Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының көшелерін қайта атау туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 294 және Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 227 бірлескен қаулысы және шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 желтоқсанда № 31203 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 5-1) тармақшасына сәйкес, Жітіқара ауданының Жітіқара қаласы халқының пікірін ескере отырып, Қостанай облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 13 сәуірдегі қорытындысы негізінде Жітіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының келесі көшелері қайта аталсын:
Фрунзе көшесі Достық көшесіне;
30 лет ВЛКСМ көшесі Қостанай көшесіне.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара ауданының әкімі Н. Утегенов
Жітіқара аудандық мәслихатының хатшысы А. Кабиев

О переименовании улиц города Житикары Житикаринского района
Совместные постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 21 декабря 2022 года № 294 и решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 21 декабря 2022 года № 227. Зарегистрированы в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2022 года № 31203
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения города Житикары Житикаринского района, на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Костанайской области от 13 апреля 2022 года акимат Житикаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы города Житикары Житикаринского района:
улицу Фрунзе на улицу Достық;
улицу 30 лет ВЛКСМ на улицу Қостанай.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на курирующего заместителя акима Житикаринского района Костанайской области.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Житикаринского района Н. Утегенов
Секретарь Житикаринского районного маслихата А. Кабиев