Ертіс ауданының жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2022 жылғы 1 желтоқсандағы № 104-25-7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 желтоқсанда № 30936 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 510-бабының 1-тармағына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

О повышении ставок земельного налога Иртышского района
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 1 декабря 2022 года № 104-25-7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 декабря 2022 года № 30936
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Иртышский районный маслихат РЕШИЛ: