Аудан әкімдігінің 2019 жылғы 2 мамырдағы № 164 "Құрманғазы ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін (К айм) бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 26 мамырдағы № 210 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 31 мамырда № 28300 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 37 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес Құрманғазы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Құрманғазы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
2019 жылғы 2 мамырдағы № 164 "Құрманғазы ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін (К айм) бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4396 болып тіркелген);
2019 жылғы 16 тамыздағы № 253 "Құрманғазы ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін (К айм) бекіту туралы" Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 2 мамырдағы № 164 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4483 болып тіркелген).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау облысы Құрманғазы
ауданның әкімі
М. Мурзиев

О признании утратившим силу постановления акимата района от 2 мая 2019 года № 164 "Об утверждении коэффициентов зонирования (К зон), учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Курмангазинского района"
Постановление акимата Курмангазинского района Атырауской области от 26 мая 2022 года № 210. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 мая 2022 года № 28300
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Курмангазинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Курмангазинского района:
от 2 мая 2019 года № 164 "Об утверждении коэффициентов зонирования (К зон), учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Курмангазинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4396);
от 16 августа 2019 года № 253 "О внесении изменения в постановление акимата Курмангазинского района от 2 мая 2019 года № 164 "Об утверждении коэффициентов зонирования (К зон), учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Курмангазинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4483).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Курмангазинского района
Атырауской области
М. Мурзиев