"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің мемлекеттік қызмет көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2020 жылғы 20 сәуірдегі № 26/қе бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 110/ҚЕ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 29 желтоқсанда № 33853 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің мемлекеттік қызмет көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2020 жылғы 20 сәуірдегі № 26/қе бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 20461 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған бұйрықпен бекітілген "Қазақстандық кемелердің аумақтық суларда (теңізде), ішкі суларда және континенттік қайраңда кәсіпшілік қызметті жүргізу үшін Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуіне рұқсаттар беру" мемлекеттік қызмет көрсету қағидаларында:
3-тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Веб-порталда өтінішке электронды нысанда осы Қағидаларға 2-қосымшада көрсетілген Мемлекеттік қызмет көрсетуге қойылатын негізгі талаптар тізбесінің (бұдан әрі – Тізбе) 8-тармағына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті құжаттар қоса беріледі.";
4 және 5-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Тізбенің 7-тармағында көзделген көрсетілетін қызметті берушінің жұмыс кестесіне сәйкес қоса берілген құжаттары бар өтініш (бұдан әрі – құжаттар топтамасы) келіп түскен күні көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері оларды қабылдауды, тіркеуді жүзеге асырады және көрсетілетін қызметті берушінің бөлімше басшысына қарауға береді, ол көрсетілетін қызметті беруші бөлімшенің жауапты қызметкерін (бұдан әрі – орындаушы) белгілейді және оған орындауға жібереді.
5. Көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін айқындайтын заңға тәуелді нормативтік құқықтық актіде көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың топтамасын толық ұсынбаған және (немесе) қолданылу мерзімі өтіп кеткен құжаттарды ұсынған жағдайларда, көрсетілетін қызметті беруші өтінішті қабылдаудан бас тартады.";
мынадай мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:
"5-1. Көрсетілетін қызметті алушы анық емес құжаттар не болмаса көрсетілетін қызметті алушы және (немесе) ұсынылған материалдар, объектілер, мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті деректер мен мәліметтер Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінде белгіленген талаптарға сәйкес келмейтін құжаттар топтамасын ұсынған жағдайда, уәкілетті мемлекеттік органның мемлекеттік қызмет көрсету үшін талап етілетін келісімі туралы сұрау салуға берілген теріс жауабы, сараптамалардың, зерттеулердің не болмаса тексерулердің теріс қорытындысы не болмаса көрсетілетін қызметті алушыға қатысты оның қызметіне немесе белгілі бір мемлекеттік қызметті алуды талап ететін жекелеген қызмет түрлеріне тыйым салу туралы соттың заңды күшіне енген шешімі (үкімі) болған кезде, мемлекеттік қызмет көрсетуді алумен байланысты арнайы құқығынан айырылуы, көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызмет көрсету үшін талап етілетін, "Дербес деректер және оларды қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабына сәйкес берілетін қолжетімділігі шектеулі дербес деректерге қол жеткізуге келісімі болмаған кезде орындаушы екі жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті алушының веб-порталдағы "жеке кабинетіне" көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті адамының расталған ЭЦҚ арқылы электронды құжат түрінде Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуге рұқсат беруден (ұзартудан) бас тарту (бұдан әрі – бас тарту) туралы хабарламаны жолдайды.";

О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 20 апреля 2020 года № 26/қе "Об утверждении правил оказания государственных услуг Пограничной службой Комитета национальной безопасности Республики Казахстан"
Приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 28 декабря 2023 года № 110/ҚЕ. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2023 года № 33853
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 20 апреля 2020 года № 26/қе "Об утверждении правил оказания государственных услуг Пограничной службой Комитета национальной безопасности Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20461) следующие изменения и дополнения:
в Правилах оказания государственной услуги "Выдача разрешения на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан казахстанскими судами для ведения промысловой деятельности в территориальных водах (море), внутренних водах и на континентальном шельфе", утвержденных указанным приказом:
часть вторую пункта 3 изложить в следующей редакции:
"К заявлению на веб-портале прилагаются в электронном формате документы, необходимые для оказания государственной услуги в соответствии с пунктом 8 Перечня основных требований к оказанию государственной услуги (далее – Перечень), указанного в приложении 2 к настоящим Правилам.";
пункты 4 и 5 изложить в следующей редакции:
"4. В день поступления заявления с прилагаемыми к нему документами (далее – пакет документов) в соответствии с графиком работы услугодателя, предусмотренным в пункте 7 Перечня, сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет их прием, регистрацию и передает на рассмотрение руководителю подразделения услугодателя, который определяет ответственного сотрудника подразделения услугодателя (далее – исполнитель) и отправляет ему на исполнение.
5. В случае представления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному подзаконным нормативным правовым актом, определяющим порядок оказания государственной услуги, и (или) документов с истекшим сроком действия услугодатель отказывает в приеме заявления.";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. В случае представления услугополучателем недостоверных документов либо пакета документов, содержащих несоответствие услугополучателя и (или) представленных материалов, объектов, данных и сведений, необходимых для оказания государственной услуги, требованиям, установленным нормативными правовыми актами Республики Казахстан, при наличии отрицательного ответа уполномоченного государственного органа на запрос о согласовании, который требуется для оказания государственной услуги, а также отрицательного заключения экспертизы, исследования либо проверки либо вступившего в законную силу решения (приговора) суда в отношении услугополучателя о запрещении деятельности или отдельных видов деятельности, требующих получения определенной государственной услуги, лишении специального права, связанного с получением государственной услуги, отсутствия согласия услугополучателя, предоставляемого в соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан "О персональных данных и их защите", на доступ к персональным данным ограниченного доступа, которые требуются для оказания государственной услуги, исполнитель в течение двух рабочих дней в "личный кабинет" услугополучателя на веб-портале направляет уведомление об отказе в выдаче (продлении) разрешения на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан (далее – отказ) в виде электронного документа, удостоверенного ЭЦП уполномоченного лица услугодателя.";

мынадай мазмұндағы 9-1-тармақпен толықтырылсын:
"9-1. Мемлекеттік қызметтер көрсету тәртібі туралы, сондай-ақ осы Қағидаларға енгізілген өзгерістер және (немесе) толықтырулар туралы ақпарат "Мемлекеттер көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 10-бабының 13) тармақшасына, 14-бабының 3) тармақшасына және 23-бабының 2-тармағына сәйкес үш жұмыс күні ішінде Бірыңғай байланыс орталығына, сондай-ақ өтініштерді қабылдауды және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беруді жүзеге асыратын аумақтық бөлімшелерге және "электрондық үкімет" ақпараттық-коммуникациялық инфрақұрылымының операторына жолданады.";
10-тармақты мынадай редакцияда жазылсын:
"10. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің шешіміне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағым Қазақстан Республикасының Әкімшілік рәсімдік-процестік кодексіне және "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңына сәйкес көрсетілетін қызметті беруші басшысының атына, мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органға (бұдан әрі – шағымды қарайтын орган) берілуі мүмкін.";
2-қосымша осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
аталған бұйрықпен бекітілген "Шекаралық белдеуге кіруге және онда болуға рұқсаттамалар беру" мемлекеттік қызмет көрсету қағидаларында:
3-тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Веб-порталда ұсынуға осы Қағидаларға 3-қосымшада көрсетілген Мемлекеттік қызмет көрсетуге қойылатын негізгі талаптар тізбесінің (бұдан әрі – Тізбе) 8-тармағына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті құжаттар электрондық форматта қоса беріледі.";
4 және 5-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Тізбенің 7-тармағында қарастырылған көрсетілетін қызметті берушінің жұмыс кестесіне сәйкес қоса берілген құжаттары бар өтініш (бұдан әрі – құжаттар топтамасы) келіп түскен күні көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері оларды қабылдауды, тіркеуді жүзеге асырады және көрсетілетін қызметті берушінің бөлімше басшысына қарастыруға береді, ол көрсетілетін қызметті беруші бөлімшенің жауапты қызметкерін (бұдан әрі – орындаушы) белгілейді және оған орындауға жібереді.
5. Көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін айқындайтын заңға тәуелді нормативтік құқықтық актіде көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың топтамасын толық ұсынбаған және (немесе) қолданылу мерзімі өтіп кеткен құжаттарды ұсынған жағдайларда, көрсетілетін қызметті беруші өтінішті қабылдаудан бас тартады.";
мынадай мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:
"Көрсетілетін қызметті алушы анық емес құжаттар не болмаса көрсетілетін қызметті алушы және (немесе) ұсынылған материалдар, объектілер, мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті деректер мен мәліметтер Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінде белгіленген талаптарға сәйкес келмейтін құжаттар топтамасын ұсынған жағдайда, уәкілетті мемлекеттік органның мемлекеттік қызмет көрсету үшін талап етілетін келісімі туралы сұрау салуға берілген теріс жауабы, сараптамалардың, зерттеулердің не болмаса тексерулердің теріс қорытындысы не болмаса көрсетілетін қызметті алушыға қатысты оның қызметіне немесе белгілі бір мемлекеттік қызметті алуды талап ететін жекелеген қызмет түрлеріне тыйым салу туралы соттың заңды күшіне енген шешімі (үкімі) болған кезде, мемлекеттік қызмет көрсетуді алумен байланысты арнайы құқығынан айырылуы, көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызмет көрсету үшін талап етілетін, "Дербес деректер және оларды қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабына сәйкес берілетін қолжетімділігі шектеулі дербес деректерге қол жеткізуге келісімі болмаған кезде орындаушы екі жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті алушының веб-порталдағы "жеке кабинетіне" көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті адамының расталған ЭЦҚ арқылы электронды құжат түрінде Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуге рұқсат беруден (ұзартудан) бас тарту (бұдан әрі – бас тарту) туралы хабарламаны жолдайды.";

дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Информация о порядке оказания государственных услуг, а также внесенных изменениях и (или) дополнениях в настоящие Правила в течение трех рабочих дней направляется в Единый контакт-центр, согласно подпункту 13) статьи 10, подпункту 3) статьи 14 и пункту 2 статьи 23 Закона Республики Казахстан "О государственных услугах", а также территориальные подразделения и оператору информационно-коммуникационной инфраструктуры "электронного правительства", осуществляющим прием заявлений и выдачу результатов оказания государственной услуги.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Жалоба на решение, действия (бездействия) услугодателя по вопросам оказания государственных услуг может быть подана на имя руководителя услугодателя, в уполномоченный орган по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг, в соответствии с Административным процедурно-процессуальным кодексом и Законом Республики Казахстан "О государственных услугах" (далее – орган, рассматривающий жалобу).";
приложение 2 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
в Правилах оказания государственной услуги "Выдача пропуска на въезд и пребывание в пограничной полосе", утвержденных указанным приказом:
часть вторую пункта 3 изложить в следующей редакции:
"К представлению на веб-портале прилагаются в электронном формате документы, необходимые для оказания государственной услуги в соответствии с пунктом 8 Перечня основных требований к оказанию государственной услуги (далее – Перечень), указанного в приложении 3 к настоящим Правилам.";
пункты 4 и 5 изложить в следующей редакции:
"4. В день поступления заявления (представления) с прилагаемыми к нему документами (далее – пакет документов) в соответствии с графиком работы услугодателя, предусмотренным в пункте 7 Перечня, сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет их прием, регистрацию и передает на рассмотрение руководителю подразделения услугодателя, который определяет сотрудника подразделения услугодателя (далее – исполнитель) и отправляет ему на исполнение.
5. В случае представления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному подзаконным нормативным правовым актом, определяющим порядок оказания государственной услуги, и (или) документов с истекшим сроком действия услугодатель отказывает в приеме заявления.";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. В случае представления услугополучателем недостоверных документов либо пакета документов, содержащих несоответствие услугополучателя и (или) представленных материалов, объектов, данных и сведений, необходимых для оказания государственной услуги, требованиям, установленным нормативными правовыми актами Республики Казахстан, при наличии отрицательного ответа уполномоченного государственного органа на запрос о согласовании, который требуется для оказания государственной услуги, а также отрицательного заключения экспертизы, исследования либо проверки либо вступившего в законную силу решения (приговора) суда в отношении услугополучателя о запрещении деятельности или отдельных видов деятельности, требующих получения определенной государственной услуги, лишении специального права, связанного с получением государственной услуги, отсутствия согласия услугополучателя, предоставляемого в соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан "О персональных данных и их защите", на доступ к персональным данным ограниченного доступа, которые требуются для оказания государственной услуги, исполнитель в течение трех рабочих дней в "личный кабинет" услугополучателя на веб-портале направляет уведомление об отказе в приеме заявления (представления) в виде электронного документа, удостоверенного ЭЦП уполномоченного лица услугодателя.";

мынадай мазмұндағы 11-1-тармақпен толықтырылсын:
"11-1. Мемлекеттік қызметтер көрсету тәртібі туралы, сондай-ақ осы Қағидаларға енгізілген өзгерістер және (немесе) толықтырулар туралы ақпарат "Мемлекеттер көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 10-бабының 13) тармақшасына, 14-бабының 3) тармақшасына және 23-бабының 2-тармағына сәйкес үш жұмыс күні ішінде Бірыңғай байланыс орталығына, сондай-ақ өтініштерді қабылдауды және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беруді жүзеге асыратын аумақтық бөлімшелерге және "электрондық үкімет" ақпараттық-коммуникациялық инфрақұрылымының операторына жолданады.";
12-тармақты мынадай редакцияда жазылсын:
"12. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің шешіміне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағым Қазақстан Республикасының Әкімшілік рәсімдік-процестік кодексіне және "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңына сәйкес көрсетілетін қызметті беруші басшысының атына, мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органға (бұдан әрі – шағымды қарайтын орган) берілуі мүмкін.";
3-қосымша осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
аталған бұйрықпен бекітілген "Қазақстандық шағын көлемді өздігінен жүзетін және өздігінен жүзбейтін (суүсті және суасты) кемелердің (құралдардың) және мұз үстімен жылжитын құралдардың Қазақстан Республикасының аумақтық суларына (теңізіне) және ішкі суларына шығуына рұқсаттамалар беру" мемлекеттік қызмет көрсету қағидаларында:
3-тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Веб-порталда өтінішке электрондық форматта осы Қағидаларға 2-қосымшада көрсетілген Мемлекеттік қызмет көрсетуге қойылатын негізгі талаптар тізбесінің (бұдан әрі – Тізбе) 8-тармағына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті құжаттар қоса беріледі.";
6 және 7-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Тізбенің 7-тармағында көзделген көрсетілетін қызметті берушінің жұмыс кестесіне сәйкес қоса берілген құжаттары бар өтініш (бұдан әрі – құжаттар топтамасы) келіп түскен күні көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері оларды қабылдауды, тіркеуді жүзеге асырады және көрсетілетін қызметті берушінің бөлімше басшысына қарастыруға береді, ол көрсетілетін қызметті беруші бөлімшенің жауапты қызметкерін (бұдан әрі – орындаушы) белгілейді және оған орындауға жібереді.
7. Көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін айқындайтын заңға тәуелді нормативтік құқықтық актіде көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың топтамасын толық ұсынбаған және (немесе) қолданылу мерзімі өтіп кеткен құжаттарды ұсынған жағдайларда, көрсетілетін қызметті беруші өтінішті қабылдаудан бас тартады.";

