Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 мамырдағы № 138 "Оңтүстік Қазақстан облысының облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының атаулары мен индекстерін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 21 қазандағы № 213 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 31 қазанда № 30361 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Түркістан облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Оңтүстік Қазақстан облысының облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының атаулары мен индекстерін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 12 мамырдағы № 138 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3211 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Түркістан облысы әкiмiнiң бірінші орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысының әкімі Д. Сатыбалды
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Индустрия және инфрақұрылымдық
даму министрлігінің автомобиль
жолдары комитеті"

О признании утратившим силу постановления акимата Южно-Казахстанской области от 12 мая 2015 года № 138 "Об утверждении наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования областного значения Южно-Казахстанской области"
Постановление акимата Туркестанской области от 21 октября 2022 года № 213. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 октября 2022 года № 30361
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Южно-Казахстанской области от 12 мая 2015 года № 138 "Об утверждении наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования областного значения Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3211).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Туркестанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Туркестанской области Д. Сатыбалды
"СОГЛАСОВАНО"
"Комитет автомобильных дорог
Министерства индустрии и инфраструктурного
развития Республики Казахстан"