Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 4 мамырдағы № 191 "2022 жылға арналған тыңайтқыштарға субсидиялардың тізбесі мен нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалықтарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 21 қазандағы № 467 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 қазанда № 30348 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Костанайской области от 4 мая 2022 года № 191 "Об утверждении перечня и норм субсидий на удобрения, а также объемов бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2022 год"
Постановление акимата Костанайской области от 21 октября 2022 года № 467. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 октября 2022 года № 30348. Прекращено действие в связи с истечением срока
Акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қостанай облысы әкімдігінің "2022 жылға арналған тыңайтқыштарға субсидиялардың тізбесі мен нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалықтарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемдерін бекіту туралы" 2022 жылғы 4 мамырдағы № 191 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28026 болып тіркелген) келесі өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 513, 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539 және 540-жолдармен толықтырылсын:
"

1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении перечня и норм субсидий на удобрения, а также объемов бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2022 год" от 4 мая 2022 года № 191 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 28026) следующие изменение и дополнения:
приложение 1 к указанному постановлению дополнить строками, порядковые номера 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 513, 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539 и 540, следующего содержания:
"

477
"Aminosid Universal" тыңайтқышы
Азот (N) - 30%, күкірт (S) - 5%, гумин қышқылдар - 1%, молибден (Мо) - 0,01%, бор (В) - 0,01%, янтарь қышқылы - 0,5%, макро и микроэлементтер, органикалық қышқылдар
литр
462,5
478
"Aminosid Universal Si" тыңайтқышы
Кремний (Si) - 17%, азот (N) - 9%, макро және микроэлементтер
литр
1 260,0
479
"Aminosid Fosfit-1" тыңайтқышы
Азот (N) - 7%, фосфор (Р2О5) - фосфит түрінде - 32%, калий (К) - 16%, гумин және фульвоқышқылдар
литр
2 515,0
480
"Aminosid POWER" тыңайтқышы
Азот (N) - 1%, бор (В) - 1%, СЛЕС - 25%
литр
1 260,0
481
"Aminosid Universal, FULMAKS маркалы" тыңайтқышы
Азот (N) - 15%, парник (S) - 3-5%, бор (В) - 1%, мыс (Cu) - 1%, молибден (Мо) - 0,01%, гумин қышқылдар - 18%, фульво қышқылдар - 5%, микроэлементтер
литр
1 047,5
482
"Aminosid VL 100" тыңайтқышы
Азот (N) - 3%, полиэтилен оксиді - 77%, тұз қышқылы - 10%, кобальт - 0,1%, молибден - 0,1%, гексанат - 0,2%
литр
5 445,0
483
Бор маркалы глицерол
Глицерин - 10, Na - 0,8, Si - 0,56, SO4 - 1,5, N - 0,25, P - 0,5, K - 0,15, Mg - 0,05, B - 11, Cu - 0,05, Mn - 0,02, Zn - 0,02, Rb - 0,04
литр
1 113,5
484
Комплекс маркалы глицерол
Глицерин -10, Na - 1,4, Si - 0,56, SO4 - 2,2, N - 0,25, P - 0,3, K - 0,15, Mg - 0,05, B - 0,05, Cu - 0,05, Mn - 0,02, Zn - 0,02, Rb- 0,04
литр
823,5
485
Мырыш маркалы глицерол
