2022 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесін және субсидиялар нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалық тынайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемдерін бекіту туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2022 жылғы 20 мамырдағы № 135/1 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 26 мамырда № 28234 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" № 107 бұйрығына сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2022 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерiнің тізбесі және тынайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялар нормалары, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға 1 121 370 000 (бір миллиард жүз жиырма бір миллион үш жүз жетпіс мың) теңге мөлшерінде бюджеттік қаражат көлемдері бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы әкімдігінің 03.10.2022 № 279/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М.О. Өтешовке жүктелсiн.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі А. Скаков
Павлодар облысы
әкімдігінің 2022 жылғы
20 мамырдағы
№ 135/1 қаулысымен
бекітілген
2022 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерiнің тізбесі және тынайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) субсидиялар нормалары
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштағы әсер етуші заттардың құрамы (%)
Субсидиялар нормасы (теңге)
Өлшем бірлігі (тонна, литр, килограмм)
Азот тыңайтқыштары
1
Аммиак селитрасы
N-34,4
89 250,0
тонна
Б маркалы аммиак селитрасы
N-34,4
Құрамында азот бар аммиак-нитратты тыңайтқыш 33,5 %
N-33,5
76 050,0
тонна
3
Сұйық аммоний нитраты, Б маркасы

Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и норм субсидий, а также объемов бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2022 год
Постановление акимата Павлодарской области от 20 мая 2022 года № 135/1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 мая 2022 года № 28234.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20209) акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, а также объемы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2022 год в размере 1 121 370 000 (один миллиард сто двадцать один миллион триста семьдесят тысяч) тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Павлодарской области от 03.10.2022 № 279/4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Утешова М.О.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Скаков
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 20 мая 2022 года
№ 135/1
Перечень субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, на 2022 год
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении (%)
Норма субсидий
(тенге)
Единица измерения (тонна, литр, килограмм)
Азотные удобрения
1
Селитра аммиачная
N-34,4
89 250,0
тонна
Селитра аммиачная марки Б
N-34,4
Удобрение аммиачно-нитратное с содержанием азота 33,5 %
N-33,5
76 050,0
тонна
3
Нитрат аммония жидкий, марка Б

Haifa UP, несепнәр фосфаты (17.5-44-0)
N-17,5, P2О5-44
321,5
килограмм
Кешенді тыңайтқыш Growfert бренд: 18-44-0 (UP)
N - 18%, P2О5-44%
12
Аммофос
N-10, P-46
92 812,5
тонна
N-12, P-52
Аммофос маркасы 12-52
N-12, P-52
12-52 маркалы Аммофос
Аммофос 12: 52 SiB маркалары (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
Аммофос 12: 52 + B
N-12, P-52, B-0,03
Аммофос 12: 52 + Zn
N-12, P-52, Zn-0,21
Бренд қоспасы: 10: 46: 0
N-10, P-46
13
Аммофос маркасы 12:39
N-12, P-39
91 500,0
тонна
Аммофос маркасы 11:42
N-11, P-42
Аммофос маркасы 10:39
N-10, P-39
Аммофос маркасы 10:36
N-10, P-36
Аммофос маркасы 10:33
N-10, P-33
Калий тыңайтқыштары
14
Хлорлы Калий
K-60
84 000,0
тонна
Хлорлы Калий
K2О-60
SiB маркалы хлорлы калий (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2О-43
Хлорлы Калий
K2О-45
Solumop маркалы калий хлориді
K2О-60, KCl-95,8
Кешенді тыңайтқыш growfert бренд: 0-0-61 (KCl)
K2О-61%
15
Калий сульфаты (күкірт қышқылды калий)
K2O-52%, SO4-53%
160 000,0
тонна
Калий сульфаты, SiB бренді (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2О -50
Тазартылған күкірт қышқылды Калий (калий сульфаты)
K2О-53, SO3- 45
Агрохимикат калий сульфаты
K-53, S-18
Калий сульфаты (Криста СОП)
K2О-52, SO3- 45
Калий сульфаты (Tera Tera Krista SOP)
K2О-52, SO3- 45
Калий сульфаты
K2О-51, SO3- 45
Минералды тыңайтқыш күкірт қышқылды калий (калий сульфаты) тазартылған
K2О-53, S-18
Калий сульфаты
K2О-53, S-18
Калий сульфаты
K2О-51
Еритін калий сульфаты
K2O-51,5, SO4-56
Күкірт қышқылды Калий (калий сульфаты) тазартылған (I сорт, II сорт)
K2О-53, S-18
Кешенді тыңайтқыш Growfert бренд: 0-0-51 (SOP)
K2О-51%, SO3-47%
Күрделі тыңайтқыштар
16
Фосфор-Калий тыңайтқыштары
Р-26%, К-5%
25 750,0
тонна
Р-27%, К-4%
Р-22%, К-4%
Р-17%, К-4%
17
С 12 маркалы сұр карбамид агрохимикаты
N-33, S-12
108 325,0
тонна
С 7,5 сұр маркалы карбамид агрохимикаты
N-35, S-7
С 4 маркалы сұр карбамид агрохимикаты
N-40, S-4
18
11-37 маркалы кешенді сұйық тыңайтқыштар (ЖКУ)
N-11, Р-37
98 036,0
тонна
10-34 маркалы кешенді сұйық тыңайтқыштар (ЖКУ)
N-10, Р-34
19
15:15:15 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15
84 375,0
тонна
15:15:15 маркалы Нитроаммофоска
N-15, P-15, K-15
NPK 15-15-15 маркалы Нитроаммофоска (азофоска)
N-15, P-15, K-15
15-15-15 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15
Азот-фосфор-калий тыңайтқышы-нитроаммофоска (азофоска), NPK-тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15
15:15:15 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы (диаммофоска)
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска 15: 15: 15, SiB маркалары (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш нитроаммофоска азофоска
N-16, P-16, K-16
16:16:16 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-16, P-16, K-16
NPK 16:16:16 маркалы Нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16
NPK 16-16-16 маркалы Нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16: 16: 16, SiB маркалары (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-16, P-16, K-16
17:17:17 маркалы Нитроаммофоска
N-17, P-17, K-17
16:16:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы Нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16
7:7:7 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-7, P-7, K-7
8:24:24 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы Нитроаммофоска
N-8, P-24, K-24
NPK-плюс 9-20-20 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-9, P-20, K-20
Диаммофоска 9-25-25 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-9, P-25, K-25
10:20:20 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-20, K-20
17:0,1:28 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы Нитроаммофоска
N-17, P-0,1, K-28
21:0,1:21 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы Нитроаммофоска
N-21, P-0,1, K-21
15:24:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы Нитроаммофоска
N-15, P-24, K-16
NPK 16-16-8 маркалы Нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-8
Диаммофоска 10-26-26 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-10, P-26, K-26
NPK-1 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26
NPK-1 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26
10-26-26 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26
10:26:26 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26
10:26:26 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26
10:26:26 маркалы Нитроаммофоска
N-10, P-26, K-26
10:20:20 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-20, K-20
12:32:12 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-12, P-32, K-12
13:19:19 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-13, P-19, K-19
8-20-30 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-8, P-20, K-30
8:20:30 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
8:19:29 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-8, P-19, K-29
NPK 13-13-24 маркалы Нитроаммофоска (азофоска)
N-13, P-13, K-24
14:14:23 маркалы Нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23
Нитроаммофоска бренд: 19:4:19
N-19, P-4, K-19
NPK 20-10-10 маркалы Нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P-10, K-10
Нитроаммофоска бренд: 21:1:21
N-21, P-1, K-21
NPK 24-6-12 маркалы Нитроаммофоска (азофоска)
N-24, P-6, K-12
23:13:8 маркалы Нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8
20
NPK Нитроаммофоска, 16:16:16+в маркалы

Haifa UP, фосфат мочевины (17.5-44-0)
N-17,5, P2О5-44
321,5
килограмм
Комплексное удобрение Growfert марки: 18-44-0 (UP)
N-18%, P2О5-44%
12
Аммофос
N-10, P-46
92 812,5
тонна
N-12, P-52
Аммофос марка 12-52
N-12, P-52
Аммофос марки 12-52
Аммофоc 12:52, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
Аммофос 12:52+Zn
N-12, P-52, Zn-0,21
Тукосмесь марки: 10:46:0
N-10, P-46
13
Аммофос, марки 12:39
N-12, P-39
91 500,0
тонна
Аммофос, марки 11:42
N-11, P-42
Аммофос, марки 10:39
N-10, P-39
Аммофос марки 10:36
N-10, P-36
Аммофос марки 10:33
N-10, P-33
Калийные удобрения
14
Калий хлористый
K-60
84 000,0
тонна
Калий хлористый
K2О-60
Хлористый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2О-43
Калий хлористый
K2О-45
Хлорид калия марки Solumop
K2О-60, KCl-95,8
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-61 (KCl)
K2О-61%
15
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-52%, SO4-53%
160 000,0
тонна
Сернокислый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2О -50
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2О-53, SO3- 45
Агрохимикат Сульфат калия
K-53, S-18
Сульфат калия (Krista SOP)
K2О-52, SO3- 45
Сульфат калия (Yara Tera Krista SOP)
K2О-52, SO3- 45
Сульфат калия
K2О-51, SO3- 45
Минеральное удобрение калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2О-53, S-18
Сульфат калия
K2О-53, S-18
Сульфат калия
K2О-51
Сульфат калия растворимый
K2O-51,5, SO4-56
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный (I сорт, II сорт)
K2О-53, S-18
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-51 (SOP)
K2О-51%, SO3-47%
Сложные удобрения
16
Фосфорно-калийные удобрения
Р-26%, К-5%
25 750,0
тонна
Р-27%, К-4%
Р-22%, К-4%
Р-17%, К-4%
17
Агрохимикат карбамид с серой марки С 12
N-33, S-12
108 325,0
тонна
Агрохимикат карбамид с серой марки С 7,5
N-35, S-7
Агрохимикат карбамид с серой марки С 4
N-40, S-4
18
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ) марки 11-37
N-11, Р-37
98 036,0
тонна
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ) марки 10-34
N-10, Р-34
19
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
84 375,0
тонна
Нитроаммофоска марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска 15:15:15, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное нитроаммофоска азофоска
N-16, P-16, K-16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска марки NPK 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска марки 17:17:17
N- 17, P-17, K-17
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N- 16, P-16, K-16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 7:7:7
N- 7, P-7, K-7
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 8:24:24
N- 8, P-24, K-24
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-плюс 9-20-20
N- 9, P-20, K-20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска 9-25-25
N- 9, P-25, K-25
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N- 10, P-20, K-20
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N- 17, P-0,1, K-28
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 21:0,1:21
N- 21, P-0,1, K-21
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N- 15, P-24, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-8
N-16, P-16, K-8
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10-26-26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26
Нитроаммофоска марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N-10, P-20, K-20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 12:32:12
N-12, P-32, K-12
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 13:19:19
N-13, P-19, K-19
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 8-20-30
N-8, P-20, K-30
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:20:30
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:19:29
N-8, P-19, K-29
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 13-13-24
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23
Нитроаммофоска марки: 19:4:19
N-19, P-4, K-19
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 20-10-10
N-20, P-10, K-10
Нитроаммофоска марки: 21:1:21
N-21, P-1, K-21
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 24-6-12
N-24, P-6, K-12
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8
20
Нитроаммофоска NPK, марки 16:16:16+В