дополнить пунктом 11-1 следующего содержания:
"11-1. Информация о порядке оказания государственных услуг, а также внесенных изменениях и (или) дополнениях в настоящие Правила в течение трех рабочих дней направляется в Единый контакт-центр, согласно подпункту 13) статьи 10, подпункту 3) статьи 14 и пункту 2 статьи 23 Закона Республики Казахстан "О государственных услугах", а также территориальные подразделения и оператору информационно-коммуникационной инфраструктуры "электронного правительства", осуществляющим прием заявлений и выдачу результатов оказания государственной услуги.";
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Жалоба на решение, действия (бездействия) услугодателя по вопросам оказания государственных услуг может быть подана на имя руководителя услугодателя, в уполномоченный орган по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг, в соответствии с Административным процедурно-процессуальным кодексом и Законом Республики Казахстан "О государственных услугах" (далее – орган, рассматривающий жалобу).";
приложение 3 изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу;
в Правилах оказания государственной услуги "Выдача пропуска на выход в территориальные воды (море) и внутренние воды Республики Казахстан казахстанских маломерных самоходных и несамоходных (надводных и подводных) судов (средств) и средств передвижения по льду" (далее – Правила), утвержденных указанным приказом:
часть вторую пункта 3 изложить в новой следующей редакции:
"К представлению на веб-портале прилагаются в электронном формате документы, необходимые для оказания государственной услуги в соответствии с пунктом 8 Перечня основных требований к оказанию государственной услуги (далее – Перечня), указанного в приложении 2 к настоящим Правилам.";
пункты 6 и 7 изложить в следующей редакции:
"6. В день поступления представления с прилагаемыми к нему документами (далее – пакет документов) в соответствии с графиком работы услугодателя, предусмотренным в пункте 7 Перечня, сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет их прием, регистрацию и передает на рассмотрение руководителю подразделения услугодателя, который определяет сотрудника подразделения услугодателя (далее – исполнитель) и отправляет ему на исполнение.
7. В случае представления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному подзаконным нормативным правовым актом, определяющим порядок оказания государственной услуги, и (или) документов с истекшим сроком действия услугодатель отказывает в приеме заявления.";

мынадай мазмұндағы 7-1-тармақпен толықтырылсын:
"7-1. "Көрсетілетін қызметті алушы анық емес құжаттар не болмаса көрсетілетін қызметті алушы және (немесе) ұсынылған материалдар, объектілер, мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті деректер мен мәліметтер Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінде белгіленген талаптарға сәйкес келмейтін құжаттар топтамасын ұсынған жағдайда, уәкілетті мемлекеттік органның мемлекеттік қызмет көрсету үшін талап етілетін келісімі туралы сұрау салуға берілген теріс жауабы, сараптамалардың, зерттеулердің не болмаса тексерулердің теріс қорытындысы не болмаса көрсетілетін қызметті алушыға қатысты оның қызметіне немесе белгілі бір мемлекеттік қызметті алуды талап ететін жекелеген қызмет түрлеріне тыйым салу туралы соттың заңды күшіне енген шешімі (үкімі) болған кезде, мемлекеттік қызмет көрсетуді алумен байланысты арнайы құқығынан айырылуы, көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызмет көрсету үшін талап етілетін, "Дербес деректер және оларды қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабына сәйкес берілетін қолжетімділігі шектеулі дербес деректерге қол жеткізуге келісімі болмаған кезде орындаушы екі жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті алушының веб-порталдағы "жеке кабинетіне" көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті адамының расталған ЭЦҚ арқылы электронды құжат түрінде Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуге рұқсат беруден (ұзартудан) бас тарту (бұдан әрі – бас тарту) туралы хабарламаны жолдайды.";
мынадай мазмұндағы 12-1-тармақпен толықтырылсын:
"12-1. Мемлекеттік қызметтер көрсету тәртібі туралы, сондай-ақ осы Қағидаларға енгізілген өзгерістер және (немесе) толықтырулар туралы ақпарат "Мемлекеттер көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 10-бабының 13) тармақшасына, 14-бабының 3) тармақшасына және 23-бабының 2-тармағына сәйкес үш жұмыс күні ішінде Бірыңғай байланыс орталығына, сондай-ақ өтініштерді қабылдауды және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беруді жүзеге асыратын аумақтық бөлімшелерге және "электрондық үкімет" ақпараттық-коммуникациялық инфрақұрылымының операторына жолданады.";
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"13. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің шешіміне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағым Қазақстан Республикасының Әкімшілік рәсімдік-процестік кодексіне және "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңына сәйкес көрсетілетін қызметті беруші басшысының атына, мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органға (бұдан әрі – шағымды қарайтын орган) берілуі мүмкін.";

дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. В случае представления услугополучателем недостоверных документов либо пакета документов, содержащих несоответствие услугополучателя и (или) представленных материалов, объектов, данных и сведений, необходимых для оказания государственной услуги, требованиям, установленным нормативными правовыми актами Республики Казахстан, при наличии отрицательного ответа уполномоченного государственного органа на запрос о согласовании, который требуется для оказания государственной услуги, а также отрицательного заключения экспертизы, исследования либо проверки либо вступившего в законную силу решения (приговора) суда в отношении услугополучателя о запрещении деятельности, или отдельных видов деятельности, требующих получения определенной государственной услуги, лишении специального права, связанного с получением государственной услуги, отсутствия согласия услугополучателя, предоставляемого в соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан "О персональных данных и их защите", на доступ к персональным данным ограниченного доступа, которые требуются для оказания государственной услуги, исполнитель в течение двух рабочих дней в "личный кабинет" услугополучателя на веб-портале направляет уведомление об отказе в приеме представления в виде электронного документа, удостоверенного ЭЦП уполномоченного лица услугодателя.";
дополнить пунктом 12-1 следующего содержания:
"12-1. Информация о порядке оказания государственных услуг, а также внесенных изменениях и (или) дополнениях в настоящие Правила в течение трех рабочих дней направляется в Единый контакт-центр, согласно подпункту 13) статьи 10, подпункту 3) статьи 14 и пункту 2 статьи 23 Закона Республики Казахстан "О государственных услугах", а также территориальные подразделения и оператору информационно-коммуникационной инфраструктуры "электронного правительства", осуществляющим прием заявлений и выдачу результатов оказания государственной услуги.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Жалоба на решение, действия (бездействия) услугодателя по вопросам оказания государственных услуг может быть подана на имя руководителя услугодателя, в уполномоченный орган по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг, в соответствии с Административным процедурно-процессуальным кодексом и Законом Республики Казахстан "О государственных услугах" (далее – орган, рассматривающий жалобу).";