Глицерин - 10, Na - 2, Si - 0,56, SO4 - 5,0, N - 0,25, P - 0,5, K - 0,2, Mg - 0,15, B - 0,5, Cu - 0,05, Mn - 0,15, Zn - 5, Rb - 0,04
литр
823,5
486
Калий маркалы глицерол
Глицерин - 10, Na - 1,3, Si - 0,56, SO4 - 2,0, N - 0,25, P - 0,65, K - 3,5, Mg - 0,04, B - 0,05, Cu - 0,15, Mn - 0,75, Zn - 0,25, Rb - 0,04
литр
823,5
487
Нитроаммофоска
N - 43,9, P - 0,3, К -1,5
тонна
84 375,0
488
PROMOSTART
N - 30
литр
2 420,0
489
Текнофит pH
Поли - гидрокси - карбоқышқылдар - 20
литр
3 060,59
490
Аминосит 33% тыңайтқышы
Бос аминоқышқылдар - 33, органикалық заттардың жалпы саны - 48, азоттың жалпы болуы (N) - 9,8
литр
3 482,0
491
Руткат (Rutkat) тыңайтқышы
Бос аминоқышқылдар - 10, полисахаридтер - 6,1, ауксиндер - 0,6, фосфор (P2O5) - 4, калий (К2О - 3), темір (Fe) - 0,4
литр
5 050,0
492
"Нутривант Плюс Зерновой" тыңайтқышы
Азот (N) - 6, фосфор (P) - 23, калий (K) - 35, магний (MgO) - 1, темір (Fe) - 0,05, мырыш (Zn) - 0,2, бор (В) - 0,1, марганец (Mn) - 0,2, мыс (Cu) - 0,25, молибден (Мо) - 0,002
килограмм
2 232,0
Азот (N) - 19, фосфор (P) - 19, калий (K) - 19, магний (MgO) - 2, темір (Fe) - 0,05, мырыш (Zn) - 0,2, Бор (В) - 0,1, марганец (Mn) - 0,2, мыс (Cu) - 0,2, молибден (Мо) - 0,002
493
"Нутривант Плюс Масличный" тыңайтқышы
Фосфор (P) - 20, калий (K) - 33, магний (MgO) - 1, күкірт (S) - 7,5, мырыш (Zn) - 0,02, бор (В) - 1,5, марганец (Mn) - 0,5, мыс (Cu) - 0,0025, молибден (Мо) - 0,001
килограмм

477
Удобрение "Aminosid Universal"
Азот (N) - 30%, cера (S) - 5%, гуминовые кислоты - 1%, молибден (Мо) - 0,01%, бор (В) - 0,01%, янтарная кислота - 0,5%, макро и микроэлементы, органические кислоты
литр
462,5
478
Удобрение "Aminosid Universal Si"
Кремний (Si) - 17%, азот (N) - 9%, макро и микроэлементы
литр
1 260,0
479
Удобрение "Aminosid Fosfit-1"
Азот (N) - 7%, фосфор (Р2О5) - в виде фосфита - 32%, калий (К) - 16%, гуминовые и фульвокислоты
литр
2 515,0
480
Удобрение "Aminosid POWER"
Азот (N) - 1%, бор (В) - 1%, СЛЕС - 25%
литр
1 260,0
481
Удобрение "Aminosid Universal, марки FULMAKS"
Азот (N) - 15%, парник (S) - 3-5%, бор (В) - 1%, медь (Cu) - 1%, молибден (Мо) - 0,01%, гуминовые кислоты - 18%, фульвоксовые кислоты - 5%, микроэлементы
литр
1 047,5
482
Удобрение "Aminosid VL 100"
Азот (N) - 3%, оксиды полиэтилена - 77%, соляная кислота - 10%, кобальт - 0,1%, молибден - 0,1%, гексанат - 0,2%
литр
5 445,0
483
Глицерол марки Бор
Глицерин - 10, Na - 0,8, Si - 0,56, SO4 - 1,5, N - 0,25, P - 0,5, K - 0,15, Mg - 0,05, B - 11, Cu - 0,05, Mn - 0,02, Zn - 0,02, Rb - 0,04
литр
1 113,5
484
Глицерол марки Комплекс
Глицерин - 10, Na - 1,4, Si - 0,56, SO4 - 2,2, N - 0,25, P - 0,3, K - 0,15, Mg - 0,05, B - 0,05, Cu - 0,05, Mn - 0,02, Zn - 0,02, Rb-0,04
литр
823,5
485
Глицерол марки Цинк
Глицерин - 10, Na - 2, Si - 0,56, SO4 - 5,0, N - 0,25, P - 0,5, K - 0,2, Mg - 0,15, B - 0,5, Cu - 0,05, Mn - 0,15, Zn - 5, Rb - 0,04
литр
823,5
486
Глицерол марки Калий
Глицерин - 10, Na - 1,3, Si - 0,56, SO4 - 2,0, N - 0,25, P - 0,65, K - 3,5, Mg - 0,04, B - 0,05, Cu - 0,15, Mn - 0,75, Zn - 0,25, Rb - 0,04
литр
823,5
487
Нитроаммофоска
N - 43,9, P - 0,3, К - 1,5
тонна
84 375,0
488
PROMOSTART
N - 30
литр
2 420,0
489
Текнофит pH
Поли - гидрокси - карбокислоты - 20
литр
3 060,59