N-16, P-16, K-16, B-0,03
100 000,0
тонна
NPK Нитроаммофоска, 16:16:16+Zn маркалы
N-16, P-16, K-16, Zn-0,21
NPK Нитроаммофоска 16:16:16+BCMZ
N-16, P-16, K-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
NPK 20:10:10+S+Zn маркалы Нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P-10, K-10, Zn-0,21
NPK(S) 8-20-30(2)маркалы азотты-фосфорлы-калийлі күкірт бар тыңайтқыш
N-8, P-20, K-30, S-2
NPKS-8 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-8, P-20, K-30, S-2
NPK 20-10-10+S маркалы Нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P-10, K-10, S-4
Құрамында күкірт бар npк(S) 15-15-15(10) маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15, S-10
NPK 27-6-6+S маркалы Нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P-6, K-6, S-2,6
NPK(S)13-17-17(6)маркалы азотты-фосфорлы-калийлі күкірт бар тыңайтқыш
N-13, P-17, K-17, S-6
Құрамында күкірт бар npк(S) 13-17-17(6)+0,15 В+0,6 Zn маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
14:14:23 маркалы Нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
23:13:8 маркалы Нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
10:26:26 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Нитроаммофоска, 10:26:26 маркалы
Диаммофоска маркасы NPK 10:26:26+B азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,03
Азот-фосфор-калий тыңайтқышы, диаммофоска маркасы NPK 10:26: 26+Zn
N-10, P-26, K-26, S-2, Zn-0,21
Азот-фосфор-калий тыңайтқышы, диаммофоска маркасы NPK 10:26:26 + BMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Азот-фосфор-калий тыңайтқышы, диаммофоска маркасы NPK 10:26:26+BCMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
NPK 20:10:10+S+B маркалы Нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P-10, K-10, S-4, B-0,03
NPK 20:10:10+S+BMZ маркалы Нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P-10, K-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Жақсартылған гранулометриялық құрамдағы Нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
16:16:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы Нитроаммофоска
Нитроаммофоска. 16:16:16 маркалы кешенді азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
8:24:24 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы Нитроаммофоска
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
17:0,1:28 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы Нитроаммофоска
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
21:0,1:21 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы Нитроаммофоска
N-21, P-0,1, K-21, S-2, Ca-1, Mg-0,6
15:24:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы Нитроаммофоска
N-15, P-24, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска, 14:14:23 маркалы
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
21
Құрамында күкірт бар азот-фосфор тыңайтқышы, NP+S=20:20+14 маркалы
N-20, P-20, S-14

N-16, P-16, K-16, B-0,03
100 000,0
тонна
Нитроаммофоска NPK, марки 16:16:16+Zn
N-16, P-16, K-16, Zn-0,21
Нитроаммофоска NPK марки 16:16:16+BCMZ
N-16, P-16, K-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+Zn
N-20, P-10, K-10, Zn-0,21
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 8-20-30(2)
N-8, P-20, K-30, S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки NPKS-8
N-8, P-20, K-30, S-2
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 20-10-10+S
N-20, P-10, K-10, S-4
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S) 15-15-15(10)
N-15, P-15, K-15, S-10
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 27-6-6+S
N-27, P-6, K-6, S-2,6
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S)13-17-17(6)
N-13, P-17, K-17, S-6
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S) 13-17-17(6)+0,15В+0,6Zn
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
Нитроаммофоска марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Нитроаммофоска, марки 10:26:26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+B
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,03
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+Zn
N-10, P-26, K-26, S-2, Zn-0,21
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+B
N-20, P-10, K-10, S-4, B-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BMZ
N-20, P-10, K-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 8:24:24
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 21:0,1:21
N-21, P-0,1, K-21, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N-15, P-24, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска, марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
21
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14

100 446,0
тонна
NP+S=20:20+14 маркалы азотты-фосфорлы күкірт бар тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
Құрамында күкірт бар 20:20 маркалы азотты-фосфорлы күрделі тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
Құрамында күкірт бар 20:20 маркалы азотты-фосфорлы күрделі тыңайтқыш
N-20, P-20, S-8-14
NPS (N-20, P-20 +S-14)маркалы кешенді минералды тыңайтқыштар ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ)
N-20, P-20, S-14
NP+S=16:20+12 маркалы азотты-фосфорлы күкірт бар тыңайтқыш
N-16, P-20, S-12
Агрохимикат сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Құрамында азот-фосфорлы күкірт бар тыңайтқыш
N-16, P-20, S-12
22

100 446,0
тонна
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-8-14
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-20, P-20 +S-14)
N-20, P-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Агрохимикат сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее
N-16, P-20, S-12
22

Құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы күрделі тыңайтқыш, 20:20+В маркалы
N-20, P-20, S-14, B-0,03
150 000,0
тонна
Құрамында күкірт бар азот-фосфорлы күрделі тыңайтқыш, 20:20+ВMZ маркалы
N-20, P-20, S-14, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы күрделі тыңайтқыш, 20:20+Zn маркалы
N-20, P-20, S-14, Zn-0,21
Құрамында күкірт бар азот-фосфорлы күрделі тыңайтқыш, 20:20+BCMZ маркалы
N-20, P-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
23
Құрамында азот-фосфор-калий-күкірт бар тыңайтқыш (NPKS-тыңайтқыш), Г маркасы

Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+В
N-20, P-20, S-14, B-0,03
150 000,0
тонна
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+ВMZ
N-20, P-20, S-14, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+Zn
N-20, P-20, S-14, Zn-0,21
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+BCMZ
N-20, P-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
23
Азот-фосфор-калий-сера содержащее удобрение (NPКS-удобрение), марка Г

464 285,5
тонна
Агрохимикат монокалийфосфаты
P-52, K-34
Монокалийфосфат
P2О5-52, K2О-34
Монокалийфосфат (МКР)
P2О5-52, K2О-34,4
Кешенді тыңайтқыш Growfert бренд: 0-52-34 (MKP)
P2О5-52%, K2O – 34%
30
Кешенді минералды тыңайтқыштар FERTIM (KMU FERTIM)
N-8,5%, P-13,8%, S-9,7%, Ca-25,8%
44 642,9
тонна
31
NPS (N-9, P-14 + S-10)маркалы кешенді минералды тыңайтқыштар ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ)
N-9, P-14, S-10
75 000,0
тонна
Микротыңайтқыштар
32
Микроэлементтері бар "Биобарс-М" биоайтқышы күрделі аралас
N – 2-5 %; P2О5 – 0,66–1,6 %; К2О – 2–5 %; S – 0,66–1,6 %; B-0,10; Fe2O3-0,15; Co-0,02; Mn-0,15; Cu-0,10; Mo-0,01; Zn-0,10
2 232,1
литр
33
Тыңайтқыш YaraLiva Calcinit (кальций нитраты)
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
167 500,0
тонна
Кальций нитраты Yaraliva CALCINIT
Концентрацияланған кальций нитраты (Haifa-Cal Prime)
N-17, N-NО3-16,7, CaO-33; Ca-23,5
Сұйық кальций нитраты
Са(NО3)2-51
Haifa кальций нитраты
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
Кешенді тыңайтқыш Growfert бренд: 15-0-0 + 27 CaO (CN)
N-15%, CaO-27%
Кальций нитраты Abocol CN
N-15,5, N-NO3-14,4, CaO-26,5
34
Kristalon арнайы 18-18-18 минералды тыңайтқышы
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарбамидті- 9,8, P2О5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
576 000,0
тонна
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарбамидті- 9,8, P2О5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36 минералды тыңайытқыш
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2О5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2О5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13
минералды тыңайытқыш
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2О5-40, K2O-13, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13