2-қосымша осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің ресми интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының орынбасары – Шекара қызметінің директорына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Төрағасы
Е. Сагимбаев
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму,
инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі
министрлігі
_______________________________________
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитеті
Төрағасының
2023 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 110/ҚЕ бұйрығына
қосымша
"Қазақстандық кемелердің
аумақтық суларда (теңізде), ішкі
суларда және континенттік
қайраңда кәсіпшілік
қызметті жүргізу үшін
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік шекарасын
бірнеше рет кесіп өтуіне
рұқсаттар беру" мемлекеттік
қызмет көрсету қағидаларына
1-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуге рұқсаттар беру (ұзарту) туралы өтініш
Кімге _______________________________________________________
(Шекара қызметінің аумақтық бөлімшесінің атауы)
Кімнен ______________________________________________________
(заңды тұлғаның заңды мекенжайы көрсетілген толық атауы немесе жеке кәсіпкердің
тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), оның мекенжайы
Мақсаты Қазақстан Республикасының аумағында балық өнімдері мен өзге де өнімді
сату немесе өндіру үшін теңіз кәсіпшілігі өнімдерін жеткізу болып табылатын
кәсіпшілік қызмет жүргізілген жағдайда кәсіпшілік өнімдерін (объектілерін) шетелдік
кемелерге, сондай-ақ шекаралық бақылау жүзеге асырылған қазақстандық кемелерге
ауыстырып тиемей _______________________________________________ ауданында
(балық кәсіпшілігі ауданы көрсетіледі)
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуге
рұқсаттар алуға (ұзартуға) өтінішті қарауды сұраймын. Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуге рұқсаттар алуға мәлімделген кемелер
туралы мәліметтер _____парақта келтірілген.
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
(заңды тұлға басшысының немесе жеке кәсіпкердің қолы)
Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен
қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісемін
Басшы____________________________________________________________
(электрондық цифрлық қолтаңба) (аты, әкесінің аты (болған жағдайда), тегі)
Толтырылған күні: 20__ жылғы "__"___________
"Қазақстандық кемелердің
аумақтық суларда (теңізде), ішкі
суларда және континенттік
қайраңда кәсіпшілік қызметті
жүргізу үшін
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік шекарасын
бірнеше рет кесіп өтуіне
рұқсаттар беру" мемлекеттік
қызмет көрсету қағидаларына
2-қосымша
Нысан
"Қазақстандық кемелердің аумақтық суларда (теңізде), ішкі суларда және континенттік қайраңда кәсіпшілік қызметті жүргізу үшін Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуіне рұқсаттар беру" мемлекеттік қызметін көрсетуге қойылатын негізгі талаптар тізбесі
"Қазақстандық кемелердің аумақтық суларда (теңізде), ішкі суларда және континенттік қайраңда кәсіпшілік қызметті жүргізу үшін Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуіне рұқсаттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің атауы
1
Көрсетілетін қызметті берушінің атауы
ҰҚК Шекара қызметінің аумақтық бөлімшелері.
2
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті ұсыну тәсілдері
"Электрондық үкімет" веб-порталы арқылы.
3
Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуіне рұқсаттар беру бойынша – 15 (он бес) жұмыс күні; Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуіне рұқсатты ұзартуға немесе қайтадан алуға – 3 (үш) жұмыс күні.
4
Көрсету нысаны
Электронды (ішінара автоматтандырылған).
5
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өтуіне рұқсаттар немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы хабарлама.
6
Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде көрсетілетін қызметті алушы төлейтін төлемақы мөлшері және Қазақстан Республикасының заңнамасында қарастырылған жағдайларда оны төлеу тәсілдері
Тегін.
7
Көрсетілетін қызметті берушінің жұмыс кестесі

приложение 2 изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему приказу.
2. Пограничной службе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан после его официального опубликования;
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан – Директора Пограничной службы.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
Е. Сагимбаев
СОГЛАСОВАН
Министерство цифрового развития, инноваций
и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
_________________________________
Приложение к приказу
Председателя Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
от 28 декабря 2023 года
№ 110/ҚЕ
Приложение 1
к Правилам государственной услуги
"Выдача разрешения
на неоднократное пересечение
Государственной границы
Республики Казахстан
казахстанскими судами
для ведения промысловой
деятельности в территориальных
водах (море), внутренних водах
и на континентальном шельфе"
Форма
Заявление о выдаче (продлении) разрешения на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан
Кому __________________________________________________________
(наименование территориального подразделения Пограничной службы)
От кого ________________________________________________________
(полное наименование юридического лица с указанием его юридического адреса
или фамилия, имя, отчество (при его наличии) индивидуального предпринимателя,
его адрес)
Прошу рассмотреть заявление на получение (продление) разрешения
на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан
в районе _______________________________________________________
(указывается рыбопромысловый район) без перегрузки продуктов (объектов)
промысла на иностранные суда, а также на казахстанские суда, в отношении
которых осуществлен пограничный контроль, в случае ведения промысловой
деятельности, целью которой является доставка продуктов (объектов) промысла
для реализации или производства рыбной и иной продукции на территории
Республики Казахстан.
Сведения о судах, заявленных для получения разрешения на неоднократное
пересечение Государственной границы Республики Казахстан, приведены
на ______ листах.
____________________________________________________________________
(подпись руководителя юридического лица или индивидуального предпринимателя)
Согласен на использование сведений, составляющих охраняемую Законом тайну,
содержащихся в информационных системах при оказании государственных услуг.
Руководитель _____________________________________________________
(электронная цифровая подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата заполнения: "___" __________ 20__ года
Приложение 2
к Правилам государственной услуги
"Выдача разрешения
на неоднократное пересечение
Государственной границы
Республики Казахстан
казахстанскими судами
для ведения промысловой
деятельности в территориальных
водах (море), внутренних водах
и на континентальном шельфе"
Форма
Перечень основных требований к оказанию государственной услуги "Выдача разрешения на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан казахстанскими судами для ведения промысловой деятельности в территориальных водах (море), внутренних водах и на континентальном шельфе"
Наименование государственной услуги "Выдача разрешения на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан казахстанскими судами для ведения промысловой деятельности в территориальных водах (море), внутренних водах и на континентальном шельфе"
1
Наименование услугодателя
Территориальные подразделения Пограничной службы КНБ.
2
Способы предоставления государственной услуги
Через веб-портал "электронного правительства".
3
Срок оказания государственной услуги
По выдаче разрешения на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан – 15 (пятнадцать) рабочих дней;
По продлению или повторному получению разрешения на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан – 3 (три) рабочих дня.
4
Форма оказания
Электронная (частично автоматизированная).
5
Результат оказания государственной услуги
Разрешение на неоднократное пересечение Государственной границы Республики Казахстан либо уведомление об отказе в оказании государственной услуги.
6
Размер платы, взимаемой с услугополучателя при оказании государственной услуги, и способы ее взимания в случаях, предусмотренных законодательством Республики Казахстан
Бесплатно.
7
График работы услугодателя

1) веб-порталдың: техникалық жұмыстарды жүргізумен байланысты үзілістерді қоспағанда, тәулік бойы (көрсетілетін қызметті алушы демалыс және мереке күндері жұмыс уақыты аяқталғаннан кейін жүгінген кезде Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес өтініштерді қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижелерін ұсыну келесі жұмыс күні жүзеге асырылады);
2) көрсетілетін қызметті берушінің: Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі мен сенбі аралығында (дүйсенбі – жұма сағат 9-00-ден 18-00-ге дейін, түскі үзіліс сағат13-00-ден 15-00-ге дейін, сенбі күні сағат 9-00-ден 13-00-ге дейін). Мемлекеттік қызмет көрсету орындарының мекенжайлары:
1) Шекара қызметінің интернет-қорында: gov.egov.kz/memleket/entitis/shekaraknb;
2) веб-порталда көрсетілген.
8
Мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті құжаттардың тізбесі
Рұқсатты алу үшін:
1) қазақстандық кеменің капитаны (иесі) жасаған кеменің рөлі қоса берілген рұқсат беру туралы өтініш;
2) қазақстандық кемеге меншік құқығы туралы куәліктің электронды көшірмесі немесе қазақстандық кемені жалға алу шартының көшірмесі (теңіз кемелері үшін);
3) Қазақстан Республикасының Мемлекеттік Туын көтеріп жүзу құқығы туралы куәліктің электронды көшірмесі (теңіз кемелері үшін);
4) жануарлар дүниесін пайдалануға рұқсаттың электронды көшірмесі;
5) шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдар үшін жұмыс істеуге рұқсаттың электронды көшірмесі;
6) кеме куәлігінің электронды көшірмесі (Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кемелер тізілімінде тіркелген кемелер үшін);
7) жеке басын куәландыратын құжаттар, мемлекеттік тіркеу (заңды тұлғаны қайта тіркеу) туралы мәліметтер қызмет берушіге "электрондық үкімет" шлюзі арқылы тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден ұсынылады.
Рұқсатты ұзарту немесе қайтадан алу үшін:
1) қазақстандық кеменің капитаны (иесі) жасаған кеменің рөлі қоса берілген рұқсат беру туралы өтініш;
2) жануарлар дүниесін пайдалануға рұқсаттың электронды көшірмесі.
9
Қазақстан Республикасының заңнамасымен бекітілген мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту (тоқтата тұру, жою) үшін негіздер
1) егер рұқсат беру туралы өтініште көрсетілген кәсіпшілік ауданы (аудандары) Қазақстан Республикасының аумақтық суларының (теңіз), ішкі суларының шегінде орналасқан болса, қазақстандық кеменің кәсіпшілік қызметті жүргізуі кезінде Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын бірнеше рет кесіп өту қажеттілігінің болмауы;
2) көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін ұсынған құжаттардың және (немесе) олардағы деректердің (мәліметтердің) анық еместігін анықтау;

