Орта білімге мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 23 қаңтардағы № 107-122 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2023 жылғы 25 қаңтарда № 1330 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 30 қазандағы № 107-2340 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 30.10.2023 № 107-2340 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 6-бабы 3-тармағының 7-2) тармақшасына, 62-бабының 4-2, 6-1-тармақтарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көрсетілген қаулының қосымшасына сәйкес орта білімге мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. "Астана қаласының Білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Астана қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы оның ресми жарияланғаннан кейін Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі Ж. Қасымбек
Астана қаласы әкімдігінің
2023 жылғы 23 қаңтардағы
№ 107-122 қаулысына
қосымша
Орта білімге мемлекеттік білім беру тапсырысы
Сыныптар

Об утверждении государственного образовательного заказа на среднее образование
Постановление акимата города Астаны от 23 января 2023 года № 107-122. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 25 января 2023 года № 1330. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 30 октября 2023 года № 107-2340.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 30.10.2023 № 107-2340 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7-2) пункта 3 статьи 6, пунктами 4-2, 6-1 статьи 62 Закона Республики Казахстан "Об образовании", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на среднее образование согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Руководителю государственного учреждения "Управление образования города Астаны" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Астаны;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Астаны после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Астаны.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны Ж. Қасымбек
Приложение
к постановлению акимата
города Астаны
от 23 января 2023 года № 107-122
Государственный образовательный заказ на среднее образование
Классы

Астана қаласының мемлекеттік білім беру ұйымдарында 2022-2023 оқу жылына арналған орта білімге мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарындағы оқушылар саны
Жылына бір оқушыға жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге)
Коммуналдық мемле кеттік мекеме
Шаруашылық жүргі зу құқы ғында ғы мемле кеттік коммуналдық кәсіпорын
Жалпы білім беретін сыныптар
Ерекше білімді қажет ететін балалар үшін инклюзивті оқыту
Коммуналдық мемлекеттік мекеме
Шаруашылықжүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
Коммуналдық мемлекеттік мекеме
Шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
2022 жыл
2023 жыл
2022 жыл
2023 жыл
2022 жыл
2023 жыл
2022 жыл
2023 жыл
1.

Государственный образовательный заказ на среднее образование в государственных организациях образования города Астаны на 2022-2023 учебный год
Количество учащихся в государственных организациях среднего образования
Средняя стоимость расходов на одного учащегося в год (тенге)
Коммунальное государственное учреждение
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения
Общеобразовательные классы
Инклюзивное обучение для детей с особыми образовательными потребностями
Коммунальное государственное учреждение
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения
Коммунальное государственное учреждение
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения
2022 год
2023 год
2022 год
2023 год
2022 год
2023 год
2022 год
2023 год
1.