
Жанаозенского городского маслихата
от 25 марта 2022 года
№ 15/121
Проект (схема) зонирования земель города Жанаозен
Проект (схема) зонирования земель села Кызылсай
Проект (схема) зонирования земель села Тенге
Проект (схема) зонирования земель села Рахат