Қайыршақты ауылдық округі көшелеріне атау беру және қайта атау туралы
Атырау облысы Атырау қаласы Қайыршақты ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 4 мамырдағы № 228 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 6 мамырда № 27926 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Атырау облыстық ономастикалық комиссиясының 2021 жылғы 20 сәуірдегі қорытындысы негізінде және Қайыршақты ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Атырау қаласы Қайыршақты ауылдық округінің кейбір көшелеріне атаулар берілсін:
1) Томарлы ауылында:
№ 9 көшеге - Сисен Молбаев көшесі;
№ 16 көшеге - Мұхит Латипов көшесі;
2) "Жұлдыз -3" шағын ауданында:
№ 3 көшеге - Нәси Сисеналиев көшесі;
№ 7 көшеге - Әлім Бақтыбаев көшесі;
№ 10 көшеге - Қалжан Мұхамбетов көшесі;
3) "Көктем" шағын ауданында:
№ 2 көшеге - Жолдас Бисенғалиев көшесі;
№ 4 көшеге - Жұбандық Бекмұханов көшесі;
№ 5 көшеге - Аяған Шыныбаев көшесі;
№ 6 көшеге - Өтеп Қарымбаев көшесі;
№ 8 көшеге - Зинолла Истаев көшесі;
№ 16 көшеге - Әлмұқан Бисенбиев көшесі.
2. Қайыршақты ауылдық округі Томарлы ауылының Колхоз көшесі Жолымбай Қазиев көшесі қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қайыршақты ауылдық
округінің әкімі
Ш. Калиев

О присвоении наименований и переименовании улиц Кайыршахтинского сельского округа
Решение акима Кайыршахтинского сельского округа города Атырау Атырауской области от 4 мая 2022 года № 228. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 мая 2022 года № 27926
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии Атырауской области от 20 апреля 2021 года и с учетом мнения населения Кайыршахтинского сельского округа, РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования некоторым улицам Кайыршахтинского сельского округа города Атырау:
1) в селе Томарлы:
улице № 9 - улица Сисен Молбаев;
улице № 16 - улица Мұхит Латипов;
2) в микрорайоне "Жұлдыз-3":
улице № 3 - улица Нәси Сисеналиев;
улице № 7 - улица Әлім Бақтыбаев;
улице № 10 - улица Қалжан Мұхамбетов;
3) в микрорайоне "Көктем":
улице № 2 - улица Жолдас Бисенғалиев;
улице № 4 - улица Жұбандық Бекмұханов;
улице № 5 - улица Аяған Шыныбаев;
улице № 6 - улица Өтеп Қарымбаев;
улице № 8 - улица Зинолла Истаев;
улице № 16 - улица Әлмұқан Бисенбиев.
2. Переименовать улицу "Колхоз" в селе Томарлы Кайыршахтинского сельского округа на улицу Жолымбай Қазиев.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кайыршахтинского
сельского округа
Ш. Калиев