Шал ақын ауданы Новопокров ауылдық округі Новопокровка ауылының көшесің қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Новопокров ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 5 қаңтарда № 31575 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Новопокровка ауылы халқының пікірін ескере отырып және 2022 жылғы 8 шілдедегі облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Шал ақын ауданы Новопокров ауылдық округі Новопокровка ауылының Пролетарская көшесін Еңбек көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Новопокров ауылдық округінің әкімі Е. Бимендин

О переименовании улицы села Новопокровка Новопокровского сельского округа района Шал акына
Решение акима Новопокровского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 28 декабря 2022 года № 9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 января 2023 года № 31575
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение населения села Новопокровка и на основании заключения областной ономастической комиссии от 8 июля 2022 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Пролетарская на улицу Еңбек села Новопокровка Новопокровского сельского округа района Шал акына.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Новопокровского сельского округа Е. Бимендин