464 285,5
тонна
Агрохимикат монокалийфосфат
P-52, K-34
Монокалийфосфат
P2О5-52, K2О-34
Монокалийфосфат (МКР)
P2О5-52, K2О-34,4
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-52-34 (MKP)
P2О5-52%, K2O-34%
30
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ)
N-8,5%, P-13,8%, S-9,7%, Ca-25,8%
44 642,9
тонна
31
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-9, P-14 + S-10)
N-9, P-14, S-10
75 000,0
тонна
Микроудобрения
32
Биоудобрение "Биобарс-М" с микроэлементами сложно-смешанное
N- 2-5 %; P2О5- 0,66–1,6 %; К2О- 2–5 %; S- 0,66–1,6 %; B-0,10; Fe2O3-0,15; Co-0,02; Mn-0,15; Cu-0,10; Mo-0,01; Zn-0,10
2 232,1
литр
33
Удобрение YaraLiva Calcinit (нитрат кальция)
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
167 500,0
тонна
Нитрат кальция YaraLivaТМ CALCINIT
Нитрат кальция концентрированный (Haifa-Cal Prime)
N-17, N-NО3-16,7, CaO-33; Ca-23,5
Нитрат кальция жидкий
Са(NО3)2-51
Haifa Кальциевая селитра
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
Комплексное удобрение Growfert марки: 15-0-0 + 27 CaO (CN)
N-15%, CaO-27%
Кальциевая селитра Abocol CN
N-15,5, N-NO3-14,4, CaO-26,5
34
Минеральное удобрение Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, N карбамидный- 9,8, P2О5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
576 000,0
тонна
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, N карбамидный- 9,8, P2О5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2О5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2О5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2О5-40, K2O-13, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13

N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2О5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Cucumber 14-11-31 минералды тыңайытқыш
N-14, NO3-7, N карбамидті -7, P2О5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, N карбамидті -7, P2О5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Kristalon Brown 3-11-38 микроэлементтері бар күрделі суда еритін NPK тыңайтқышы

N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2О5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, N карбамидный-7, P2О5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, N карбамидный-7, P2О5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Комплексное водорастворимое NPK удобрение с микроэлементами Kristalon Brown 3-11-38

аминқышқылдар-10,0, N-6,0, К2О-3,0%, SO3-5,0%
3 375,0
литр
59
"Рост" маркалы органикалық-минералды тыңайтқыш Биостим
аминқышқылдары-4,0, N-4,0, Р2О5-10,0, SO3-1,0, MgO-2,0, Fe-0,4, Mn-0,2, Zn-0,2, Cu-0,1
3 375,0
литр
60
"Зерновой" маркалы органикалық-минералды тыңайтқыш Биостим
аминқышқылдары-7,0, N-5,5, Р2О5-4,5, К2О-4,0, SO3-2,0, MgO - 2,0, Fe-0,3, Mn-0,7, Zn-0,6, Cu -0,4, B-0,2, Mo-0,02, Co-0,02
3 375,0
литр
61
"Майлы" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдары-6,0, N-1,2, SO3-8,0, MgO-3,0, Fe-0,2, Mn-1,0, Zn-0,2, Cu-0,1, B-0,7, Mo-0,04, Co-0,02
3 375,0
литр
62
"Қызылша" маркалы органикалық-минералды тыңайтқыш Биостим
аминқышқылдары -6,0,N-3,5, SO3-2,0, MgO-2,5, Fe-0,03, Mn-1,2, Zn-0,5, Cu-0,03, B-0,5, Mo-0,02
3 375,0
литр
63
"Жүгері" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдары -6,0, N-6, SO3-6,0, MgO-2,0, Fe-0,3,Mn-0,2, Zn-0,9, Cu-0,3, B-0,3, Mo-0,02, Cо-0,2
3 375,0
литр
64
"Жүгеріге арналған" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-4,2%, MgO-2,0%, Fe-0,7%, Mn-0,7%, Zn-1,1%, Cu-0,6%, B-0,4%, Mo-0,003%, Ti-0,02%
3 150,0
литр
65
"Майлы дақылдарға арналған" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,5%, Mn-0,5%, Zn-0,5%, Cu-0,1%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
3 150,0
литр
66
"Астыққа арналған" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-4,5%, MgO-2,0%, Fe-0,8%, Mn-1,1%, Zn-1,0%, Cu-0,9%, Mo-0,005%, Ti-0,02%
3 150,0
литр
67
"Бұршақ тұқымдастарға арналған" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы

аминокислоты – 10,0, N – 6,0, К2О – 3,0%, SO3 – 5,0%
3 375,0
литр
59
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Рост"
аминокислоты – 4,0, N – 4,0, Р2О5 – 10,0, SO3 – 1,0, MgO - 2,0, Fe – 0,4, Mn – 0,2, Zn – 0,2, Cu – 0,1
3 375,0
литр
60
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Зерновой"
аминокислоты – 7,0, N – 5,5, Р2О5 – 4,5, К2О – 4,0, SO3 – 2,0, MgO - 2,0, Fe – 0,3, Mn – 0,7, Zn – 0,6, Cu -0,4, B – 0,2, Mo – 0,02, Co – 0,02
3 375,0
литр
61
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Масличный"
аминокислоты – 6,0, N – 1,2, SO3 – 8,0, MgO - 3,0, Fe – 0,2, Mn – 1,0, Zn – 0,2, Cu – 0,1, B – 0,7, Mo – 0,04, Co – 0,02
3 375,0
литр
62
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Свекла"
аминокислоты-6,0, N-3,5, SO3-2,0, MgO-2,5, Fe-0,03, Mn-1,2, Zn-0,5, Cu-0,03, B-0,5, Mo-0,02
3 375,0
литр
63
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Кукуруза"
аминокислоты-6,0, N-6, SO3-6,0, MgO-2,0, Fe-0,3,Mn-0,2, Zn-0,9, Cu-0,3, B-0,3, Mo-0,02, Cо-0,2
3 375,0
литр
64
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для кукурузы"
N-15%, SO3-4,2%, MgO-2,0%, Fe-0,7%, Mn-0,7%, Zn-1,1%, Cu-0,6%, B-0,4%, Mo-0,003%, Ti-0,02%
3 150,0
литр
65
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для масличных"
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,5%, Mn-0,5%, Zn-0,5%, Cu-0,1%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
3 150,0
литр
66
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для зерновых"
N-15%, SO3-4,5%, MgO-2,0%, Fe-0,8%, Mn-1,1%, Zn-1,0%, Cu-0,9%, Mo-0,005%, Ti-0,02%
3 150,0
литр
67
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для бобовых"

N-15%, SO3-1,0%, MgO-2,0%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,4%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,036%, Ti-0,02%
3 150,0
литр
68
"Картопқа арналған" маркалы ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,6%, Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
3 150,0
литр
69
"Қызылшаға арналған" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-1,8%, MgO-2,0%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,02%, Na2O-3,0%

N-15%, SO3-1,0%, MgO-2,0%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,4%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,036%, Ti-0,02%
3 150,0
литр
68
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для картофеля"
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,6%, Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
3 150,0
литр
69
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для свеклы"
N-15%, SO3-1,8%, MgO-2,0%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,02%, Na2O-3,0%

3 150,0
литр
70
Суда еритін NPK тыңайтқышы, 6:14:35+2MgO + me
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
360 000,0
тонна
Суда еритін NPK тыңайтқышы, 12: 8: 31 + 2MgO + me
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы, 13:40:13+MP
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы 15:15:30+1,5 MgO + МЭ

3 150,0
литр
70
Водорастворимое NPK удобрение, марки 6:14:35+2MgO+MЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
360 000,0
тонна
Водорастворимое NPK удобрение, марки 12:8:31+2MgO+MЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 13:40:13+MЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 15:15:30+1,5MgO+МЭ

N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы, 18:18:18+3MgO + me
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы, 20:20:20+ме маркалы
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
71
Тыңайтқыш CoRoN 25-0-0 Plus 0,5% B
N-25, B-0,5
946,0
литр
72
PLANSTAR 10/40/0+11 SO3 + 1,7 ZN+0,5B

N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
71
Удобрение CoRoN 25-0-0 Plus 0,5 % B
N-25, B-0,5
946,0
литр
72
PLANSTAR 10/40/0+11 SO3 + 1,7ZN+0,5B

1 147,4
литр
84
Тыңайтқыш Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13)
N-13%; Р205-40%; К2O-13%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
522,1
килограмм
АгроМастер 13-40-13 (AgroMaster 13-40-13)
N-13, N-NO3-3,7, N-NH4-9,3, P2O5-40, K2O-13, SO3-3, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,02
Мастер (MASTER) 15:5:30+2 тыңайытқышы
N-15%; Р2О5-5%; К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 15-5-30+2 (AgroMaster 15-5-30+2)
N-15, N-NO3-8,4, N-NH4-3,6, N-NH2-3, P2O5-5, K2O-30, MgO - 2, SO3-11, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,06
Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE) тыңайытқышы
N-18%; Р2О5-18%; К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 18-18-18+3 (AgroMaster 18-18-18+3)
N-18, N-NO3-5,1, N-NH4-3,5, N-NH2-9,4, P2O5-18, K2O-18, MgO - 3, SO3-6, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,03
Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20) тыңайытқышы
N-20%; Р2О5-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 20-20-20 (AgroMaster 20-20-20)
N-20, N-NO3-5,6, N-NH4-4, N-NH2-10,4, Р2О5-20, K2O-20, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,04
Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4) тыңайытқышы
N-3%; Р2О5-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 3-11-38+4 (AgroMaster 3-11-38+4)
N-3, N-NO3-3, Р2О5-11, K2O-38, MgO - 4, SO3-27, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,05
Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37) тыңайытқышы
N-3%; Р2О5-37%;К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 10-18-32 (AgroMaster 10-18-32)
N-10, N-NO3-6,5, N-NH4-3,5, P2O5-18, K2O-32, SO3-8, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,01
АгроМастер 17-6-18 (AgroMaster 17-6-18)
N-17, N-NO3-5, N-NH4-12, Р2О5-6, K2O-18, SO3-29, Fe (ЭДТА)-0,12, Mn (ЭДТА)-0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА)-0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,07
85
Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10) тыңайытқышы
N-10%; Р2О5-54%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
859,4
килограмм
Плантафид 10-54-10 (Plantafeed 10-54-10)
N-10, Р2О5-54, K2O-10, Fe (ЭДТА) - 0,16, Mn (ЭДТА) - 0,11, Zn (ЭДТА) - 0,08, Cu (ЭДТА) -0,04, B-0,06, Mo-0,02