490
Удобрение Аминосит 33% (Aminosit 33%)
Свободные аминокислоты - 33, общее количество органических веществ - 48, общее содержание азота (N) - 9,8
литр
3 482,0
491
Удобрение Руткат (Rutkat)
Свободные аминокислоты - 10, полисахариды - 6,1, ауксины - 0,6, фосфор (P2O5) - 4, калий (К2О - 3), железо (Fe) - 0,4
литр
5 050,0
492
Удобрение "НУТРИВАНТ Плюс Зерновой"
Азот (N) - 6, фосфор (P) - 23, калий (K) - 35, магний (MgO) - 1, железо (Fe) - 0,05, цинк (Zn) - 0,2, бор (В) - 0,1, марганец (Mn) - 0,2, медь (Cu) - 0,25, молибден (Мо) - 0,002
килограмм
2 232,0
Азот (N) - 19, фосфор (P) - 19, калий (K) - 19, магний (MgO) - 2, железо (Fe) - 0,05, цинк (Zn) - 0,2, бор (В) - 0,1, марганец (Mn) - 0,2, медь (Cu) - 0,2, молибден (Мо) - 0,002
493
Удобрение "НУТРИВАНТ Плюс Масличный"
Фосфор (P) - 20, калий (K) - 33, магний (MgO) - 1, сера (S) - 7,5, цинк (Zn) - 0,02, бор (В) - 1,5, марганец (Mn) - 0,5, медь (Cu) - 0,0025, молибден (Мо) - 0,001
килограмм

2 232,0
494
Нутривант Плюс UNICROP 0-36-24
Фосфор (P) - 36, калий (K) - 24, магний (MgO) - 2, бор (В) - 2, марганец (Mn) - 1
килограмм
2 232,0
495
"Агрофлор" Фосфор мен Калийдің концентрацияланған ерітіндісі
P2O5 - 25, K2O - 10
литр
1428,57
496
"Агрофлор" концентрацияланған күкірт ерітіндісі
SO3 - 36, NH2 - 4,8
литр
1428,57
497
"Агрофлор" концентрацияланған бор ерітіндісі
B - 11, N - 6
литр
1428,57
498
"Агрофлор" концентрацияланған Мырыш ерітіндісі
Zn - 15, S - 7, NH2 - 4,5
литр
1428,57
499
"Агрофлор" концентрацияланған микроэлементтерінің ерітіндісі
N - 2, P - 2, K - 2,5, Mg - 3, S - 6 - 7, B - 0,28, Fe - 0,32, Mn - 0,16, Cu - 0,06, Zn - 0,04, Mo - 0,03
литр
1 428,57
500
QadamFerti Aminoleaf тыңайтқышы
Бос Аминқышқылдары - 30%; Жалпы Азот (N) - 6%; Суда еритін Фосфор Пентоксиді (P2O5) - 1%; Суда еритін Калий Оксиді (K2O) - 1%
литр
3 739,87
501
QadamFerti Start тыңайтқышы
Бос аминқышқылдары - 4%; Жалпы Азот (N) - 4%; Суда еритін Фосфор Пентоксиді (P2O5) - 8%; Суда еритін Калий Оксиді (K2O) - 3%; Полисахаридтер - 15%; Темір (Fe) хелат түрінде (EDDHA) - 0,1%; Мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) - 0,02%; Суда еритін Бор (В) - 0,03%; Цитокининдер - 0,05%
литр
3 236,64
502
QadamFerti Unileaf тыңайтқышы
Бос Аминқышқылдары - 4%; Жалпы Азот (N) - 4%; Суда еритін Фосфор Пентоксиді (P2O5) - 6%; Суда еритін Калий Оксиді (K2O) - 2%; Полисахаридтер - 12%; Темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) - 0,4%; Марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) - 0,2%; Мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) - 0,2%
литр
2 041,75
503
QadamFerti pH Сontrol тыңайтқышы
Жалпы Азот (N) - 3%, о.і. Амидті азот (NH2) - 3%; Суда еритін Фосфор Пентаоксиді (P2O5) - 15%; иондық емес ББЗ - 25%
литр
2 408,25
504
QadamFerti Boromax тыңайтқышы
Бос Аминқышқылдары - 2%; Жалпы Азот (N) - 3,2%; Суда еритін Бор (В) - 6%
литр
1 764,37
505
QadamFerti Aqualeaf 20-20-20
Жалпы Азот (N) - 20%, о.і. Нитратты Азот (NO3) - 2%, Амидті Азот (NH2) - 14%; Аммоний Азоты (NH4) - 4%; Суда еритін Фосфор Пентоксиді (P2O5) - 20%; Суда еритін Калий Оксиді (К2О) - 20%; Темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) - 0,02%; Марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) - 0,01%; Мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) - 0,002%; Мыс (Cu) хелат түрінде (EDTA) - 0,002%; Суда еритін бор (В) - 0,01%;
