Ақсу қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2022 жылғы 1 маусымдағы № 170/23 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 7 маусымда № 28397 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ақсу қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қалалық мәслихатының хатшысы М. Омаргалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
2022 жылғы 1 маусымдағы
№ 170/23 шешіміне
қосымша
Ақсу қалалық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 11 тамыздағы "Ақсу қаласы Қызылжар селолық округі аумағында жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын және бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын бекіту туралы" № 252/36 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3998 болып тіркелген).
2. Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 11 тамыздағы "Ақсу қаласы Достық селолық округі аумағында жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын және бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын бекіту туралы" № 249/36 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3999 болып тіркелген).
3. Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 11 тамыздағы "Ақсу қаласы Евгеньевка селолық округі аумағында жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын және бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын бекіту туралы" № 250/36 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3995 болып тіркелген).
4. Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 11 тамыздағы "Ақсу қаласы Қалқаман селолық округі аумағында жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын және бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын бекіту туралы" № 251/36 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3997 болып тіркелген).
5. Ақсу қалалық мәслихатының 2020 жылғы 28 қазандағы "Ақсу қаласы Алғабас ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" № 466/68 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7010 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Аксуского городского маслихата
Решение Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 1 июня 2022 года № 170/23. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июня 2022 года № 28397
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения Аксуского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Аксуского городского маслихата М. Омаргалиев
Приложение
к решению Аксуского
городского маслихата
от 1 июня 2022 года
№ 170/23
Перечень некоторых решений Аксуского городского маслихата, признанных утратившими силу
1. Решение Аксуского городского маслихата от 11 августа 2014 года № 252/36 "Об утверждении количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества и правил проведения раздельных сходов местного сообщества на территории Кызылжарского сельского округа города Аксу" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3998).
2. Решение Аксуского городского маслихата от 11 августа 2014 года № 249/36 "Об утверждении количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества и правил проведения раздельных сходов местного сообщества на территории Достыкского сельского округа города Аксу" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3999).
3. Решение Аксуского городского маслихата от 11 августа 2014 года №250/36 "Об утверждении количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества и правил проведения раздельных сходов местного сообщества на территории Евгеньевского сельского округа города Аксу" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3995).
4. Решение Аксуского городского маслихата от 11 августа 2014 года № 251/36 "Об утверждении количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества и правил проведения раздельных сходов местного сообщества на территории Калкаманского сельского округа города Аксу" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3997).
5. Решение Аксуского городского маслихата от 28 октября 2020 года № 466/68 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Алгабасского сельского округа города Аксу" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7010).

6. Ақсу қалалық мәслихатының 2020 жылғы 4 желтоқсандағы "Ақсу қаласы Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" № 473/70 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7087 болып тіркелген).

6. Решение Аксуского городского маслихата от 4 декабря 2020 года № 473/70 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7087).