Меңдіқара ауданы бойынша кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2022 жылғы 18 ақпандағы № 77 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 ақпанда № 26955 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 10 - 3 - бабының 1 - тармағына сәйкес және Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі міндетін атқарушысының 2020 жылғы 30 наурыздағы № 166 "Кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп - ұстауға арналған шығыстар сметасын есептеу әдістемесін, сондай - ақ кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп - ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20284 болып тіркелген) бұйрығы негізінде Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес 2022 жылға Меңдіқара ауданы бойынша кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп - ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшері бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ж. Байбулатова
Mәслихаттың
2022 жылғы 18 ақпандағы
№ 77 шешіміне
қосымша
Меңдіқара ауданы бойынша кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшері
Атауы

Об утверждении минимального размера расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума по Мендыкаринскому району
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 18 февраля 2022 года № 77. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 февраля 2022 года № 26955. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 10 - 3 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях" и на основании приказа исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 166 "Об утверждении Методики расчета сметы расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума, а также методики расчета минимального размера расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20284) Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить минимальный размер расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума на 2022 год по Мендыкаринскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата Ж. Байбулатова
Приложение
решению маслихата
от 18 февраля 2022 года
№ 77
Минимальный размер расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума по Мендыкаринскому району
Наименование

1 м2 үшін шығыстардың ең төмен мөлшері (теңге)
1
Кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшері (коэффициентті есепке алмағанда)
31,23
Ескерту: м2 – шарты метр

Минимальный размер расходов за 1 м2 (тенге)
1
Размер расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума (без учета коэффициента)
31,23
Примечание: м2 – квадратный метр