"Астана қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" Астана қаласы мәслихатының 2021 жылғы 24 қарашадағы № 104/15-VIІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 134/16-VIII шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2023 жылғы 27 желтоқсанда № 1367-01 болып тіркелді
Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Астана қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 24 қарашадағы № 104/15-VIІ шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25676 тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешіміне қосымшада:
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Тұрғын үй көмегінің мөлшері мынадай нормалар шегінде есептеледі:
1) 1 айға электр энергиясын тұтыну нормалары:
150 киловатт – бір-үш адамнан тұратын отбасы;
200 киловатт – төрт және одан да көп адамдардан тұратын отбасы;
2) газ тұтыну нормасы, су бұру, сумен жабдықтау қызметтері, қатты-тұрмыстық қалдықтарды шығару, лифтке қызмет көрсету – тариф бойынша әр адамға ай сайын.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Әлеуметтік қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеу "Әлеуметтік қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифтерінің өсуін өтеу мөлшерін айқындау және қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2023 жылғы 28 шілдедегі № 295/НҚ бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33200 тіркелген) сәйкес жүзеге асырылады.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихатының төрағасы Е. Каналимов

О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 24 ноября 2021 года № 104/15-VII "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Астане"
Решение маслихата города Астаны от 26 декабря 2023 года № 134/16-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 27 декабря 2023 года № 1367-01
Маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 24 ноября 2021 года № 104/15-VII "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 25676) следующие изменения:
в приложении к вышеуказанному решению:
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Размер жилищной помощи рассчитывается в пределах следующих норм:
1) нормы потребления электроэнергии на 1 месяц:
150 киловатт – семья от одного до трех человек;
200 киловатт – семья из четырех и более человек;
2) норма потребления газа, услуг водоотведения, водоснабжения, вывоз твердо-бытовых отходов, лифтовое обслуживание – ежемесячно на каждого человека по тарифу.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Выплата компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникации социально защищаемым гражданам осуществляется в соответствии с приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 28 июля 2023 года № 295/НҚ "Об определении размера и утверждении Правил компенсации тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 33200).".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Астаны Е. Каналимов