Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2022 жылғы 14 ақпандағы № 11-3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 ақпандағы № 26877 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысының Мағжан Жүмабаев аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының хатшысы
Т. Абильмажинов
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев
ауданы мәслихатының
2022 жылғы 14 ақпандағы
№ 11-3 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Булаев қаласы, Медвежка ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-16 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2531 болып тіркелді).
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Авангард ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-17 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2519 болып тіркелді).
3. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Бастомар ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-19 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2533 болып тіркелді).
4. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Возвышен ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-20 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2520 болып тіркелді).

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 14 февраля 2022 года № 11-3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 февраля 2022 года № 26877
Маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторые решения маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата района Магжана Жумабаева Т. Абильмажинов
Приложение
к решению маслихата района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 14 февраля 2022 года
№ 11-3
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
1. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества города Булаево, села Медвежка района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 23 декабря 2013 года № 21-16 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2531).
2. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Авангардского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 23 декабря 2013 года № 21-17 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2519).
3. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Бастомарского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 23 декабря 2013 года № 21-19 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2533).
4. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Возвышенского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 23 декабря 2013 года № 21-20 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2520).

5. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Қарақоға ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы N 21-23 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2525 болып тіркелді).
6. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Конюхов ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-24 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2536 болып тіркелді).
7. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Лебяжье ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-25 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2535 болып тіркелді).
8. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Мағжан ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-26 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2521 болып тіркелді).
9. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Молодогвардейское ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-27 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2532 болып тіркелді).
10. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Ноғайбай би ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-28 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2539 болып тіркелді).

5. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Каракогинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 23 декабря 2013 года № 21-23 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2525).
6. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Конюховского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 23 декабря 2013 года № 21-24 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2536).
7. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Лебяжинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 23 декабря 2013 года № 21-25 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2535).
8. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества сельского округа Магжан района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 23 декабря 2013 года № 21-26 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2521).
9. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества Молодогвардейского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 23 декабря 2013 года № 21-27 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2532).
10. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества сельского округа Ноғайбай би района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 23 декабря 2013 года № 21-28 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2539).

11. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Аққайың ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-29 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2540 болып тіркелді).
12. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Полудин ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-31 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2530 болып тіркелді).
13. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Алтын дән ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-32 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2537 болып тіркелді).
14. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Таман ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-33 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2528 болып тіркелді).
15. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Ұзынкөл ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-34 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2527 болып тіркелді).
16. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Успенка ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-35 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2524 болып тіркелді).

11. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества сельского округа Аққайың района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 23 декабря 2013 года № 21-29 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2540).
12. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Полудинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 23 декабря 2013 года № 21-31 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2530).
13. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества сельского округа Алтын дән района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 23 декабря 2013 года № 21-32 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2537).
14. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Тамановского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 23 декабря 2013 года № 21-33 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2528).
15. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Узынкольского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 23 декабря 2013 года № 21-34 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2527).
16. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Успенского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 23 декабря 2013 года № 21-35 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2524).

17. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Бәйтерек ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-36 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2523 болып тіркелді).
18. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Чистов ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-37 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2526 болып тіркелді).
19. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-17 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Авангард ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2020 жылғы 18 ақпандағы № 36-6 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6031 болып тіркелді).
20. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-32 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Совет ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2020 жылғы 18 ақпандағы № 36-7 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6034 болып тіркелді).
21. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-36 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Фурманов ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2020 жылғы 18 ақпандағы № 36-8 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6035 болып тіркелді).

17. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества сельского округа Бәйтерек района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 23 декабря 2013 года № 21-36 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2523).
18. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Чистовского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 23 декабря 2013 года № 21-37 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2526).
19. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "О внесении изменения в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2013 года № 21-17 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Авангардского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 18 февраля 2020 года № 36-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6031).
20. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "О внесении изменений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2013 года № 21-32 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Советского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 18 февраля 2020 года № 36-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6034).
21. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "О внесении изменений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2013 года № 21-36 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Фурмановского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 18 февраля 2020 года № 36-8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6035).

22. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-23 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Қарақоға ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2020 жылғы 18 ақпандағы № 36-9 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6036 болып тіркелді).
23. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-24 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Конюхов ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2020 жылғы 18 ақпандағы № 36-10 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6037 болып тіркелді).
24. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-28 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Надежка ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2020 жылғы 18 ақпандағы № 36-11 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6038 болып тіркелді).
25. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-35 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Успенка ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2020 жылғы 18 ақпандағы № 36-12 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6039 болып тіркелді).
26. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-27 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Молодогвардейское ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2020 жылғы 18 ақпандағы № 36-13 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6040 болып тіркелді).

22. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "О внесении изменения в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2013 года № 21-23 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Каракогинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 18 февраля 2020 года № 36-9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6036).
23. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "О внесении изменения в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2013 года № 21-24 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Конюховского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 18 февраля 2020 года № 36-10 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6037).
24. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "О внесении изменений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2013 года № 21-28 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Надеждинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 18 февраля 2020 года № 36-11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6038).
25. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "О внесении изменения в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2013 года № 21-35 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Успенского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 18 февраля 2020 года № 36-12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6039).
26. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "О внесении изменения в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2013 года № 21-27 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества Молодогвардейского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 18 февраля 2020 года № 36-13 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6040).

27. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-25 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Лебяжье ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2020 жылғы 18 ақпандағы № 36-14 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6046 болып тіркелді).
28. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-29 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Октябрь ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2020 жылғы 18 ақпандағы № 36-15 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6041 болып тіркелді).
29. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-31 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Полудин ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2020 жылғы 18 ақпандағы № 36-16 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6042 болып тіркелді).
30. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-20 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Возвышен ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2020 жылғы 18 ақпандағы № 36-17 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6047 болып тіркелді).
31. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-26 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Молодежный ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2020 жылғы 18 ақпандағы № 36-18 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6048 болып тіркелді).

27. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "О внесении изменения в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2013 года № 21-25 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Лебяжинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 18 февраля 2020 года № 36-14 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6046).
28. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "О внесении изменений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2013 года № 21-29 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Октябрьского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 18 февраля 2020 года № 36-15 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6041).
29. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "О внесении изменения в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2013 года № 21-31 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Полудинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 18 февраля 2020 года № 36-16 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6042).
30. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "О внесении изменения в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2013 года № 21-20 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Возвышенского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 18 февраля 2020 года № 36-17 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6047).
31. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "О внесении изменений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2013 года № 21-26 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Молодежного сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 18 февраля 2020 года № 36-18 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6048).

32. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-37 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Чистов ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2020 жылғы 18 ақпандағы № 36-19 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6043 болып тіркелді).
33. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-19 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Бастомар ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2020 жылғы 19 наурыздағы № 37-6 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6120 болып тіркелді).

32. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "О внесении изменения в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2013 года № 21-37 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Чистовского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 18 февраля 2020 года № 36-19 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6043).
33. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "О внесении изменения в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2013 года № 21-19 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Бастомарского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 19 марта 2020 года № 37-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6120).