1) веб-портала: круглосуточно, за исключением перерывов, связанных с проведением технических работ (при обращении услугополучателя после окончания рабочего времени, в выходные и праздничные дни, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, оказание государственной услуги осуществляется следующим рабочим днем);
2) услугодателя: с понедельника по субботу (понедельник – пятница с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 15-00, в субботу с 9-00 до 13-00 часов), кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан.
Адреса мест оказания государственной услуги размещены на:
1) интернет-ресурсе Пограничной службы: gov.egov.kz/memleket/entitis/shekaraknb;
2) на веб-портале.
8
Перечень документов, необходимых для оказания государственной услуги
Для получения разрешения:
1) заявление о выдаче разрешения с приложением к нему судовой роли, составленной капитаном (владельцем) казахстанского судна;
2) электронная копия свидетельства о праве собственности на казахстанское судно или копия договора аренды казахстанского судна (для морских судов);
3) электронная копия свидетельства о праве плавания под Государственным Флагом Республики Казахстан (для морских судов);
4) электронная копия разрешения на пользование животным миром;
5) электронные копии разрешений на работу для иностранцев и лиц без гражданства;
6) электронная копия судового свидетельства (для судов, зарегистрированных в Государственном судовом реестре Республики Казахстан);
7) сведения о документах, удостоверяющих личность, государственной регистрации (перерегистрации юридического лица) предоставляются услугодателю из соответствующих государственных информационных систем через шлюз "электронного правительства".
Для продления или повторного получения разрешения:
1) заявление о выдаче (продлении) разрешения с приложением к нему судовой роли, составленной капитаном (владельцем) казахстанского судна;
2) электронная копия разрешения на пользование животным миром.
9
Основания для отказа в оказании государственной услуги, установленные законодательством Республики Казахстан
1) отсутствие необходимости в неоднократном пересечении Государственной границы Республики Казахстан казахстанским судном при ведении промысловой деятельности, если указанный в заявлении район (районы) промысла находится в пределах территориальных вод (моря), внутренних вод Республики Казахстан;
2) установление недостоверности документов, представленных услугополучателем для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них;

3) көрсетілетін қызметті алушының және (немесе) мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті ұсынылған материалдардың, объектілердің, деректердің және мәліметтердің Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінде белгіленген талаптарға сәйкес келмеуі;
4) уәкілетті мемлекеттік органның мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті келісімі туралы сұрау салуға берілген теріс жауабы, сондай-ақ сараптаманың, зерттеудің не тексерудің теріс қорытындысы;
5) көрсетілетін қызметті алушыға қатысты оның қызметіне немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуды талап ететін жекелеген қызмет түрлеріне тыйым салу туралы соттың заңды күшіне енген шешімінің (үкімінің) болуы;
6) көрсетілетін қызметті алушыға қатысты соттың заңды күшіне енген үкімінің болуы, оның негізінде көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік көрсетілетін қызметті алумен байланысты арнаулы құқығынан айырылуы;
7) көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызмет көрсету үшін талап етілетін, "Дербес деректер және оларды қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабына сәйкес берілетін қолжетімділігі шектеулі дербес деректерге қол жеткізуге келісімінің болмауы.
10
Мемлекеттік қызмет көрсету ерекшеліктері ескерілетін өзге талаптар
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті веб-портал арқылы алу үшін электронды цифрлық қолы болуы тиіс.
Көрсетілетін қызметті алушы қашықтықтан шығу мүмкіндігі режимінде мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі мен мәртебесі туралы ақпаратты мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығы арқылы алады.
Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөнінде көрсетілетін қызметті берушінің байланыс телефондары: 8 (7172) 71-91-07, 71-92-07, 71-93-07, 71-94-07, 71-95-07, мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығының телефоны: 1414.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитеті
Төрағасының
2023 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 110/ҚЕ бұйрығына
қосымша
"Шекаралық белдеуге кіруге
және онда болуға рұқсаттамалар
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет қағидаларына
1-қосымша
Нысан
ӨТІНІШ (ЗАЯВЛЕНИЕ)
Шекаралық белдеуге кіруге және онда болуға рұқсаттама беруді сұраймын
(Прошу выдать пропуск на въезд и пребывание в пограничную полосу)
________________________________________________________________
(елді мекен, аудан, облыс)
(населенный пункт, район, область)
Мақсаты (цель) ______________________________________________________
Уақыты (время) _____________________________________________________
Өзім туралы мынадай мәліметтерді хабарлаймын (о себе сообщаю следующие сведения)
Тегі (фамилия) ______________________________________________________
Аты (имя) __________________________________________________________
Әкесінің аты (болған жағдайда) (отчество, при его наличии)________________
Туған жылы мен жері (год и место рождения) ____________________________
Жұмыс орны (место работы) ___________________________________________
(ұйымның атауы және лауазымы) (наименование организации и должность)
Жеке басын куәландыратын құжаты (документ, удостоверяющий личность)
____________ № __________________ 20__ ж. "______"___________________
___________________________________________________________________
(жеке басын куәландыратын құжатты берген органның атауы және күні)
(дата и наименование органа, выдавшего документ, удостоверяющий личность)
Тұрғылықты жері (местожительство)____________________________________
Өзіммен бірге балаларым барады (со мной следуют дети)___________________
(аты және жасы) (имя и возраст)________________________________________
Өтініш білдірушінің электрондық мекенжайы (электронный адрес
заявителя)__________________________________________________________
Мен ұсынылған деректердің дұрыстығына дербес жауап беремін (я несу персональную
ответственность за достоверность представленных данных)
___________________________________________________________________
(Күні, айы, жылы) (дата, месяц, год)
Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен
қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісемін
Согласен на использование сведений, составляющих охраняемую Законом тайну,
содержащихся в информационных системах при оказании государственных услуг.
20__ ж. "____" _________ ________________ _______________________________
(Қолы) (Т.А.Ә. (болған жағдайда))
"Шекаралық белдеуге кіруге
және онда болуға рұқсаттамалар
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет қағидаларына
2-қосымша
Нысан
ҰСЫНУ (ПРЕДСТАВЛЕНИЕ)
Тізімге сәйкес Қазақстан Республикасының азаматтарына (шетелдіктерге және
азаматтығы жоқ адамдарға) ________________________________________________
(елді мекен, аудан, облыс) шекаралық белдеуге кіруге және онда болуға рұқсаттама
(лар) беруді сұраймын
(Прошу выдать пропуск (а) на въезд и пребывание в пограничную полосу гражданам
Республики Казахстан (иностранцам и лицам без гражданства) согласно списку)
_________________________________________________________________________
(населенный пункт, район, область)
Мақсаты (цель)____________________________________________________________
Уақыты (время)____________________________________________________________
Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен
қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісемін
Согласен на использование сведений, составляющих охраняемую Законом тайну,
содержащихся в информационных системах при оказании государственных услуг.
Басшы_______________ _______________________________
қолы аты-жөні (болған жағдайда)
"Шекаралық белдеуге кіруге
және онда болуға рұқсаттамалар
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет қағидаларына
3-қосымша
Нысан
"Шекаралық белдеуге кіруге және онда болуға рұқсаттамалар беру" мемлекеттік қызметін көрсетуге қойылатын негізгі талаптардың тізбесі
"Шекаралық белдеуге кіруге және онда болуға рұқсаттамалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің атауы
1
Көрсетілетін қызмет берушінің атауы
ҰҚК Шекара қызметінің аумақтық бөлімшелері.
2
Мемлекеттік қызметтерді беру тәсілдері
"Электрондық үкімет" веб-порталы арқылы.
3
Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері
10 (он) жұмыс күні.
4
Қызмет көрсету нысаны
Электронды (ішінара автоматтандырылған).
5
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі
Шекаралық белдеуге кіруге және онда болуға рұқсаттамалар немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы хабарлама.
6
Көрсетілетін қызмет алушыдан мемлекеттік қызмет көрсеткен кезде алынатын төлемақының көлемі және оларды Қазақстан Республикасының заңнамаларында қарастырылған жағдайларда төлеу тәсілдері
Тегін.
7
Көрсетілетін қызметті берушінің жұмыс кестесі

