Мақтаарал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 қазандағы № 18-149-VI "Сот шешімімен Мақтарал ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 10 наурыздағы № 18-102-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 наурызда № 27246 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мақтаарал аудандық мәслихатының "Сот шешімімен Мақтарал ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 27 қазандағы № 18-149-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4261 нөмірімен тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мақтаарал аудандық мәслихатының хатшысы К. Сарсекбаев

О признании утратившим силу решения Мактааральского районного маслихата от 27 октября 2017 года № 18-149-VI "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Мактааральского района"
Решение Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 10 марта 2022 года № 18-102-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 марта 2022 года № 27246
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Мактааральского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Мактааральского района" от 27 октября 2017 года № 18-149-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4261).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Мактааральского района К. Сарсекбаев