килограмм
1 004,53
506
QadamFerti Aqualeaf 10-52-10
Жалпы Азот (N) - 10%, о.і. Аммоний Азоты (NH4) - 10%; Суда еритін Фосфор Пентоксиді (P2O5) - 52%; Суда еритін Калий Оксиді (К2О) - 10%; Темір (Fe) хелат түріндегі (EDTA) - 0,02%; Марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) - 0,01%; Мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) - 0,002%; Мыс (Cu) хелат түрінде (EDTA) - 0,002%; Суда еритін Бор (В) - 0,01%;
килограмм

2 232,0
494
Нутривант Плюс UNICROP 0-36-24
Фосфор (P) - 36, калий (K) - 24, магний (MgO) - 2, бор (В) - 2, марганец (Mn) - 1
килограмм
2 232,0
495
Концентрированный раствор Фосфора и Калия "Агрофлор"
P2O5 - 25, K2O - 10
литр
1 428,57
496
Концентрированный раствор серы "Агрофлор"
SO3 - 36, NH2 - 4,8
литр
1 428,57
497
Концентрированный раствор бора "Агрофлор"
B - 11, N - 6
литр
1 428,57
498
"Агрофлор" Цинк раствор концентрированный
Zn - 15, S - 7, NH2 - 4,5
литр
1 428,57
499
Концентрированный раствор микроэлементов "Агрофлор"
N - 2, P - 2, K - 2,5, Mg - 3, S - 6-7, B - 0,28, Fe - 0,32, Mn - 0,16, Cu - 0,06, Zn - 0,04, Mo - 0,03
литр
1 428,57
500
Удобрение QadamFerti Aminoleaf
Свободные Аминокислоты - 30%; Общий Азот (N) - 6%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) - 1%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) - 1%
литр
3 739,87
501
Удобрение QadamFerti Start
Свободные аминокислоты - 4%; Общий Азот (N) - 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) - 8%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) - 3%; Полисахариды - 15%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDDHA) - 0,1%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) - 0,02%; Водорастворимый Бор (В) - 0,03%, Цитокинины - 0,05%
литр
3 236,64
502
Удобрение QadamFerti Unileaf
Свободные Аминокислоты - 4%; Общий Азот (N) - 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) - 6%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) - 2%; Полисахариды - 12%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) - 0,4%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) - 0,2%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) - 0,2%
литр
2 041,75
503
Удобрение QadamFerti pH Сontrol
Общий Азот (N) - 3%, в т.ч. Амидный азот (NH2) - 3%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) - 15%; Не-ионный ПАВ - 25%
литр
2 408,25
504
Удобрение QadamFerti Boromax
Свободные Аминокислоты - 2%; Общий Азот (N) - 3,2%; Водорастворимый Бор (В) - 6%
литр
1 764,37
505
QadamFerti Aqualeaf 20-20-20
Общий Азот (N) - 20%, в т. ч. Нитратный Азот (NO3) - 2%, Амидный Азот (NH2) - 14%, Аммонийный Азот (NH4) - 4%; Водорастворимый пентоксид Фосфора (P2O5) - 20%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) - 20%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) - 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) - 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) - 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) - 0,002%; Водорастворимый Бор (В) - 0,01%;
килограмм
1 004,53
506
QadamFerti Aqualeaf 10-52-10
