"Ақмола облысының елді мекендер аумағында жер учаскелері жеке меншікке беру кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы" бірлескен Ақмола облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 21 қазандағы № А-10/480 қаулысына және Ақмола облыстық мәслихатының 2015 жылғы 21 қазандағы № 5С-42-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2023 жылғы 27 маусымдағы № А-7/254 және Ақмола облысы мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 8С-3-8 бірлескен қаулысы мен шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 3 шілдедегі № 8594-03 болып тіркелді
Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Ақмола облысының елді мекендер аумағында жер учаскелері жеке меншікке беру кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы" бірлескен Ақмола облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 21 қазандағы № А-10/480 қаулысына және Ақмола облыстық мәслихатының 2015 жылғы 21 қазандағы № 5С-42-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5106 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырып жаңа редакцияда жазылсын:
"Ақмола облысының елді мекендер аумағында жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы";
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақмола облысының елді мекендер аумағында жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкалары осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.";
көрсетілген бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің қосымшасы осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев
Ақмола облыстық мәслихатының төрағасы Б.Жусупов
Ақмола облысы әкімдігінің
2023 жылғы 27 маусымдағы
№ А-7/254 мен
Ақмола облыстық
мәслихатының
2023 жылғы 27 маусымдағы
№ 8С-3-8 бірлескен
Ақмола облысы әкімдігінің
қаулысынаның және шешімнің
қосымшасы
Бірлескен Ақмола облысы
әкімдігінің

О внесении изменений в совместное постановление акимата Акмолинской области от 21 октября 2015 года № А-10/480 и решение Акмолинского областного маслихата от 21 октября 2015 года № 5С-42-3 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность на территории населенных пунктов Акмолинской области"
Совместное постановление акимата Акмолинской области от 27 июня 2023 года № А-7/254 и решение Акмолинского областного маслихата от 27 июня 2023 года № 8С-3-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 июля 2023 года № 8594-03
Акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата Акмолинской области от 21 октября 2015 года № А-10/480 и решение Акмолинского областного маслихата от 21 октября 2015 года № 5С-42-3 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность на территории населенных пунктов Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5106) следующие изменения:
в заголовок на казахском языке вносится изменение, текст на русском языке не меняется;
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Установить базовые ставки платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность на территории населенных пунктов Акмолинской области согласно приложению к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата.";
приложение к указанному совместному постановлению акимата и решению маслихата изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата.
2. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев
Председатель Акмолинского областного маслихата Б.Жусупов
Приложение к совместному
постановлению акимата
Акмолинской области и
решению Акмолинского
областного маслихата
акимата Акмолинской
области от 27 июня
2023 года № А-7/254 и
Акмолинского областного
маслихата от 27 июня
2023 года № 8С-3-8
Приложение к совместному
постановлению акимата
Акмолинской области от

2015 жылғы 21 қазандағы
№ А-10/480 қаулысына және
Ақмола облыстық
мәслихатының
2015 жылғы 21 қазандағы
№ 5С-42-3 шешіміне
қосымша
Ақмола облысының елді мекендер аумағында жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкалары
Елді мекендердің атауы
1 шаршы метр үшiн теңгемен төлемақының базалық ставкасы
Тиісті өңірдің қалған елді мекендері үшін базалық ставкадан пайызы
Көкшетау қаласы
1050
25
Қосшы қаласы

21 октября 2015 года
№ А-10/480 и решению
Акмолинского областного
маслихата от 21 октября
2015 года № 5С-42-3
Базовые ставки платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность на территории населенных пунктов Акмолинской области
№ 8С-3-8
Базовая ставка платы в тенге за 1 квадратный метр
Процент от базовой ставки для остальных населенных пунктов соответствующего региона
город Кокшетау
1050
25
город Косшы