"Ақтөбе облысының су объектілерінде және су шаруашылығы құрылыстарында көпшіліктің демалуына, туризмге және спортқа арналған орындарды белгілеу туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2016 жылғы 1 маусымдағы № 227 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2023 жылғы 9 қаңтардағы № 2 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 25 қаңтарда № 8307 болып тіркелді
Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ақтөбе облысының су объектілерінде және су шаруашылығы құрылыстарында көпшіліктің демалуына, туризмге және спортқа арналған орындарды белгілеу туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2016 жылғы 1 маусымдағы № 227 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4975 тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Ақтөбе облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі Е. Тугжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақтөбе облысы бойынша
экология департаменті" республикалық
мемлекеттік мекемесі
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақтөбе облысының
санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау департаменті"
республикалық мемлекеттік мекемесі
"КЕЛІСІЛДІ"
"Су ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі Жайық-Каспий
бассейндік инспекциясы" республикалық
мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2023 жылғы 9 қаңтардағы
№ 2 қаулысына қосымша
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2016 жылғы 1 маусымдағы
№ 227 қаулысына қосымша
Ақтөбе облысының су объектілерінде және су шаруашылығы құрылыстарында көпшіліктің демалуына, туризмге және спортқа арналған орындар
Су объектісінің атауы
Көпшіліктің демалуына, туризмге және спортқа арналған орындар
Елді мекендер
Ақтөбе қаласы
1
Ақтөбе су қоймасы
жағажай
Ақтөбе қаласының шекарасында
2
Елек өзені
жағажай
Ақтөбе қаласының шекарасында
3
Сазды су қоймасы
жағажай
Ақтөбе қаласының шекарасында
4
Сазды өзені
жағажай
Ақтөбе қаласының шекарасында
5
Елек өзені
жағажай
Ақтөбе қаласының шекарасында, Қонаев көшесіндегі жаңа құрылысқа қарама-қарсы
6
Елек өзені
жағажай
Ақтөбе қаласының шекарасы, Кірпішті көпірі ауданында
7
Елек өзені
жағажай
Ақтөбе қаласының шекарасы, Нокин даңғылы-Жанқожа батыр қиылысында
8
Елек өзені
жағажай
Ақтөбе қаласының шекарасы, Батыс Қазақстан жәрмеңкесіне қарама-қарсы
9
Елек өзені
жағажай
Ақтөбе қаласының шекарасында, Ақжар көпірі ауданында
10
Ақтөбе су қоймасы
жағажай
Ақтөбе қаласының шекарасында, құтқару станциясы ауданында
11
Қарғалы өзені
жағажай
Ақтөбе қаласының шекарасында, бұрынғы "Солнечный" пионер лагері ауданында
12
Елек өзені
жағажай
Ақтөбе қаласының шекарасында, "Жерснаряді" ауданында
Алға ауданы
13
Елек өзені
жағажай
Алға қаласының шекарасында
14
Елек өзені
жағажай
Бестамақ ауылдық округі
15
Елек өзені
жағажай
Тамды ауылдық округі
16
Сарықобда өзені
жағажай
Үшқұдық ауылдық округі
17
"Ескі" және "Жаңа" бөгеттері
жағажай
Қарақұдық ауылдық округі
18
Қарақобда өзеніндегі бөгет
жағажай
Қарақобда ауылы
Әйтеке би ауданы
19
Бөгет
жағажай
Тереңсай ауылы
20
Ырғыз өзені
жағажай
Темірбек Жүргенов ауылдық округі
21
Бөгет
жағажай
Жамбыл ауылдық округі
22
Ырғыз өзені
жағажай
Аралтөбе ауылы
23
Ырғыз өзені
жағажай
Жарөткел ауылы
24
Ырғыз өзені
жағажай
