Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 22 мамырдағы № ХХV-1 "Қызылқоға ауданының ауылдық округтердегі жергілікті қоғамдастық жиналыстарының регламенттерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 маусымдағы № 16-7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 20 маусымда № 28530 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Қызылқоға аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың "Қызылқоға ауданының ауылдық округтердегі жергілікті қоғамдастық жиналыстарының регламенттерін бекіту туралы" 2018 жылғы 22 мамырдағы № ХХV-1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4162 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы А. Аккайнанов

О признании утратившим силу решение районного маслихата от 22 мая 2018 года № ХХV-1 "Об утверждении регламента собраний местного сообщества сельских округов Кызылкогинского района"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 14 июня 2022 года № 16-7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 июня 2022 года № 28530
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Кызылкогинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение районного маслихата "Об утверждении регламента собраний местного сообщества сельских округов Кызылкогинского района" от 22 мая 2018 года № ХХV-1 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4162).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата А. Аккайнанов