1 147,4
литр
84
Удобрение Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13)
N-13%; Р205-40%; К2O-13%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
522,1
килограмм
АгроМастер 13-40-13 (AgroMaster 13-40-13)
N-13, N-NO3-3,7, N-NH4-9,3, P2O5-40, K2O-13, SO3-3, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,02
Удобрение Мастер (MASTER) 15:5:30+2
N-15%; Р205-5%; К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 15-5-30+2 (AgroMaster 15-5-30+2)
N-15, N-NO3-8,4, N-NH4-3,6, N-NH2-3, P2O5-5, K2O-30, MgO - 2, SO3-11, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,06
Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE)
N-18%; Р2О5-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 18-18-18+3 (AgroMaster 18-18-18+3)
N-18, N-NO3-5,1, N-NH4-3,5, N-NH2-9,4, P2O5-18, K2O-18, MgO - 3, SO3-6, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,03
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20%; Р2О5-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 20-20-20 (AgroMaster 20-20-20)
N-20, N-NO3-5,6, N-NH4-4, N-NH2-10,4, P2O5-20, K2O-20, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,04
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3%; Р205-11%; К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 3-11-38+4 (AgroMaster 3-11-38+4)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,05
Удобрение Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N-3%; Р2О5-37%; К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 10-18-32 (AgroMaster 10-18-32)
N-10, N-NO3-6,5, N-NH4-3,5, P2O5-18, K2O-32, SO3-8, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,01
АгроМастер 17-6-18 (AgroMaster 17-6-18)
N-17, N-NO3-5, N-NH4-12, P2O5-6, K2O-18, SO3-29, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,07
85
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10%; Р2О5-54%; К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
859,4
килограмм
Плантафид 10-54-10 (Plantafeed 10-54-10)
N-10, P2O5-54, K2O-10, Fe (ЭДТА) - 0,16, Mn (ЭДТА) - 0,11, Zn (ЭДТА) - 0,08, Cu (ЭДТА) -0,04, B-0,06, Mo-0,02

Плантафид 30-10-10 (Plantafeed 30-10-10
N-30, Р2О5-10, K2O-10, Fe (ЭДТА) - 0,16, Mn (ЭДТА) - 0,11, Zn (ЭДТА) - 0,08, Cu (ЭДТА) -0,04, B-0,06, Mo-0,02
Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45) тыңайытқышы
N-5%; Р2О5-15%;К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
Плантафид 5-15-45 (Plantafeed 5-15-45)
N-5, Р2О5-15, K2O-45, S - 11,3, Fe (ЭДТА) - 0,16, Mn (ЭДТА) - 0,11, Zn (ЭДТА) - 0,08, Cu (ЭДТА) -0,04, B-0,06, Mo-0,02
86
Радифарм (Radifarm) тыңайытқышы

Плантафид 30-10-10 (Plantafeed 30-10-10
N-30, P2O5-10, K2O-10, Fe (ЭДТА) - 0,16, Mn (ЭДТА) - 0,11, Zn (ЭДТА) - 0,08, Cu (ЭДТА) -0,04, B-0,06, Mo-0,02
Удобрение Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N-5%; Р205-15%; К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
Плантафид 5-15-45 (Plantafeed 5-15-45)
N-5, P2O5-15, K2O-45, S -11,3, Fe (ЭДТА) - 0,16, Mn (ЭДТА) - 0,11, Zn (ЭДТА) - 0,08, Cu (ЭДТА) -0,04, B-0,06, Mo-0,02
86
Удобрение Радифарм (Radifarm)

Кешенді тыңайытқыш Growfert+Micro марки: 15-5-30+2MgO
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Кешенді тыңайытқыш Growfert+Micro марки: 15-30-15
N-15%, P2O5-30%, K2O-15%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Кешенді тыңайытқыш Growfert+Micro марки: 16-8-24+2MgO;
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Кешенді тыңайытқыш Growfert+Micro марки: 18-18-18+1MgO
N-18%, P2O5 -18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Кешенді тыңайытқыш Growfert+Micro марки: 20-10-20

Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-5-30+2MgO
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-30-15
N-15%, P2O5-30%, K2O-15%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 16-8-24+2MgO;
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 18-18-18+1MgO
N-18%, P2O5 -18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 20-10-20

N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B- 0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn- 0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Кешенді тыңайытқыш Growfert+Micro марки: 20-20-20
N- 20%, P2O5 -20%, K2O- 20%, B- 0,01%, Cu- 0,01%, Fe- 0,02%, Mn- 0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Кешенді тыңайытқыш Growfert+Micro марки 8-20-30
N-8%, P2O5-20%, K2O-30%, B- 0,01%, Cu- 0,01%, Fe- 0,02%, Mn- 0,01%, Mo- 0,005%, Zn-0,01%
Кешенді тыңайытқыш Growfert+Micro марки 3-5-55

N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B- 0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn- 0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 20-20-20
N- 20%, P2O5 -20%, K2O- 20%, B- 0,01%, Cu- 0,01%, Fe- 0,02%, Mn- 0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 8-20-30
N-8%, P2O5-20%, K2O-30%, B-0,01%, Cu- 0,01%, Fe-0,02%, Mn- 0,01%, Mo- 0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 3-5-55

N - 3%, P2O5 -5%, K2O-55%, B- 0,01%, Cu- 0,01%, Fe-0,02%, Mn- 0,01%, Mo-0,005%, Zn- 0,01%
Кешенді тыңайытқыш Growfert+Micro марки 3-8-42
N-3%, P2O5-8 %, K2O-42%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn - 0,01%
140
Кешенді тыңайытқыш Growfert марки: 0-60-20
P2O5- 60%, K2O-20%
625,0
килограмм
141
Кешенді тыңайытқыш Growfert марки 0-40-40+Micro
P2O5 -40 %, K2O- 40%, B- 0,01%, Cu- 0,01%, Fe- 0,02%, Mn- 0,01%, Mo- 0,005%, Zn-0,01%

N - 3%, P2O5 -5%, K2O-55%, B- 0,01%, Cu- 0,01%, Fe-0,02%, Mn- 0,01%, Mo-0,005%, Zn- 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 3-8-42
N-3%, P2O5 -8 %, K2O-42%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
140
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-60-20
P2O5- 60%, K2O-20%
625,0
килограмм
141
Комплексное удобрение Growfert марки 0-40-40+Micro
P2O5 -40 %, K2O- 40%, B- 0,01%, Cu- 0,01%, Fe- 0,02%, Mn- 0,01%, Mo- 0,005%, Zn-0,01%

962,5
литр
183
Нановит Моно Бор
В-10,95 %; амин қышқылдары-1,5%; моносахаридтер-0,00368 %; фитогормондар-0,00042 %
1 112,5
литр
184
Нановит Моно Марганец
Mn-10,84 %; N- 2,66 %; SO3-4,41 %; амин қышқылдары-1,39%; органикалық қышқылдар – 7,20%; моносахаридтер-0,00329 %; фитогормондар-0,00038 %
912,5
литр
185
Нановит Моно Медь
N-5,40%; SO3-2,66 %; Cu-5,65 %; амин қышқылдары-2,68%; органикалық қышқылдар – 6,20 %; моносахаридтер-0,00397 %; фитогормондар-0,00045 %
812,5
литр
186
Нановит Моно Цинк
Zn-7,67%; N – 5,41%; ЅО3-3,61 %; амин қышқылдары-2,78%; органикалық қышқылдар-8,35 %; моносахаридтер-0,00385%; фитогормондар-0,00044 %
862,5
литр
187
Нановит Кальций
N – 8,86%, MgO-0,71 %; SO3-0,77 %; СаО - 15,0 %; Cu-0,02 %; В – 0,04 %; Fe – 0,21 %; Mn - 0,11 %; Zn – 0,02 % ; амин қышқылдары – 0,78 %; органикалық қышқылдар – 0,10 %; полисахаридтер – 0,00347 %; фитогормондар-0,0004 %
912,5
литр
188
Нановит Фосфорлы
N-4,53 %, Р2О5-30,00 %; В – 0,51 %; Zn-0,51%; SO3 – 0,25%; амин қышқылдары-0,08%; органикалық қышқылдар – 4,5%; полисахаридтер-0,00365 %; фитогормондар-0,00042 %
1 362,5
литр
189
Нановит Молибденовый
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %; В – 0,50 %л; Мо – 3,00 %; Zn – 0,50 %; амин қышқылдары-4,26%; органикалық қышқылдар-16,5%; полисахаридтер-0,00417 %; фитогормондар-0,00048 %
1 262,5
литр
190
НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7 %, MgO – 0,1 %; SO3 – 0,08 %; Cu-0,015 %; В – 0,01 %; Fe – 0,01%; Mn- 0,02 %; Мо – 0,006 %; Zn – 0,02 %; Р2О5 –1,0 %; К2О–1,1 %, Si-0,004 %; Co – 0,004 %; амин қышқылдары – 35,0%; моносахаридтер-0,1 %; фитогормондар-0,012 %
2 062,5
литр
191
НАНОВИТ ТЕРРА маркалы 3:18:18
N – 3,0 %, Р2О5 – 18,0 %; К2О –18,0 %; MgO–0,015 %; SO3 – 0,015 %; В – 0,022 %; Cu – 0,038 %; Fe – 0,07 %; Mn – 0,030 %; Мо – 0,015 %; Zn – 0,015 %;, Si–0,015 %; Co – 0,0015 %
837,5
литр
НАНОВИТ ТЕРРА маркалы 5:20:5
N – 5,0 %, Р2О5 – 20,0 %; К2О –5,0 %; MgO–0,010 %; SO3 – 0,010 %; В – 0,020 %; Cu – 0,040 %; ; Fe – 0,070 %; Mn – 0,035 %; Мо – 0,010 %; Zn – 0,010 %;, Si–0,010 %; Co – 0,001 %
НАНОВИТ ТЕРРА маркалы 9: 18: 9
N – 9,0 %, Р2О5 – 18,0 %; К2О –9,0 %; MgO–0,012 %; SO3 – 0,012 %; В – 0,018 %; Cu – 0,04 %; Fe – 0,065 %; Mn – 0,028 %; Мо–0,012 %; Zn – 0,012 %;, Si–0,012 %; Co – 0,0012 %
192
Тыңайытқыш "SunnyMix пшеница"
N-4% P2O5-40% K2O-5,48% B-4,5% Zn-14,6% Mo-0,5% MgO-6,56% Mn-21,1% Fe-14% S-7,95 Cu-7,6%, органикалық қышқылдар-25 грамм/литр, амин қышқылдары-25 грамм/литр, өсімдіктердің өсуі мен иммунитетін стимуляторлар-10 грамм/литр
1 460,0
литр
193
Тыңайытқыш SunnyMix B
N-4,05% B-10,2%
1 460,0
литр
194
Тыңайытқыш "SunnyMix универсальный"
N-2,33% P2O5-20,3% K2O-13,7% B-5,1% Zn-5,6% Mo-0,06% Co-0,01% MgO-8,2% Mn-8,13% Fe-1,0% Cu-1,6%, органикалық қышқылдар-25 грамм/литр, амин қышқылдары-25 грамм/литр, өсімдіктердің өсуі мен иммунитетін стимуляторлар-10 грамм/литр