3) несоответствие услугополучателя и (или) представленных материалов, объектов, данных и сведений, необходимых для оказания государственной услуги, требованиям, установленным нормативными правовыми актами Республики Казахстан;
4) отрицательный ответ уполномоченного государственного органа на запрос о согласовании, который требуется для оказания государственной услуги, а также отрицательное заключение экспертизы, исследования либо проверки;
5) в отношении услугополучателя имеется вступившее в законную силу решение (приговор) суда о запрещении деятельности или отдельных видов деятельности, требующих получения определенной государственной услуги;
6) в отношении услугополучателя имеется вступившее в законную силу решение суда, на основании которого услугополучатель лишен специального права, связанного с получением государственной услуги;
7) отсутствие согласия услугополучателя, предоставляемого в соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан "О персональных данных и их защите", на доступ к персональным данным ограниченного доступа, которые требуются для оказания государственной услуги.
10
Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги
Для получения государственной услуги через веб-портал необходимо наличие электронной цифровой подписи.
Услугополучатель информацию о порядке и статусе оказания государственной услуги в режиме удаленного доступа получает посредством единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг.
Контактные телефоны услугодателя по вопросам оказания государственной услуги: 8 (7172) 71-91-07, 71-92-07, 71-93-07, 71-94-07, 71-95-07, единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг: 1414.
Приложение
к приказу Председателя
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан
от 28 декабря 2023 года
№ 110/ҚЕ
Приложение 1
к Правилам государственной услуги
"Выдача пропуска на въезд
и пребывание в пограничной полосе"
Форма
ӨТІНІШ (ЗАЯВЛЕНИЕ)
Шекаралық белдеуге кіруге және онда болуға рұқсаттама беруді сұраймын
(Прошу выдать пропуск на въезд и пребывание в пограничную полосу)
_________________________________________________________________
(елді мекен, аудан, облыс) (населенный пункт, район, область)
Мақсаты (цель) ______________________________________________________
Уақыты (время) ______________________________________________________
Өзім туралы мынадай мәліметтерді хабарлаймын
(о себе сообщаю следующие сведения)
Тегі (фамилия) _______________________________________________________
Аты (имя) ___________________________________________________________
Әкесінің аты (болған жағдайда) (отчество, при его наличии) ________________
Туған жылы мен жері (год и место рождения) _____________________________
Жұмыс орны (место работы) ____________________________________________
(ұйымның атауы және лауазымы) (наименование организации и должность)
Жеке басын куәландыратын құжаты (документ, удостоверяющий личность)
____________ № __________________ 20__ ж. "______"__________
_____________________________________________________________________
(жеке басын куәландыратын құжатты берген органның атауы және күні)
(дата и наименование органа, выдавшего документ, удостоверяющий личность)
Тұрғылықты жері (местожительство)_____________________________________
Өзіммен бірге балаларым барады (со мной следуют дети)____________________
(аты және жасы) (имя и возраст)__________________________________________
Өтініш білдірушінің электрондық мекен-жайы
(электронный адрес заявителя)
______________________________________________________________________
Мен ұсынылған деректердің дұрыстығына дербес жауап беремін
(я несу персональную ответственность за достоверность представленных данных)
______________________________________________________________________
(Күні, айы, жылы) (дата, месяц, год) Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде ақпараттық
жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді
пайдалануға келісемін
Согласен на использование сведений, составляющих охраняемую Законом тайну,
содержащихся в информационных системах при оказании государственных услуг.
20__ ж. "____" _________ ________________ ________________________________
(Қолы) (Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Приложение 2
к Правилам государственной услуги
"Выдача пропуска на въезд
и пребывание в пограничной полосе"
Форма
ҰСЫНЫС (ПРЕДСТАВЛЕНИЕ)
Тізімге сәйкес Қазақстан Республикасының азаматтарына
(шетелдіктерге және азаматтығы жоқ адамдарға)
_______________________________________________________________________
(елді мекен, аудан, облыс) шекаралық белдеуге кіруге және онда болуға рұқсаттама
(лар) беруді сұраймын
(Прошу выдать пропуск (а) на въезд и пребывание в пограничную полосу гражданам
Республики Казахстан (иностранцам и лицам без гражданства) согласно списку)
_______________________________________________________________________
(населенный пункт, район, область)
Мақсаты (цель) _________________________________________________________
Уақыты (время) _________________________________________________________
Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен
қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісемін
Согласен на использование сведений, составляющих охраняемую Законом тайну,
содержащихся в информационных системах при оказании государственных услуг.
Басшы _______________ _______________________________
қолы аты-жөні (болған жағдайда)
Приложение 3
к Правилам государственной услуги
"Выдача пропуска на въезд
и пребывание в пограничной полосе"
Форма
Перечень основных требований к оказанию государственной услуги
"Выдача пропуска на въезд и пребывание в пограничной полосе"
Наименование государственной услуги "Выдача пропуска на въезд и пребывание в пограничной полосе"
1
Наименование услугодателя
Территориальные подразделения Пограничной службы КНБ.
2
Способы предоставления государственной услуги
Через веб-портал "электронного правительства".
3
Срок оказания государственной услуги
10 (десять) рабочих дней.
4
Форма оказания
Электронная (частично автоматизированная).
5
Результат оказания государственной услуги
Пропуск на въезд и пребывание в пограничной полосе либо уведомление об отказе в оказании государственной услуги.
6
Размер платы, взимаемой с услугополучателя при оказании государственной услуги, и способы ее взимания в случаях, предусмотренных законодательством Республики Казахстан
Бесплатно.
7
График работы услугодателя,

1) веб-порталдың: техникалық жұмыстарды жүргізумен байланысты үзілістерді қоспағанда, тәулік бойы (көрсетілетін қызметті алушы демалыс және мереке күндері жұмыс уақыты аяқталғаннан кейін жүгінген кезде Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес өтініштерді қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижелерін ұсыну келесі жұмыс күні жүзеге асырылады);
2) көрсетілетін қызметті берушінің: Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі мен сенбі аралығында (дүйсенбі – жұма сағат 9-00-ден 18-00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-00-ден 15-00-ге дейін, сенбі күні сағат 9-00-ден 13-00-ге дейін). Мемлекеттік қызмет көрсетудің мекенжайлары:
1) Шекара қызметінің интернет-ресурсында: gov. egov.kz/mem leket/ entitis/shekaraknb;
2) веб-порталда орналастырылған.
8
Мемлекеттік қызметтерді көрсету үшін қажетті құжаттар тізбесі
жеке тұлға – рұқсаттама алу үшін өтініш. жеке және заңды тұлғадан – шекаралық белдеуде шаруашылық, кәсіпшілік немесе өзге де қызметті жүргізуге, қоғамдық-саяси, мәдени немесе өзге де іс-шараларды өткізуге рұқсаттама алу үшін:
1) ұсыну, онда жұмыс жүргізудің немесе іс-шаралар өткізудің сипаты, орны, қатысушылары, уақыты, кәсіпшілік және өзге де кемелерде пайдаланылатын көлік және өзге де техникалық құралдар туралы, ал қажет болған жағдайларда, егер бұл шектес мемлекетпен Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарында ескертілсе, мемлекеттік шекараны кесіп өту орны мен уақыты туралы мәліметтер көрсетіледі;
2) тиісті уәкілетті органдардың шекаралық белдеуде шаруашылық, кәсіпшілік немесе өзге де қызметті жүргізуге, қоғамдық-саяси, мәдени немесе өзге іс-шараларды өткізуге рұқсат құжаттарының электронды көшірмесі;
3) жеке басын куәландыратын құжаттар, мемлекеттік тіркеу (заңды тұлғаны қайта тіркеу) туралы мәліметтер қызмет берушіге "электрондық үкімет" шлюзі арқылы тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден ұсынылады.
9
Қазақстан Республикасының заңнамаларында бекітілген мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіздер
1) көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін ұсынған құжаттардың және (немесе) олардағы деректердің (мәліметтердің) анық еместігін анықтау;
2) көрсетілетін қызметті алушының және (немесе) мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті ұсынылған материалдардың, объектілердің, деректердің және мәліметтердің Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінде белгіленген талаптарға сәйкес келмеуі;
3) уәкілетті мемлекеттік органның мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті келісімі туралы сұрау салуға берілген теріс жауабы, сондай-ақ сараптаманың, зерттеудің не тексерудің теріс қорытындысы;

