Көшені қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Абай ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 15 наурыздағы № 1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 28 наурызда № 27238 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық ономастикалық комиссиясының 2021 жылғы 11 маусымдағы қорытындысының негізінде және Абай ауылдық округінің Теректібұлақ ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Абай ауылдық округінің Теректібұлақ ауылындағы Советская көшесі Ынтымақ көшесі деп қайта аталсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Абай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оның ресми жарияланғанынан кейін Күршім ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Күршім ауданының Абай ауылды округінің әкімі Т. Бактияров

О переименовании улицы
Решение акима Абайского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 15 марта 2022 года № 1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 марта 2022 года № 27238
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 11 июня 2021 года и учитывая мнение жителей села Теректыбулак Абайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Советская в селе Теректыбулак Абайского сельского округа в улицу Ынтымақ.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Абайского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Курчумского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Абайского сельского округа Курчумского района Т. Бактияров