962,5
литр
183
Нановит Моно Бор
В-10,95 %; аминокислоты – 1,5 %; моносахариды – 0,00368 %; фитогормоны – 0,00042 %
1 112,5
литр
184
Нановит Моно Марганец
Mn-10,84 %; N- 2,66 %; SO3-4,41 %; аминокислоты – 1,39 %; органические кислоты – 7,20%; моносахариды – 0,00329 %; фитогормоны – 0,00038 %
912,5
литр
185
Нановит Моно Медь
N – 5,40 %; SO3 – 2,66 %; Cu – 5,65 %; аминокислоты – 2,68 %; органические кислоты – 6,20 %; моносахариды – 0,00397 %; фитогормоны – 0,00045 %
812,5
литр
186
Нановит Моно Цинк
Zn-7,67 %; N-5,41%; SО3-3,61 %; аминокислоты – 2,78 %; органические кислоты – 8,35 %; моносахариды – 0,00385%; фитогормоны – 0,00044 %
862,5
литр
187
Нановит Кальциевый
N-8,86%, MgO-0,71%; SO3-0,77%;СаО-15,0%; Cu-0,02 %; В-0,04 %; Fe-0,21 %; Mn-0,11 %; Zn-0,02 % ; аминокислоты – 0,78 %; органические кислоты – 0,10 %; полисахариды – 0,00347 %; фитогормоны – 0,0004 %
912,5
литр
188
Нановит Фосфорный
N-4,53 %, Р2О5-30,00 %; В-0,51 %; Zn-0,51 %; SO3-0,25 %; аминокислоты – 0,08 %; органические кислоты – 4,5 %; полисахариды – 0,00365 %; фитогормоны – 0,00042 %
1 362,5
литр
189
Нановит Молибденовый
N-3,34 %, SO3-0,25 %; В-0,50 %л; Мо-3,00 %; Zn – 0,50 %; аминокислоты – 4,26 %; органические кислоты – 16,5 %; полисахариды – 0,00417 %; фитогормоны – 0,00048 %
1 262,5
литр
190
НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7 %, MgO-0,1 %; SO3-0,08 %; Cu-0,015 %; В-0,01 %;Fe-0,01%; Mn- 0,02 %; Мо-0,006 %; Zn-0,02 %; Р2О5-1,0 %; К2О-1,1 %, Si-0,004 %;Co-0,004 %; аминокислоты – 35,0 %; моносахариды – 0,1 %; фитогормоны – 0,012 %
2 062,5
литр
191
НАНОВИТ ТЕРРА марки 3:18:18
N-3,0 %, Р2О5-18,0%; К2О-18,0%; MgO-0,015 %; SO3-0,015%; В-0,022%; Cu-0,038%; Fe-0,07%; Mn-0,030%; Мо-0,015 %; Zn-0,015%; Si-0,015 %; Co-0,0015 %
837,5
литр
НАНОВИТ ТЕРРА марки 5:20:5
N-5,0%, Р2О5-20,0%; К2О-5,0%; MgO-0,010%; SO3-0,010%; В-0,020%; Cu-0,040 %; Fe-0,070%; Mn-0,035 %; Мо-0,010%; Zn-0,010%;, Si-0,010%; Co-0,001 %
НАНОВИТ ТЕРРА марки 9:18:9
N-9,0%, Р2О5-18,0%; К2О-9,0%; MgO-0,012%; SO3-0,012%; В-0,018%; Cu-0,04%; Fe-0,065%; Mn-0,028%; Мо-0,012%; Zn-0,012 %; Si-0,012%; Co-0,0012%
192
Удобрение "SunnyMix пшеница"
N-4% P2O5-40% K2O-5,48% B-4,5% Zn-14,6% Mo-0,5% MgO-6,56% Mn-21,1% Fe-14% S-7,95% Cu-7,6%, органические кислоты-25 грамм/литр, аминокислоты- 25 грамм/литр, стимуляторы роста и иммунитета растений- 10 грамм/литр
1 460,0
литр
193
Удобрение SunnyMix B
N-4,05% B-10,2%
1 460,0
литр
194
Удобрение "SunnyMix универсальный"
N-2,33% P2O5-20,3% K2O-13,7% B-5,1% Zn-5,6% Mo-0,06% Co-0,01% MgO-8,2% Mn-8,13% Fe-1,0% Cu-1,6%, органические кислоты- 25 грамм/литр, аминокислоты- 25 грамм/литр, стимуляторы роста и иммунитета растений- 10 грамм/литр

1 000,0
литр
Lignogumat маркалы VM-NPK
Гуминді заттардың тұздары – 40,0-45,0%, K2O-5,0-19,0%, S-1,5%. Fe-0,005-0,1%, Mn-0,005-0,06%, Cu-0,005-0,06%, Zn-0,005-0,06%, Mo-0,003-0,008%, Se-0-0,002%, B-0,01-0,15%, Co-0,005-0,06%, N-0,1-16,0%, P-0,1-24,0%
216
Лигногумат маркалы Б СУПЕР БИО
Гуминді заттардың тұздары – 80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%
1 150,0
литр
217
ФУЛЬВОГУМАТ тыңайтқышы, ЭКСПРЕСС маркалы
N-2,5%, K-1,35%, S-2,5%, гумин қышқылдарының калий тұздары-12%, фульв қышқылдарының калий тұздары-3%
1 384,0
литр
218
ФУЛЬВОГУМАТ тыңайтқышы, ЭКСТРИМ маркасы
гумин қышқылдарының калий тұздары-14%, фульв қышқылдарының калий тұздары-4%
1 384,0
литр

1 000,0
литр
Лигногумат марки ВМ- NPK
Соли гуминовых веществ – 40,0-45,0%, K2O-5,0-19,0%, S-1,5%. Fe-0,005-0,1%, Mn-0,005-0,06%, Cu-0,005-0,06%, Zn-0,005-0,06%, Mo-0,003-0,008%, Se-0-0,002%, B-0,01-0,15%, Co-0,005-0,06%, N-0,1-16,0%, P-0,1-24,0%
216
Лигногумат марки Б СУПЕР БИО
Соли гуминовых веществ – 80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%
1 150,0
литр
217
Удобрение ФУЛЬВОГУМАТ, марки ЭКСПРЕСС
N-2,5%, K-1,35%, S-2,5%, калийные соли гуминовых кислот-12%, калийные соли фульвовых кислот-3%
1 384,0
литр
218
Удобрение ФУЛЬВОГУМАТ, марки ЭКСТРИМ
калийные соли гуминовых кислот-14%, калийные соли фульвовых кислот-4%
1 384,0
литр

219
ФУЛЬВОГУМАТ тыңайытқышы, БИОСТАРТ маркасы
гумин қышқылдарының калий тұздары-45%, биокатализатор <50
35 714,5
килограмм
220
Novalon Foliar 09-12-40+0,5MgO+ME
N-9%, P2O5-12%, K2O-40%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%
1 160,0
килограмм
Novalon Foliar 10-45-15+0,5MgO+ME
N-10%, P2O5-45%, K2O-15%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%
Novalon Foliar 20 -20-20+0,5MgO+ME

219
Удобрение ФУЛЬВОГУМАТ, марки БИОСТАРТ
калийные соли гуминовых кислот-45%, биокатализатор <50
35 714,5
килограмм
220
Novalon Foliar 09-12-40+0,5MgO+ME
N-9%, P2O5-12%, K2O-40%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%
1 160,0
килограмм
Novalon Foliar 10-45-15+0,5MgO+ME
N-10%, P2O5-45%, K2O-15%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%
Novalon Foliar 20 -20-20+0,5MgO+ME