1) веб-портала: круглосуточно, за исключением перерывов, связанных с проведением технических работ (при обращении услугополучателя после окончания рабочего времени, в выходные и праздничные дни, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, оказание государственной услуги осуществляется следующим рабочим днем);
2) услугодателя: с понедельника по субботу (понедельник – пятница с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 15-00, в субботу с 9-00 до 13-00 часов), кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан.
Адреса мест оказания государственной услуги размещены на:
1) интернет-ресурсе Пограничной службы: gov.egov.kz/memleket/entitis/shekaraknb;
2) на веб-портале.
8
Перечень документов, необходимых для оказания государственной услуги
физическое лицо – заявление для получения пропуска.
физические и юридические лица - для получения пропуска на ведение хозяйственной, промысловой или иной деятельности, проведение общественно-политических, культурных или иных мероприятий в пограничной полосе:
1) представление, в котором указывают сведения о характере, месте, участниках, времени производства работ или проведения мероприятий, используемых промысловых и иных судах, транспортных и иных технических средствах, а в необходимых случаях – месте и времени пересечения госграницы, если это оговорено в международных договорах Республики Казахстан с сопредельным государством;
2) электронные копии разрешительных документов соответствующих уполномоченных органов на ведение хозяйственной, промысловой или иной деятельности, проведение общественно-политических, культурных или иных мероприятий в пограничной полосе;
3) сведения о документах, удостоверяющих личность, государственной регистрации (перерегистрации юридического лица) предоставляются услугодателю из соответствующих государственных информационных систем через шлюз "электронного правительства".
9
Основания для отказа в оказании государственной услуги, установленные законодательством Республики Казахстан
1) установление недостоверности документов, представленных услугополучателем для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них;
2) несоответствие услугополучателя и (или) представленных материалов, объектов, данных и сведений, необходимых для оказания государственной услуги, требованиям, установленным нормативными правовыми актами Республики Казахстан;
3) отрицательный ответ уполномоченного государственного органа на запрос о согласовании, который требуется для оказания государственной услуги, а также отрицательное заключение экспертизы, исследования либо проверки;

4) көрсетілетін қызметті алушыға қатысты оның қызметіне немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуды талап ететін жекелеген қызмет түрлеріне тыйым салу туралы соттың заңды күшіне енген шешімінің (үкімінің) болуы;
5) көрсетілетін қызметті алушыға қатысты соттың заңды күшіне енген үкімінің болуы, оның негізінде көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік көрсетілетін қызметті алумен байланысты арнаулы құқығынан айырылуы бойынша;
6) көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызмет көрсету үшін талап етілетін, "Дербес деректер және оларды қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабына сәйкес берілетін қолжетімділігі шектеулі дербес деректерге қол жеткізуге келісімінің болмауы.
10
Мемлекеттік қызмет көрсетудің ерекшеліктерін ескере отырып қойылатын өзге де талаптар
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті веб-портал арқылы алу үшін электронды цифрлық қолы болуы қажет.
Көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі және мәртебесі туралы ақпаратты қашықтықтан қол жеткізу режимінде Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығы арқылы алады.
Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің байланыс телефондары: 8 (7172) 71-91-07, 71-92-07, 71-93-07, 71-94-07, 71-95-07, мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығы: 1414.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитеті
Төрағасының
2023 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 110/ҚЕ бұйрығына
қосымша
"Қазақстандық шағын көлемді
өздігінен жүзетін және өздігінен
жүзбейтін (суүсті және суасты)
кемелердің (құралдардың) және
мұз үстімен жылжитын
құралдардың Қазақстан
Республикасының аумақтық
суларына (теңізіне) және ішкі
суларына шығуына
рұқсаттамалар беру"
мемлекеттік қызмет көрсету
қағидаларына
1-қосымша
Нысан
Қазақстандық шағын көлемді өздігінен жүзетін және өздігінен жүзбейтін (суүсті және суасты) кемелердің (құралдардың) және мұз үстімен жылжитын құралдардың Қазақстан Республикасының аумақтық суларына (теңізіне) және ішкі суларына шығуына рұқсаттамалар алуға ұсыну
__________________________ аумақтық бөлімшенің бастығына
(начальнику территориального подразделения ________________________)
ҰСЫНУ (ПРЕДСТАВЛЕНИЕ)
Теңізге шығуға рұқсаттама беруді сұраймын ______________________________
(Прошу выдать пропуск на выход в море) ____________________________________________________________________
(заңды тұлғаның атауы, жеке тұлғаның тегі, аты, әкісінің аты (болған жағдайда)
(наименование юридического лица, фамилия, имя, отчество (при наличии) физического
лица)
Мақсаты (с целью) ____________________________________________________
Уақыты (время) _______________________________________________________
Ауданында аумақтық суларда болу (нахождение в территориальных водах в районе) __________________________
Жүзу құралының түрі (тип плавсредства) __________________________________
Жүзу құралының тіркеу № (рег. № плавсредства) ___________________________
Жүзу құралының тіркелімге алыну орны (место приписки плавсредства): _______
Қазақстан Республикасының азаматтарына (шетелдік және азаматтығы жоқ тұлғаларға)
қоса берілген тізімге сәйкес саны _____ дана рұқсаттама
(Гражданам Республики Казахстан (иностранцам и лицам без гражданства) согласно
прилагаемому списку в количестве ______ экземпляров)
Ұсынуға мынадай құжаттар қоса беріледі
(К представлению прилагаются следующие документы) _____________________
лауазымы (должность)
қолы (подпись)__________________
_______________________________
(күні, айы, жылы) (дата, месяц, год)
Мөрдін орыны (қажетті жағдайда)
Место печати (при необходимости)
(Парақтың сыртқы жағы)
Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісемін
Басшы____________________________________________________________
(электрондық цифрлық қолтаңба) (аты, әкесінің аты (болған жағдайда), тегі)
Толтырылған күні: 20__ жылғы "__"___________
Қазақстандық шағын көлемді өздігінен жүзетін және өздігінен жүзбейтін (суүсті және суасты) кемелердің (құралдардың) және мұз үстімен жылжитын құралдардың Қазақстан Республикасының аумақтық суларына (теңізіне) және ішкі суларына шығу үшін рұқсаттамалар алуға Қазақстан Республикасы азаматтарының (шетелдіктердің, азаматтығы жоқ тұлғалардың) тізімі
Р/с №
Тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
Туған жылы, күні, айы
Тұратын жерінің мекенжайы
Жұмыс орны, лауазымы
Жеке басын куәланды ратын құжаттың №
Азаматтығы
Ескертпе
1
2
3
Барлығы: ____________________________________________________________
(адамдардың жалпы саны – жазбаша)
Бұл ретте мынадай техникалық құралдар тартылатын болады:
Р/с №
Техникалық құралдардың атауы
Мемлекеттік тіркеу нөмірі
Капитанның тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Ескертпе
1
2
"Қазақстандық шағын көлемді
өздігінен жүзетін және өздігінен
жүзбейтін (суүсті және суасты)
кемелердің (құралдардың) және
мұз үстімен жылжитын
құралдардың Қазақстан
Республикасының аумақтық
суларына (теңізіне) және ішкі
суларына шығуына
рұқсаттамалар беру"
мемлекеттік қызмет көрсету
қағидаларына
2-қосымша
Нысан
Қазақстандық шағын көлемді өздігінен жүзетін және өздігінен жүзбейтін (суүсті және суасты) кемелердің (құралдардың) және мұз үстімен жылжитын құралдардың Қазақстан Республикасының аумақтық суларына (теңізіне) және ішкі суларына шығуына рұқсаттамалар беру" мемлекеттік қызметін көрсетуге қойылатын негізгі талаптардың тізбесі
Қазақстандық шағын көлемді өздігінен жүзетін және өздігінен жүзбейтін (суүсті және суасты) кемелердің (құралдардың) және мұз үстімен жылжитын құралдардың Қазақстан Республикасының аумақтық суларына (теңізіне) және ішкі суларына шығуына рұқсаттамалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің атауы
1
Көрсетілетін қызметті берушінің атауы
ҰҚК Шекара қызметінің аумақтық бөлімшелері
2
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті ұсыну тәсілдері
"Электрондық үкімет" веб-порталы арқылы
3
Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері
15 (он бес) жұмыс күні
4
Көрсету нысаны
Электронды (ішінара автоматтандырылған)
5
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі
Шағын көлемді өздігінен жүзетін және өздігінен жүзбейтін (суүсті және суасты) кемелердің (құралдардың) және мұз үстімен жылжитын құралдардың Қазақстан Республикасының аумақтық суларына (теңізіне) және ішкі суларына шығуына рұқсаттама немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы хабарлама
6
Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде көрсетілетін қызметті алушы төлейтін төлемақы мөлшері және Қазақстан Республикасының заңнамасында қарастырылған жағдайларда оны төлеу тәсілдері
Тегін
7
Көрсетілетін қызметті берушінің жұмыс кестесі

