Аққулы аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 18 наурыздағы "Аққулы ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебінен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсетудің тәртібі мен мөлшерін бекіту туралы" № 253/52 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 қыркүйектегі № 97/20 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 қыркүйекте № 29776 болып тіркелді
Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аққулы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурыздағы "Аққулы ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебінен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсетудің тәртібі мен мөлшерін бекіту туралы" № 253/52 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6781 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы 6 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Мамандарға әлеуметтік қолдау жылына бір рет, тиісті жылдың жылыту маусымы кезеңінде бюджет қаражаты есебінен 6 (алты) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде көрсетіледі.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аққулы аудандық мәслихатының хатшысы К. Есимов

О внесении изменения в решение маслихата района Аққулы от 18 марта 2020 года № 253/52 "Об утверждении порядка и размера оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах района Аққулы"
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 21 сентября 2022 года № 97/20. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 сентября 2022 года № 29776
Маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Аққулы от 18 марта 2020 года № 253/52 "Об утверждении порядка и размера оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах района Аққулы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6781) следующее изменение:
в приложении указанного решения пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Социальная поддержка специалистам оказывается один раз в год за счет бюджетных средств в размере 6 (шесть) месячных расчетных показателей.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата района Аққулы К. Есимов