N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%
221
NOVALON 19-19-19+2MgO+ME
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%, 2MgO+ME
522 321,0
тонна
NOVALON 03-07-37+2MgO+ME
N-3%, P2O5-7%, K2O-37%, 2MgO+ME
NOVALON 13-40-13+ME
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%+ME
222
Nutriflex C 17-7-21+3MgO+TE
N-17%, P2O5-7%, K2O-21%, MgO-3%, B-0,04%; Cu-0,06%, Fe-0,2%, Mn-0,25%, Mo-0,007, Zn-0,04%
577 200,0
тонна
Nutriflex T 15-8-25+3,5 MgO+TE
N-15%, P2O5-8%, K2O-25%, MgO-3,5%, B-0,03%; Cu-0,004%, Fe-0,2%, Mn-0,25%, Mo0,007, Zn-0,05%
Nutriflex S 14-6,5-26+3,2MgO+TE
N-14, P2O5-6,5, K2O-26, 3,2MgO+МЕ
Nutriflex F 18-6-19+3MgO+TE
N-18, P2O5-6, K2O-19+3MgO+TЕ
223
Powerfol B SP
B-17
1 114,5
килограмм
224
Powerfol Boron SL
N-5,0; B-10,9
967,0
литр
225
Speedfol Amino Flower&Fruit SC
N-9,2; P2O5-6,8; K2O-18,2; SO3-2,3; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Mn-0,021; Zn-0,051; Cu-0,021; аминқышқылдары-0,8; ауксиндер-0,68; цитокининдер-0,41
2 970,0
литр
Speedfol Amino Calmag SL
CaO-6,7; MgO-2,7, амин қышқылдары-33,5
Speedfol Amino Starter SC
N-10,6; P2O5-12,1; K2O-13,1; SO3-3,5; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005;Zn-0,051; Mn-0,021; Cu-0,021; аминқышқылдары-0,8; ауксиндер-0,68; цитокининдер-0,41
Speedfol Amino Vegetative SC
N-16,5; P2O5-7,6; K2O-12,0; SO3-2,3; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Zn-0,051; Mn-0,021; Cu-0,021; амин қышқылдары-0,8; ауксиндер-0,41; ауксиндер-0,41
Speedfol Marine SL
N-0,3; P2O5-7,3; K2O-4,9; B-0,089; Zn-0,26; амин қышқылдары-5,1; цитокининдер - 0,025, ауксиндер-8,8
226
Суда еритін NPK тыңайытқыш Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15
700 000,0
тонна
Суда еритін NPK тыңайытқыш Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19
Суда еритін NPK тыңайытқыш Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
Суда еритін NPK тыңайытқыш Poly-Feed 5.1.1 Формуласы: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
Суда еритін NPK тыңайытқыш Poly-Feed 5.1.1 Формуласы: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
Суда еритін NPK тыңайытқыш Poly-Feed 5.1.1 Формуласы: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
Суда еритін NPK тыңайытқыш Poly-Feed 5.1.1 Формуласы: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
Суда еритін NPK тыңайытқыш Poly-Feed 5.1.1 Формуласы: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
Суда еритін NPK тыңайытқыш Poly-Feed 5.1.1 Формуласы: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
Суда еритін NPK тыңайытқыш Poly-Feed 5.1.1 Формуласы: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, P2O5-7, K2O-23
Суда еритін NPK тыңайытқыш Poly-Feed 6.0.1, тотықтырғыш. Формуласы: Poly-Feed GG 16-8-32

N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%
221
NOVALON 19-19-19+2MgO+ME
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%, 2MgO+ME
522 321,0
тонна
NOVALON 03-07-37+2MgO+ME
N-3%, P2O5-7%, K2O-37%, 2MgO+ME
NOVALON 13-40-13+ME
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%+ME
222
Nutriflex C 17-7-21+3MgO+TE
N-17%, P2O5-7%, K2O-21%, MgO-3%, B-0,04%; Cu-0,06%, Fe-0,2%, Mn-0,25%, Mo-0,007, Zn-0,04%
577 200,0
тонна
Nutriflex T 15-8-25+3,5 MgO+TE
N-15%, P2O5-8%, K2O-25%, MgO-3,5%, B-0,03%; Cu-0,004%, Fe-0,2%, Mn-0,25%, Mo0,007, Zn-0,05%
Nutriflex S 14-6,5-26+3,2MgO+TE
N-14, P2O5-6,5, K2O-26, 3,2MgO+МЕ
Nutriflex F 18-6-19+3MgO+TE
N-18, P2O5-6, K2O-19+3MgO+TЕ
223
Powerfol B SP
B-17
1 114,5
килограмм
224
Powerfol Boron SL
N-5,0; B-10,9
967,0
литр
225
Speedfol Amino Flower&Fruit SC
N-9,2; P2O5-6,8; K2O-18,2; SO3-2,3; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Mn-0,021; Zn-0,051; Cu-0,021; аминокислоты-0,8; ауксины-0,68; цитокинины-0,41
2 970,0
литр
Speedfol Amino Calmag SL
CaO-6,7; MgO-2,7, аминокислоты-33,5
Speedfol Amino Starter SC
N-10,6; P2O5-12,1; K2O-13,1; SO3-3,5; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Zn-0,051;Mn-0,021; Cu-0,021; аминокислоты-0,8; ауксины-0,68; цитокинины-0,41
Speedfol Amino Vegetative SC
N-16,5; P2O5-7,6; K2O-12,0; SO3-2,3; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Zn-0,051; Mn-0,021; Cu-0,021; аминокислоты-0,8; ауксины-0,41; ауксины-0,41
Speedfol Marine SL
N-0,3; P2O5-7,3; K2O-4,9; B-0,089; Zn-0,26; аминокислоты-5,1; цитокинины - 0,025, ауксины-8,8
226
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15
700 000,0
тонна
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, P2O5-7, K2O-23
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed GG 16-8-32

N-16, P2O5-8, K2O-32
Суда еритін NPK тыңайытқыш Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO2
N-14, P2O5-7, K2O-21, 2MgO
Суда еритін NPK тыңайытқыш Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формуласы: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
Суда еритін NPK тыңайытқыш Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формуласы: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
Суда еритін NPK тыңайытқыш Poly-Feed 6.0.1, тотықтырғыш. Формуласы: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34
Суда еритін NPK тыңайытқыш Poly-Feed 6.0.1, тотықтырғыш. Формуласы: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, P2O5-5, K2O-40
еритін NPK тыңайытқыш Poly-Feed 9.0.1. аммония нитратымен тотықтырғыш
N-17, P2O5-10, K2O-27
Суда еритін NPK тыңайытқыш Poly-Feed 10.0.1 с Нитратом Аммония. Формула Poly-Feed GG 20-9-20
N-20, P2O5-9, K2O-20
227
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
700 000,0
тонна
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 18-18-18+ME

N-16, P2O5-8, K2O-32
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO2
N-14, P2O5-7, K2O-21, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, P2O5-5, K2O-40
Pастворимые NPK удобрения Poly-Feed 9.0.1. Окислитель с Нитратом Аммония
N-17, P2O5-10, K2O-27
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 10.0.1 с Нитратом Аммония. Формула Poly-Feed GG 20-9-20
N-20, P2O5-9, K2O-20
227
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
700 000,0
тонна
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O -34
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O -8
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME

Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 0-20-35
P2O5-20, K2O-35, S-7,5, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 15-5-23
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5

Удобрение Ростолон марки: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
Удобрение Ростолон марки: 0-20-35
P2O5-20, K2O-35, S-7,5, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2
Удобрение Ростолон марки: 15-5-23
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
Удобрение Ростолон марки: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5

Тыңайтқыш Ростолон маркасы 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 14-5-15
N-14, P2O5-5, K2O-15, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20

Удобрение Ростолон марки: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
Удобрение Ростолон марки: 14-5-15
N-14, P2O5-5, K2O-15, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
Удобрение Ростолон марки: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9
Удобрение Ростолон марки: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20

