Көшеге атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Қайранкөл ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 16 маусымдағы № 12 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 маусымда № 28565 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Қайранкөл ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 1 наурыздағы қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Қайранкөл ауылдық округі Қайранкөл ауылының атауы жоқ көшесіне Бауыржан Момышұлы атауы берілсін
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қайранкөл ауылдық округінің әкімі С. Шалхабанов

О присвоении наименования улице
Решение акима Кайранкольского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 16 июня 2022 года № 12. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 июня 2022 года № 28565
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Кайранколь и на основании заключения областной ономастической комиссии от 1 марта 2022 года РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице села Кайранколь Кайранкольского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области наименование Бауыржан Момышұлы.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кайранкольского сельского округа С. Шалхабанов