Общий Азот (N) - 10%, в т.ч. Аммонийный Азот (NH4) - 10%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) - 52%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) - 10%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) - 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) - 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) - 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) - 0,002%; Водорастворимый бор (В) - 0,01%;
килограмм

1 098,91
507
QadamFerti Aqualeaf 25-5-5
Жалпы Азот (N) - 25%, о.і. Амидті Азот (NH2) - 12%, Аммоний Азоты (NH4) - 13%; Суда еритін Фосфор Пентоксиді (P2O5) - 5%; Суда еритін Калий Оксиді (K2O) - 5%; Темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) - 0,02%, Марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) - 0,01%; Мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) - 0,002%; Мыс (Cu) хелат түрінде (EDTA) - 0,002%; Суда еритін Бор (В) - 0,01%;
килограмм
1 084,77
508
QadamFerti Aqualeaf 10-10-40
Жалпы Азот (N) - 10%, о.і. Нитратты Азот (NO3) - 4%, Амидті Азот (NH2) - 4%, Аммоний Азоты (NH4) - 2%; Суда еритін Фосфор Пентоксиді (P2O5) - 10%; Суда еритін Калий Оксиді (К2О) - 40%; Темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) - 0,02%; Марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) - 0,01%; Мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) - 0,002%; Мыс (Cu) хелат түрінде (EDTA) - 0,002%; Суда еритін Бор (В) - 0,01%;
килограмм
985,0
509
QadamFerti Silimax тыңайтқышы
Суда еритін Калий Оксиді (К2О) - 15%; Суда еритін Калий Диоксиді (SiO2) - 10%
литр
2700
510
Фертигрейн Старт
N - 3%; Zn - 1%; Амин қышқылдары, барлығы - 9%; L - амин қышқылдары - 6,5%; Теңіз балдырларының сығындысы - 4%; Органикалық заттар, барлығы - 30%
литр
3 363,38
511
Фертигрейн Старт СоМо
N - 3%; Zn - 1%; Co - 0,5%; Mo - 1%; Аминқышқылдары, барлығы - 9%; "L" - аминқышқылдары - 6,5%; Теңіз балдырларының сығындысы - 4%; органикалық заттар, барлығы - 30%
литр
4 974,71
512
Фертигрейн Фолиар
Аминқышқылдары, барлығы - 10%; Органикалық заттар, барлығы - 40%; N - 5%; Zn - 0,75%; Mn - 0,5%; B - 0,1%; S - 4%; Fe - 0,1%; Cu - 0,1%; Mo - 0,02%; Co - 0,01%
литр
2 963,93
513
Фертигрейн қызылша
Аминқышқылдары, барлығы - 7%; N - 3,5%; Р - 2%; Mn - 1%; B - 0,3%; S - 2%
литр
2 487,71
514
Текамин Раис
"L" - аминқышқылдары, барлығы - 4,7%; Теңіз балдырларының сығындысы - 4%; Органикалық заттар, барлығы - 22%; N - 5,5%; К - 1%; Zn - 0,15%; Mn - 0,3%; B - 0,05%; S - 4%; Fe - 0,5%; Cu - 0,05%
литр
4 442,34
515
Текамин Макс
Аминқышқылдары, барлығы - 14,4%; N - 7%; Органикалық заттар, барлығы - 60%
литр
3 074,81
516
Текамин Флауэр
Аминқышқылдары, барлығы - 3%; N - 3%; Р - 10%; В - 1%; Mo - 0,5%
литр
3 578,04
517
Текамин Брикс
Теңіз балдырларының сығындысы - 10%; Органикалық заттар, барлығы - 20%; К - 18%; B - 0,2%
литр
3 459,34
518
Текамин Брикс-2
Теңіз балдырларының сығындысы; "L" амин қышқылдары - 3%; К - 18%; B - 0,2%
литр
3 459,34
519
Текамин Текс Фрут
Zn - 0,05%; B - 0,14%; Mg - 0,7%; Mo - 0,02%; Ca - 12%; Жалпы қант - 18%
литр
3 324,0
520
Текнокель Амино ZnMn
"L" - аминқышқылдары - 6%; Mn - 3%; Zn - 5%
литр
3 074,81
521
Текнокель Амино Mn
N - 3%; Mn - 6%; "L" - аминқышқылдары - 6%
