Құрманғазы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 213-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 желтоқсанда № 31394 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабының 3-тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Құрманғазы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Курмангазинскому району
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 22 декабря 2022 года № 213-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2022 года № 31394
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Курмангазинский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Құрманғазы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес Құрманғазы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Жугинисов
Құрманғазы аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
22 желтоқсандағы № 213-VII
шешіміне 1 қосымша
Құрманғазы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілердің түрлері
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жиналған жылдық шамасы, м3
1
Жайлы және
жайлы емес үйлер
1 тұрғын

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Курмангазинскому району согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Курмангазинского районного маслихата согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Б. Жугинисов
Приложение 1 к решению
Курмангазинского районного
маслихата от 22 декабря
2022 года № 213-VII
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Курмангазинскому району
Виды объектов накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1.
Домовладения
благоустроенные и
неблагоустроенные
1 житель

Жалпы алаңы 1 м2
0,48
23
Кішігірім жөндеу және қызмет көрсету орындары (кілттер жасау және сол сияқтылар)
1 жұмыс орны
0,45
24
Моншалар, сауналар
Жалпы алаңы 1 м2
0,36
Құрманғазы аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
22 желтоқсандағы № 213-VII
шешіміне 2 қосымша
Құрманғазы аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1) Құрманғазы аудандық мәслихатының "Құрманғазы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № 436-V шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3321 болып тіркелген);

1 м2 общей площади
0,48
23.
Мелкий ремонт и услуги (изготовление ключей и тому подобные)
1 рабочее место
0,45
24.
Бани, сауны
1 м2 общей площади
0,36
Приложение 2 к решению
Курмангазинского районного
маслихата от 22 декабря
2022 года № 213-VII
Перечень некоторых решений Курмангазинского районного маслихата признанных утратившими силу
1) Решение Курмангазинского районного маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Курмангазинскому району" от 15 сентября 2015 года № 436-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3321);

2) Құрманғазы аудандық мәслихатының "Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № 436-V "Құрманғазы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 22 қыркүйектегі № 71-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3647 болып тіркелген);
3) Құрманғазы аудандық мәслихатының "Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № 436-V "Құрманғазы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 11 қазандағы № 448-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4508 болып тіркелген).

2) Решение Курмангазинского районного маслихата "О внесении изменений в решение районного маслихата от 15 сентября 2015 года № 436-V "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Курмангазинскому району" от 22 сентября 2016 года № 71-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3647);
3) Решение Курмангазинского районного маслихата "О внесении изменений в решение районного маслихата от 15 сентября 2015 года № 436-V "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Курмангазинскому району" от 11 октября 2019 года № 448-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4508).