276
Бигус
N - 0,271, K - 0,054, Mg - 0,015, Ca - 0,076, Cu - 000,214, Fe - 0,443, Mn - 0,00457, Zn - 0,0022, В - 0,000667, Мо - 0,000410
756,5
литр
277
AryAmin С / АРИАМИН С
N-6, C-18, MgO-1, Mn-0,5, Zn-0,5, аминқышқылдар-7,5
4 005,0
литр
278
Тыңайытқыш Vitalroot
P2O5-13, K2O-5, GA142-25
5 302,2
литр
279
Тыңайытқыш Starflor
MgSO4-30,10%, Na2MoO4-0,06%, GA142-20%
4 400,0
литр
280
Тыңайытқыш Tonivit
P2O5-13, K2O-5, GA142-25
5 302,2
литр
281
Тыңайытқыш Humasporin
N органикалық-0,25, гумин қышқылдары-9,6, гидроксикарбон қышқылдары-2,4, бактериялық штаммдардың сублимацияланған қоспасы
2 288,0
литр
282
Тыңайытқыш Reasil Forte Carb-K-Amino
K2O агентпен-16, P2O5 агентпен-6, гидроксикарбон қышқылдары - 20, аминқышқылдары-4
2 539,7
литр
283
Тыңайытқыш Reasil Forte Carb-N-Humic
N жалпы-20, оның ішінде органикалық-2, оның ішінде несепнәр-18, гумин қышқылдары (гуматтар)-6, гидроксикарбон қышқылдары - 2, амин қышқылдары-6
1 164,0
литр
284
Тыңайытқыш Reasil Forte КомбоАктив
N жалпы-8, оның ішінде органикалық-2, оның ішінде несепнәр - 6, агентпен Си - 3,5, агентпен Mn -3,5, агентпен Zn -0,25, гидроксикарбон қышқылдары-18, амин қышқылдары-8
2 116,4
литр
285
Тыңайытқыш Reasil Forte Семя Старт
N жалпы - 6, N органикалық - 2, n несепнәр - 4, Р2О5 - 2,5, К2О - 2,5, MgO - 2,5, B - 2, Co - 0,10, Cu - 1, Fe - 1,2, Mn - 1,2, Mo - 0,25, Zn - 1,2, гидроксикарбон қышқылдары-20, амин қышқылдары-8
1 600,0
литр
286
Тыңайытқыш Reasil micro Amino Zn
N жалпы - 15, оның ішінде органикалық-2, оның ішінде несепнәр - 1, оның ішінде нитратты-12, Zn агентімен -12, гидроксикарбон қышқылдары-18, амин қышқылдары-8
2 116,4
литр
287
Тыңайытқыш Reasil micro Hydro Mix
N жалпы - 12, оның ішінде органикалық - 2, несепнәр - 10, агентпен MgO - 4, B бороэтаноломин - 2, агентпен - 0,1, агентпен Cu-0,8, агентпен Fe-5, агентпен Mn - 2,5
3 174,6
литр
288
Тыңайытқыш Reasil micro Amino B/Mo Humic
N жалпы - 10, оның ішінде органикалық - 1,5, B бороэтаноломин-12, агентімен Мо-1, гумин қышқылдары (гуматтар) - 4, гидроксикарбон қышқылдары-4, амин қышқылдары-4
2 539,7
литр
289
Тыңайытқыш Reasil® Soil Conditioner топырақ құнарлылығын қалпына келтіру үшін
N органическалық құрғақ затқа - 1,5, Р2О5 құрғақ затқа - 1,5, К2О құрғақ затқа - 1,5, құрғақ затқа жалпы органикалық зат - 75-80, жалпы гуминді сығынды (ЖГС) құрғақ затқа - 90-95, ЖГС-дан табиғи гуминді қышқылдар- 54-56, ЖГС-дан гуминді қышқылдар (калилі тұздар)- 40, ЖГС-дан табиғи фульвоқышқылдар - 4-6
886,6
литр
290
Тыңайытқыш Reasil® Soil Conditioner органикалық егіншілік үшін
N органикалық құрғақ зат- 1,2-1,7, жалпы органикалық зат құрғақ затқа- 80-85, жалпы гуминді сығынды (ЖГС) құрғақ зат - 90-95, ЖГС-95-96 табиғи гуминді қышқылдар, ЖГС-4-5 табиғи фульвоқышқылдар, гидроксикарбон қышқылдары-16, амин қышқылдары-8

276
Бигус
N-0,271, K-0,054, Mg-0,015, Ca-0,076, Cu-000,214, Fe-0,443, Mn-0,00457, Zn-0,0022, В-0,000667, Мо-0,000410
756,5
литр
277
AryAmin С / АРИАМИН С
N-6, C-18, MgO-1, Mn-0,5, Zn-0,5, аминокислоты-7,5
4 005,0
литр
278
Удобрение Vitalroot
P2O5-13, K2O-5, GA142-25
5 302,2
литр
279
Удобрение Starflor
MgSO4-30,10%, Na2MoO4-0,06%, GA142-20%
4 400,0
литр
280
Удобрение Tonivit
P2O5-13, K2O-5, GA142-25
5 302,2
литр
281
Удобрение Humasporin
N органический-0,25, гуминовые кислоты-9,6, гидроксикарбоновые кислоты-2,4, сублимированная смесь бактериальных штаммов
2 288,0
литр
282
Удобрение Reasil Forte Carb-K-Amino
K2O с агентом-16, P2O5 с агентом-6, гидроксикарбоновые кислоты-20, аминокислоты-4
2 539,7
литр
283
Удобрение Reasil Forte Carb-N-Humic
N общий - 20, в том числе органический-2, в том числе мочевинный-18, гуминовые кислоты (гуматы)-6, гидроксикарбоновые кислоты-2, аминокислоты-6
1 164,0
литр
284
Удобрение Reasil Forte КомбоАктив
N общий - 8, в том числе органический-2, в том числе Мочевинный - 6, Сu с агентом- 3,5, Mn с агентом -3,5, Zn с агентом -0,25, гидроксикарбоновые кислоты-18, аминокислоты-8
2 116,4
литр
285
Удобрение Reasil Forte Семя Старт
N общий - 6, N органический - 2, N мочевинный - 4, Р2О5-2,5, К2О-2,5, MgO-2,5, B-2, Co-0,10, Cu-1, Fe-1,2, Mn-1,2, Mo-0,25, Zn - 1,2, гидроксикарбоновые кислоты-20, аминокислоты-8
1 600,0
литр
286
Удобрение Reasil micro Amino Zn
N общий - 15, в том числе органический-2, в том числе мочевинный - 1, в том числе нитратный - 12, Zn с агентом -12, гидроксикарбоновые кислоты-18, аминокислоты-8
2 116,4
литр
287
Удобрение Reasil micro Hydro Mix
N общий - 12, в том числе органический - 2, мочевинный - 10, MgO с агентом - 4, B бороэтаноломин - 2, Cо с агентом - 0,1, Cu с агентом - 0,8, Fe с агентом - 5, Mn с агентом - 2,5
3 174,6
литр
288
Удобрение Reasil micro Amino B/Mo Humic
N общий - 10, в том числе органический - 1,5, B бороэтаноломин - 12, Мо с агентом - 1, гуминовые кислоты (гуматы) - 4, гидроксикарбоновые кислоты-4, аминокислоты-4
2 539,7
литр
289
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для восстановления плодородия почв
N органический на сухое вещество - 1,5, Р2О5 на сухое вещество - 1,5, К2О на сухое вещество - 1,5, общее органическое вещество на сухое вещество - 75-80, общий гуминовый экстракт (ОГЭ) на сухое органическое вещество - 90-95, гуминовые кислоты природные от ОГЭ - 54-56, гуминовые кислоты (калиевые соли) от ОГЭ - 40, фульвокислоты природные от ОГЭ - 4-6
886,6
литр
290
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для органического земледелия
N органический на сухое вещество - 1,2-1,7, общее органическое вещество на сухое вещество - 80-85, общий гуминовый экстракт (ОГЭ) на сухое вещество - 90-95, гуминовые кислоты природные от ОГЭ - 95-96, фульвокислоты природные от ОГЭ - 4-5, гидроксикарбоновые кислоты-16, аминокислоты-8

379
TRIBOdyn Foliar Fertilizer: Lithovit Standard
CaCO3 - 60, CaO - 35, SiO2 - 12, MgO - 2, Fe - 1, Mn - 0,02
4 500,0
килограмм
TRIBOdyn Foliar Fertilizer: Lithovit Forte
CaCO3 - 60, CaO - 35, SiO2 - 12, MgO - 2, Fe - 1, Mn - 0,02
TRIBOdyn Foliar Fertilizer: Lithovit Boron 05
CaCO3 - 50, CaO - 28, SiO2 - 9, B - 5, MgO - 1,8, Fe - 1, Mn - 0,02
Lithovit Amino 25 - Tribodyn Foliar Fertilizer
CaCO3 - 50, CaO - 28, SiO2 - 9, N - 3 total nitrogen, MgO - 1,8, Fe - 0,5, Mn - 0,02

379
TRIBOdyn Foliar Fertilizer: Lithovit Standard
CaCO3-60, CaO-35, SiO2-12, MgO-2, Fe-1, Mn-0,02
4 500,0
килограмм
TRIBOdyn Foliar Fertilizer: Lithovit Forte
CaCO3-60, CaO-35, SiO2-12, MgO-2, Fe-1, Mn - 0,02
TRIBOdyn Foliar Fertilizer: Lithovit Boron 05
CaCO3-50, CaO-28, SiO2-9, B-5, MgO-1,8, Fe-1, Mn-0,02
Lithovit Amino 25 - Tribodyn Foliar Fertilizer
CaCO3-50, CaO-28, SiO2-9, N-3 total nitrogen, MgO-1,8, Fe-0,5, Mn-0,02

380
HAF ALFA 30%
N -3,5, Mn - 1,5, Zn - 1,5
3 050,0
литр
HAF PLUS
N -5, B - 0,2, KP - 0,05, Fe - 0,1, Mn - 0,05, Zn - 0,07
381
Nutri Boost
N-10, P-45, S-5, Zn-1
650 000,0
тонна
382
NPK маркалы тыңайтқыш 6:24:12 + 2% Ca + 5% S + 0.05% Zn
N-6, P-24, K-12, Ca-2, S-5, Zn-0,05
210 000,0
тонна
NPK маркалы тыңайтқыш 7:21:21 + 4% S + 0.05% Zn
N-7, P-21, K-21, S-4, Zn-0,05
NPK маркалы тыңайтқыш 8:15:15 + 3% Ca + 9% S
N-8, P-15, K-15, Ca-3, S-9
383
NPK маркалы тыңайтқыш 16:20 + 12% S + 0.05% B
N-16, P-20, S-12, B-0,05

