Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 11 наурыздағы №31 және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы №7-4 "Жер учаскелерi жеке меншiкке берiлген кезде олар үшiн төлемақының базалық ставкалары туралы" бірлескен қаулысына және шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 8 шілдедегі № 128 және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 8 шілдедегі № 12-4 бірлескен қаулысы мен шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 шілдеде № 28811 болып тіркелді
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 11 наурыздағы №31 және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы №7-4 "Жер учаскелерi жеке меншiкке берiлген кезде олар үшiн төлемақының базалық ставкалары туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3254 тіркелген) бірлескен қаулысына және шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған бірлескен қаулы және шешімнің қосымшасы осы бірлескен қаулы және шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы бірлескен қаулы және шешімнің орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің бірінші орынбасары А.К. Утегуловқа жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысының әкімі Г. Искалиев
Мәслихат хатшысы Б. Конысбаева
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2022 жылғы 8 шілдедегі № 128
Батыс Қазақстан облыстық
мәслихатының
2022 жылғы 8 шілдедегі № 12-4
бірлескен қаулысына және
шешіміне қосымша
Батыс Қазақстано блысы
әкімдігінің
2013 жылғы 11 наруыздағы № 31
және Батыс Қазақстан
облыстық мәслихатының

О внесении изменения в совместное постановление акимата Западно-Казахстанской области от 11 марта 2013 года №31 и решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 28 марта 2013 года №7-4 "О базовых ставках платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность"
Совместное постановление акимата Западно-Казахстанской области от 8 июля 2022 года № 128 и решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 8 июля 2022 года № 12-4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 июля 2022 года № 28811
Акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата Западно-Казахстанской области от 11 марта 2013 года №31 и решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 28 марта 2013 года №7-4 "О базовых ставках платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3254) следующее изменение:
приложение к указанному совместному постановлению и решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на первого заместителя акима Западно-Казахстанской области Утегулова А.К.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Западно-Казахстанской области Г. Искалиев
Секретарь маслихата Б. Конысбаева
Приложение
к совместному постановлению
акимата Западно-Казахстанской
области
от 8 июля 2022 года № 128
и решению Западно-
Казахстанского
областного маслихата
от 8 июля 2022 года № 12-4
Приложение
к совместному постановлению
акимата Западно-Казахстанской
области
от 11 марта 2013 года № 31
и решению Западно-
Казахстанского
областного маслихата