литр

1 098,91
507
QadamFerti Aqualeaf 25-5-5
Общий Азот (N) - 25%, в т.ч. Амидный Азот (NH2) - 12%, Аммонийный Азот (NH4) - 13%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) - 5%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) - 5%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) - 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) - 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) - 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) - 0,002%; Водорастворимый бор (В) - 0,01%;
килограмм
1 084,77
508
QadamFerti Aqualeaf 10-10-40
Общий Азот (N) - 10%, в т.ч. Нитратный Азот (NO3) - 4%, Амидный Азот (NH2) - 4%, Аммонийный Азот (NH4) - 2%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) - 10%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) - 40%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) - 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) - 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) - 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) - 0,002%; Водорастворимый Бор (В) - 0,01%;
килограмм
985,0
509
Удобрение QadamFerti Silimax
Водорастворимый Оксид Калия (К2О) - 15%; Водорастворимый Диоксид Калия (SiO2) - 10%
литр
2 700,0
510
Фертигрейн Старт
N - 3%; Zn - 1%; Аминокислоты, всего - 9%; "L" - аминокислоты - 6,5%; Экстракт морских водорослей - 4%; Органические вещества, всего - 30%
литр
3 363,38
511
Фертигрейн Старт СоМо
N - 3%; Zn - 1%; Co - 0,5%; Mo - 1%; Аминокислоты, всего - 9%; "L" -аминокислоты - 6,5%; Экстракт морских водорослей - 4%; Органические вещества, всего - 30%
литр
4 974,71
512
Фертигрейн Фолиар
Аминокислоты, всего - 10%; Органические вещества, всего - 40%; N - 5%; Zn - 0,75%; Mn - 0,5%; B - 0,1%; S - 4%; Fe - 0,1%; Cu - 0,1%; Mo - 0,02%; Co - 0,01%
литр
2 963,93
513
Фертигрейн Свекловичный
Аминокислоты, всего - 7%; N - 3,5%; Р - 2%; Mn - 1%; B - 0,3%; S - 2%
литр
2 487,71
514
Текамин Раис
"L" - аминокислоты, всего - 4,7%; Экстракт морских водорослей - 4%; Органические вещества, всего - 22%; N - 5,5%; К - 1%; Zn - 0,15%; Mn - 0,3%; B - 0,05%; S - 4%; Fe - 0,5%; Cu - 0,05%
литр
4 442,34
515
Текамин Макс
Аминокислоты, всего - 14,4%; N - 7%; Органические вещества, всего - 60%
литр
3 074,81
516
Текамин Флауэр
Аминокислоты, всего - 3%; N - 3%; Р - 10%; В - 1%; Mo - 0,5%
литр
3 578,04
517
Текамин Брикс
Экстракт морских водорослей - 10%; Органические вещества, всего - 20%; К - 18%; B - 0,2%
литр
3 459,34
518
Текамин Брикс-2
Экстракт морских водорослей; "L" аминокислоты - 3%; К - 18%; B - 0,2%
литр
3 459,34
519
Текамин Текс Фрут
Zn - 0,05%; B - 0,14%; Mg - 0,7%; Mo - 0,02%; Ca - 12%; Общий сахар - 18%
литр
3 324,0
520
Текнокель Амино ZnMn
"L" - аминокислоты - 6%; Mn - 3%; Zn - 5%
литр
3 074,81
521
Текнокель Амино Mn
N - 3%; Mn - 6%; "L" - аминокислоты - 6%
литр

1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мұхамбетов
Қостанай облысы әкімдігінің
2022 жылғы 21 қазандағы
№ 467 қаулысына
қосымша
Қостанай облысы әкімдігінің

1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мұхамбетов
Приложение
к постановлению акимата
Костанайской области
от 21 октября 2022 года
№ 467
Приложение 2
к постановлению акимата
Костанайской области