380
HAF ALFA 30%
N-3,5, Mn-1,5, Zn-1,5
3 050,0
литр
HAF PLUS
N-5, B-0,2, KP-0,05, Fe-0,1, Mn-0,05, Zn-0,07
381
Nutri Boost
N-10, P-45, S-5, Zn-1
650 000,0
тонна
382
Удобрение марки NPK 6:24:12 + 2% Ca + 5% S + 0.05% Zn
N-6, P-24, K-12, Ca-2, S-5, Zn-0,05
210 000,0
тонна
Удобрение марки NPK 7:21:21 + 4% S + 0.05% Zn
N-7, P-21, K-21, S-4, Zn-0,05
Удобрение марки NPK 8:15:15 + 3% Ca + 9% S
N-8, P-15, K-15, Ca-3, S-9
383
Удобрение марки NP 16:20 + 12% S + 0.05% B
N-16, P-20, S-12, B-0,05

215 000,0
тонна
384
NutriMap
N-10, P-40, Ca-2, S-4, Zn-0,1
285 000,0
тонна
385
Кешенді минералды тыңайтқыш "Оракул" маркалы: "Оракул мультикомплекс"
N – 18, P2O5 – 0,66, K2O – 4,4, SO3 - 3,6, Cu – 0,8, Zn – 0,8, B – 0,6, Fe – 0,6, Mn – 0,6, Mo –0,012, Co – 0,005, колофермин
2 580,0
литр
386
"Oracle" маркалы микротыңайтқышы колофермин бора
B – 15,5, колофермин (оның ішінде N – 6,0, колофермин – 28)
2 580,0
литр
387
Мырыш колоферминінің "Оракул" маркалы микротыңайтқышы
Zn – 12, колофермин (оның ішінде N – 5,2, SO3 – 7,3, аминқышқылдар – 28,1)
2 580,0
литр
388
"Оракул күкірт актив" маркалы "Оракул" кешенді минералды тыңайтқышы
SO3 – 7,6, колофермин (оның ішінде N – 11,5, Na2O – 19,7)
2 580,0
литр
389
"Оракул" микротыңайтқышы Oracle маркалы колофермин мыс
Cu – 10, колофермин (оның ішінде N – 8,9, SO3 – 12,6, коламин – 20)
2 580,0
литр
390
"Оракул" микротыңайтқышы Oracle маркалы колофермин темір
Fe – 6,5, колофермин (оның ішінде N – 7,3, SO3 – 9,3, аминқышқылдар – 8,9)
2 580,0
литр
391
Марганец колоферминінің "Оракул" маркалы микротыңайтқышы
Mn – 5, колофермин (оның ішінде N – 3, SO3 – 7,5, аминқышқылдар– 13,9)
2 580,0
литр
392
"Оракул Семен" маркалы "Оракул" кешенді минералды тыңайтқышы
N – 2,0, P2O5 – 9,9, K2O – 6,5, SO3 – 5,7, Fe – 1,5, Mn – 1,5, Cu – 0,54, Zn – 0,54, B – 0,18, Mo – 0,04, Co – 0,001, колофермин
2 580,0
литр
393
"Оракул" микротыңайтқышы Oracle маркалы колофермин Молибден
Mo – 13, колофермин (оның ішінде N – 7,1, аминқышқылдар – 20,3)
9 359,5
литр
394
Terra Nova 12-12-36+ME
N-12%, NH4-N- 2%, NH2-N-10%,Р2О5-12%, К2О-36%, Сu-0,05 %, Fe-0,05%, Мn- 0,05 %, Mo- 0,001%, Zn-0,05%
600,0
килограмм
Terra Nova 13-40-13 +МE
N-13%, NH4N- 8%, NH2-N-2%,Р2О5-40%, К2О-13%, Cu-0,05%, Fe-0,05%, Mn- 0,05%, Mo- 0,001 %, Zn-0,05%
Terra Nova 7-7-40 +МE
N-7%, NH4-N-4%, NH2-N-3%,Р2О5-7%, К2О-40%, Сu-0,05%, Fe-0,05%, Мn- 0,05%, Мо-0,001%, Zn-0,05%
Terra Nova 20-20-20 +МE
N-20%, NH4-N- 4%, NO3-N-43%, NH2-N-13%,Р2О5-20%, К2О-20%, Сu -0,05%, Fe-0,05%, Мп- 0,05%, Mo- 0,001%, Zn-0,05%
395
"Азот" сауда маркасының "Гелиос" сұйық минералды тыңайтқышы
N - 30%; P - 2,5%; K - 4,2%; Mn - 0,05%; Mg - 0,5%; Mo - 0,1%; Co - 0,05%; S - 2,5%; Cu - 0,2%; B - 0,05%; Zn - 0,3%; Se - 0,05%; Fe - 0,1%
2 450,0
литр
396
"Калий" сауда маркасының "Гелиос" сұйық минералды тыңайтқышы
N - 3%; P - 7%; K - 15%; S - 5%; Mg - 2%; Zn - 0,1%; Cu - 0,2%; Fe - 0,1%; Mn - 0,05%; Mo - 0,05%; B - 0,05%
2 450,0
литр
397
"Трио" сауда маркасының "Гелиос" сұйық минералды тыңайтқышы
N - 4%; P - 7%; K - 1%; S - 9,5%; Mg - 2,3%; Zn - 2,5%; Fe - 0,4%; Mn - 0,4%; Mo - 0,2%; Cu - 2%; Со - 0,11%, Ni - 0,0006%; аминқышқылдар - 15%

215 000,0
тонна
384
NutriMap
N-10, P-40, Ca-2, S-4, Zn-0,1
285 000,0
тонна
385
Комплексное минеральное удобрение "Оракул" марки: "Оракул мультикомплекс"
N-18, P2O5-0,66, K2O-4,4, SO3-3,6, Cu-0,8, Zn-0,8, B-0,6, Fe-0,6, Mn-0,6, Mo-0,012, Co-0,005, колофермин
2 580,0
литр
386
Микроудобрение "Оракул" марки Оракул колофермин бора
B-15,5, колофермин (в том числе N – 6,0, колофермин – 28)
2 580,0
литр
387
Микроудобрение "Оракул" марки Оракул колофермин цинка
Zn-12, колофермин (в том числе N-5,2, SO3-7,3, аминокислоты – 28,1)
2 580,0
литр
388
Комплексное минеральное удобрение "Оракул" марки "Оракул сера актив"
SO3-7,6, колофермин (в том числе N-11,5, Na2O-19,7)
2 580,0
литр
389
Микроудобрение "Оракул" марки Оракул колофермин меди
Cu-10, колофермин (в том числе N-8,9, SO3-12,6, коламин-20)
2 580,0
литр
390
Микроудобрение "Оракул" марки Оракул колофермин железа
Fe-6,5, колофермин (в том числе N-7,3, SO3-9,3, аминокислоты – 8,9)
2 580,0
литр
391
Микроудобрение "Оракул" марки Оракул колофермин марганца
Mn – 5, колофермин (в том числе N-3, SO3-7,5, аминокислоты – 13,9)
2 580,0
литр
392
Комплексное минеральное удобрение "Оракул" марки "Оракул семена"
N-2,0, P2O5-9,9, K2O-6,5, SO3-5,7, Fe-1,5, Mn-1,5, Cu-0,54, Zn-0,54, B-0,18, Mo-0,04, Co-0,001, колофермин
2 580,0
литр
393
Микроудобрение "Оракул" марки Оракул колофермин молибдена
Mo-13, колофермин (в том числе N-7,1, аминокислоты-20,3)
9 359,5
литр
394
Terra Nova 12-12-36+ME
N-12%, NH4-N- 2%, NH2-N-10%,Р2О5-12%, К2О-36%, Сu-0,05 %, Fe-0,05%, Мn- 0,05 %, Mo- 0,001%, Zn-0,05%
600,0
килограмм
Terra Nova 13-40-13 +МE
N-13%, NH4N- 8%, NH2-N-2%,Р2О5-40%, К2О-13%, Cu-0,05%, Fe-0,05%, Mn-0,05%, Mo- 0,001 %, Zn-0,05%
Terra Nova 7-7-40 +МE
N-7%, NH4-N-4%, NH2-N-3%,Р2О5-7%, К2О-40%, Сu-0,05%, Fe-0,05%, Мn- 0,05%, Мо-0,001%, Zn-0,05%
Terra Nova 20-20-20 +МE
N-20%, NH4-N- 4%, NO3-N-43%, NH2-N-13%,Р2О5-20%, К2О-20%, Сu -0,05%, Fe-0,05%, Мп- 0,05%, Mo- 0,001%, Zn-0,05%
395
Жидкое минеральное удобрение "Гелиос" торговой марки "Азот"
N-30%; P-2,5%; K-4,2%; Mn-0,05%; Mg-0,5%; Mo-0,1%; Co-0,05%; S-2,5%; Cu-0,2%; B-0,05%; Zn-0,3%; Se-0,05%; Fe-0,1%
2 450,0
литр
396
Жидкое минеральное удобрение "Гелиос" торговой марки "Калий"
N-3%; P-7%; K-15%; S-5%; Mg-2%; Zn-0,1%; Cu-0,2%; Fe-0,1%; Mn-0,05%; Mo-0,05%; B-0,05%
2 450,0
литр
397
Жидкое минеральное удобрение "Гелиос" торговой марки "Трио"
N-4%; P-7%; K-1%; S-9,5%; Mg-2,3%; Zn-2,5%; Fe-0,4%; Mn-0,4%; Mo-0,2%; Cu-2%; Со-0,11%, Ni-0,0006%; аминокислоты - 15%

Тыңайытқыш VIT - SPECIAL 7-7-7
органикалық заттар-25, жалпы N-7, NH2-N-7,P2O5-7, K2O-7,pH-5,7-7,7, бос амин қышқылы-10
892,9
литр

Удобрение VIT - SPECIAL 7-7-7
органические вещества-25, общий N-7, NH2-N-7,P2O5-7, K2O-7,pH-5,7-7,7, свободная аминокислота-10
892,9
литр