Есіл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 ақпандағы № 45/2 "Есіл ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 6 маусымдағы № 8С-4/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 8 маусымда № 8581-03 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 8С-13/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 28.12.2023 № 8С-13/4 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "Есіл ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2019 жылғы 19 ақпандағы № 45/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7072 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Есіл ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларында:
6-тармақтың 2) тармақшасының бірінші абзацы қазақ тілінде жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"2) 30 тамыз – Қазақстан Республикасының Конституциясы күні:";
7-тармақтың 7) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"7) Ұлы Отан соғысының ардагерлеріне, жеңілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысының ардагерлеріне теңестірілген ардагерлерге, басқа мемлекеттердің аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне жан басына шаққандағы орташа табысын есепке алмай, Қазақстан Республикасы шегінде санаторлық-курорттық емделуге жұмсалған шығындардың құнын өтеуге 40 (қырық) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Есіл аудандық мәслихатының төрайымы А.Адильбаева

О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 19 февраля 2019 года № 45/2 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Есильского района"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 6 июня 2023 года № 8С-4/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 июня 2023 года № 8581-03. Утратило силу решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 28 декабря 2023 года № 8С-13/4
Сноска. Утратило силу решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 28.12.2023 № 8С-13/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Есильского района" от 19 февраля 2019 года № 45/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7072) следующие изменения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Есильского района:
абзац первый подпункта 2) пункта 6 на казахском языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
подпункт 7) пункта 7 изложить в новой редакции:
"7) ветеранам Великой Отечественной войны, ветеранам приравненным по льготам к ветеранам Великой Отечественной войны, ветеранам боевых действий на территории других государств – возмещение стоимости затрат на санаторно-курортное лечение в пределах Республики Казахстан, без учета среднедушевого дохода, в размере 40 (сорок) месячных расчетных показателей.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Есильского районного маслихата А.Адильбаева