Атырау қаласы әкімінің 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 19 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Атырау қаласы әкімінің 2022 жылғы 14 маусымдағы № 27 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 маусымда № 28557 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Атырау қаласы әкімінің 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 19 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27784 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аким города Атырау М. Қалауи

О признании утратившим силу решения акима города Атырау от 20 апреля 2022 года № 19 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима города Атырау Атырауской области от 14 июня 2022 года № 27. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 июня 2022 года № 28557
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения акима города Атырау от 20 апреля 2022 года № 19 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 27784).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Атырау қаласының әкімі М. Қалауи