4) в отношении услугополучателя имеется вступившее в законную силу решение (приговор) суда о запрещении деятельности или отдельных видов деятельности, требующих получения определенной государственной услуги;
5) в отношении услугополучателя имеется вступившее в законную силу решение суда, на основании которого услугополучатель лишен специального права, связанного с получением государственной услуги;
6) отсутствие согласия услугополучателя, предоставляемого в соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан "О персональных данных и их защите", на доступ к персональным данным ограниченного доступа, которые требуются для оказания государственной услуги.
10
Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги
Для получения государственной услуги через веб-портал необходимо наличие электронной цифровой подписи.
Услугополучатель информацию о порядке и статусе оказания государственной услуги в режиме удаленного доступа получает посредством единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг.
Контактные телефоны услугодателя по вопросам оказания государственной услуги:
8 (7172) 71-91-07, 71-92-07, 71-93-07, 71-94-07, 71-95-07, единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг: 1414.
Приложение к приказу
Председателя Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
от 28 декабря 2023 года
№ 110/ҚЕ
Приложение 1
к Правилам государственной услуги
"Выдача пропуска на выход
в территориальные воды
(море) и внутренние воды
Республики Казахстан
казахстанских маломерных
самоходных и несамоходных
(надводных и подводных)
судов (средств) и средств
передвижения по льду"
Форма
Представление на получение пропусков для выхода в территориальные воды (море) и внутренние воды Республики Казахстан казахстанских маломерных самоходных и несамоходных (надводных и подводных) судов (средств) и средств передвижения по льду
__________________________ аумақтық бөлімшенің бастығына
(начальнику территориального подразделения ________________________)
ҰСЫНУ (ПРЕДСТАВЛЕНИЕ)
Теңізге шығуға рұқсаттама беруді
сұраймын _________________________________________________________
(Прошу выдать пропуск на выход в море)
___________________________________________________________________
(заң тұлғаның атауы, жеке тұлғаның тегі, аты, әкісінің аты (болған жағдайда)
(наименование юридического лица, фамилия, имя, отчество (при наличии) физического лица)
Мақсаты (с целью)
__________________________________________________________________
Уақыты (время)
__________________________________________________________________
Ауданында аумақтық суларда болу
(нахождение в территориальных водах в районе)
___________________________________________________________________
Жүзу құралының түрі (тип плавсредства) _______________________________
Жүзу құралының тіркеу № (рег. № плавсредства)
___________________________________________________________________
Жүзу құралының тіркелімге алыну орны (место приписки плавсредства):
________________
Қазақстан Республикасының азаматтарына (шетелдік және азаматтығы жоқ тұлғаларға)
қоса берілген тізімге сәйкес саны _____ дана рұқсаттама
(Гражданам Республики Казахстан (иностранцам и лицам без гражданства)
согласно прилагаемому
списку в количестве ______ экземпляров)
Ұсынуға мынадай құжаттар қоса беріледі
(К представлению прилагаются следующие документы)
______________________________
лауазымы (должность)
қолы (подпись)__________________
_______________________________
(күні, айы, жылы) (дата, месяц, год)
Мөрдін орыны (қажетті жағдайда)
Место печати (при необходимости)
Согласен на использование сведений, составляющих охраняемую Законом тайну,
содержащихся в информационных системах при оказании государственных услуг.
Руководитель _______________________________________________________
(электронная цифровая подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата заполнения: "___" __________ 20__ года
(оборотная сторона)
Список граждан Республики Казахстан (иностранцев, лиц без гражданства) на получение пропусков для выхода в территориальные воды (море) и внутренние воды Республики Казахстан казахстанских маломерных самоходных и несамоходных (надводных и подводных) судов (средств) и средств передвижения по льду
№ п/п
Фамилия, имя, отчество капитана (при его наличии)
Число, месяц, год рождения
Адрес места жительства
Место работы, должность
№ документа, удостоверяющего личность
Гражданство
Примечание
1
2
3
Итого:
______________________________________________________________
(общее количество лиц – прописью)
При этом будут задействованы технические средства:
№ п/п
Наименование технического средства
Государственный регистрационный номер
Фамилия, имя, отчество капитана (при его наличии)
Примечание
1
2
Приложение 2
к Правилам государственной услуги
"Выдача пропуска на выход
в территориальные воды (море)
и внутренние воды
Республики Казахстан
казахстанских маломерных
самоходных и несамоходных
(надводных и подводных)
судов (средств) и средств
передвижения по льду"
Форма
Перечень основных требований к оказанию государственной услуги "Выдача пропуска на выход в территориальные воды (море) и внутренние воды Республики Казахстан казахстанских маломерных самоходных и несамоходных (надводных и подводных) судов (средств) и средств передвижения по льду"
Наименование государственной услуги "Выдача пропуска на выход в территориальные воды (море) и внутренние воды Республики Казахстан казахстанских маломерных самоходных и несамоходных (надводных и подводных) судов (средств) и средств передвижения по льду"
1
Наименование услугодателя
Территориальные подразделения Пограничной службы КНБ.
2
Способы предоставления государственной услуги
Через веб-портал "электронного правительства".
3
Срок оказания государственной услуги
15 (пятнадцать) рабочих дней.
4
Форма оказания
Электронная (частично автоматизированная).
5
Результат оказания государственной услуги
Пропуск на выход в территориальные воды (море) и внутренние воды Республики Казахстан маломерных самоходных и несамоходных (надводных и подводных) судов (средств) и средств передвижения по льду либо уведомление об отказе в оказании государственной услуги.
6
Размер платы, взимаемой с услугополучателя при оказании государственной услуги, и способы ее взимания в случаях, предусмотренных законодательством Республики Казахстан
Бесплатно.
7
График работы услугодателя