Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылына арналған стипендиясын жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары бойынша бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрінің 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 340 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 26 желтоқсанда № 33805 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң стипендиясын тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 5 наурыздағы № 1134 қаулысына сәйкес, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрінің 2023 жылғы 2 маусымдағы № 250 бұйрығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылға арналған стипендиясын министрліктер арасында бөлуді (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32683 болып тіркелген) іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылына арналған жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары бойынша бөлу (бұдан әрі – бөлу) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің Туризм индустриясы Комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық қолданысқа енгізілгеннен кейін үш жұмыс күні ішінде оны Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы тармақта көзделген іс-шаралар орындалғаннан кейін үш жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің Заң қызметі департаментіне іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі Қаржы департаменті қоса беріліп отырған бөлуге сәйкес қаражат бөлуді қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат вице-министріне жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Туризм және спорт министрі
Е. МАРЖИКПАЕВ
Қазақстан Республикасы
Туризм және спорт министрі
2023 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 340 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылына арналған стипендиясын жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары арасында бөлу
Жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан
кейінгі білім беру ұйымдарының атауы
Стипендия
Студенттерге
Магистранттарға
1.
"Халықаралық туризм және меймандостық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
4
0
Барлығы:
4
0

О распределении стипендии Президента Республики Казахстан между организациями высшего и (или) послевузовского образования на 2023 год
Приказ Министра туризма и спорта Республики Казахстан от 25 декабря 2023 года № 340. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 декабря 2023 года № 33805
В соответствии с пунктом 4 постановления Президента Республики Казахстан от 5 марта 1993 года № 1134 "Об учреждении стипендии Президента Республики Казахстан", а также в целях реализации распределения стипендии Президента Республики Казахстан между министерствами на 2023 год, утвержденного приказом Министра науки и высшего образования Республики Казахстан от 2 июня 2023 года № 250 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 32683) ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить распределение стипендии Президента Республики Казахстан между организациями высшего и (или) послевузовского образования на 2023 год (далее – распределение) согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету индустрии туризма Министерства туризма и спорта Республики Казахстан в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение трех рабочих дней после введения в действие настоящего приказа размещение его на интернет-ресурсе Министерства туризма и спорта Республики Казахстан;
3) в течение трех рабочих дней после исполнения мероприятий, предусмотренных настоящим пунктом, представление в Департамент юридической службы Министерства туризма и спорта Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий.
3. Департаменту финансов Министерства туризма и спорта Республики Казахстан обеспечить выделение средств согласно прилагаемого распределения.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра туризма и спорта Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр туризма и спорта
Республики Казахстан
Е. МАРЖИКПАЕВ
Приложение к приказу
Министр туризма и спорта
Республики Казахстан
от 25 декабря 2023 года № 340
Распределение стипендии Президента Республики Казахстан между организациями высшего и (или) послевузовского образования на 2023 год
Наименование организаций высшего и (или) послевузовского образования
Стипендия
Студентам
Магистрантам
1.
Некоммерческое акционерное общество "Международный университет туризма и гостеприимства"
4
0
Итого:
4
0