Жетісай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 сәуірдегі № 6-40-VII "Жетісай ауданының жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі 2021-2022 жылдарға арналған жоспарын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 наурыздағы № 18-113-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 31 наурызда № 27320 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жетісай аудандық мәслихатының "Жетісай ауданының жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі 2021-2022 жылдарға арналған жоспарын бекіту туралы" 2021 жылғы 13 сәуірдегі № 6-40-VII (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 6168 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысының м.а. Н. Бектуреев

О признании утратившим силу решение Жетысайского районного маслихата от 13 апреля 2021 года № 6-40-VII "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию в Жетысайском районе на 2021-2022 годы"
Решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 15 марта 2022 года № 18-113-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 марта 2022 года № 27320
В соответствии с законом Республики Казахстан "О правовых актах" Жетысайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жетысайского районного маслихата "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию в Жетысайском районе на 2021-2022 годы" от 13 апреля 2021 года № 6-40-VII (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6168).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. секретаря районного маслихата Н. Бектуреев