Аралтоғай ауылдық округі
Байғанин ауданы
25
Жем өзені
жағажай
Миялы ауылдық окургі
26
Жем өзені
жағажай
Жаңатаң ауылы
27
Жем өзені
жағажай
Жарқамыс ауылдық округі
28
Сағыз өзені
жағажай
Көптоғай ауылы
29
Сағыз өзені
жағажай
Алтай батыр ауылы
Ырғыз ауданы
30
Ырғыз өзені
жағажай
Ырғыз ауылы
31
Торғай өзені
жағажай
Нұра ауылдық округі
32
Торғай өзені
жағажай
Жайсаңбай ауылдық округі
Қарғалы ауданы
33
Қарғалы су қоймасы
демалыс және туризм аймағы
Желтау ауылдық округі
34
Қарғалы өзені
жағажай
Желтау ауылдық округі
Мәртөк ауданы
35
Казанка бөгеті
жағажай
Мәртөк ауылдық округі
Мұғалжар ауданы
36
Темір өзені
жағажай
Сағашилі елді мекені
37
Елек өзені
жағажай
Ақкемер ауылдық округі
38
Жем өзені
жағажай
Миялы ауылы
39
Тұздыкөл көлі
демалыс аймағы
Миялы ауылы
40
Жем өзені
жағажай
Жем қаласының шекарасында
Темір ауданы
41
Темір өзені
жағажай
Темір қаласының шекарасында
42
Темір өзені
жағажай
Кеңқияқ ауылдық округі
43
Ойыл өзені
жағажай
Шұбарқұдық ауылдық округі
44
Ойыл өзені
жағажай
Қайыңды ауылдық округі
45
Ойыл өзені
жағажай
Алтықарасу ауылдық округі
Ойыл ауданы
46
Ойыл өзені
жағажай
Ойыл ауылдық округі
47
Ойыл өзені
жағажай
Кемер ауылы
48
Ойыл өзені
жағажай
Көптоғай ауылдық округі
49
Ойыл өзені
жағажай
Қарасу ауылы
50
Ойыл өзені
жағажай
Ақжар ауылы
Қобда ауданы
51
Үлкен Қобда өзені
жағажай
Қобда ауылдық округі
52
Егіндібұлақ 1 бөгеті
жағажай
Егіндібұлақ ауылы
53
Бала Қобда өзені
жағажай
Әлия ауылы
54
Қобда өзені
жағажай
Жарық ауылдық округі
55
Қобда өзені
жағажай
Қызылжар ауылдық округі
56
Қобда өзені
жағажай
Жиренқопа ауылдық округі
Хромтау ауданы
57
Қызылсу су қоймасы
жағажай
Қызылсу ауылдық округі
58
Жарлыбұтақ су қоймасы
жағажай
Абай ауылдық округі
59
Ор өзені
жағажай
Бөгетсай ауылдық округі
60
Ор өзені
жағажай
Көктау ауылдық округі
61
Ор өзені
жағажай
Құдықсай ауылдық округі
62
Ор өзені
жағажай
Қопа ауылдық округі
63
Ор өзені
жағажай
Хромтау қаласы
Шалқар ауданы
64
Шалқар көлі
жағажай
Шалқар қаласының шекарасында

О внесении изменения в постановление акимата Актюбинской области от 1 июня 2016 года № 227 "Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Актюбинской области"
Постановление акимата Актюбинской области от 9 января 2023 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 января 2023 года № 8307
Акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Актюбинской области от 1 июня 2016 года № 227 "Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Актюбинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4975) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Актюбинской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Актюбинской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области Е. Тугжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное
учреждение "Департамент экологии
по Актюбинской области"
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное учреждение
"Департамент санитарно-эпидемиологического
контроля Актюбинской области"
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное
учреждение "Жайык-Каспийская
бассейновая инспекция по
регулированию использования
и охране водных ресурсов"
Приложение к постановлению
акимата Актюбинской области
от 9 января 2023 года № 2
Приложение к постановлению
акимата Актюбинской области
от 1 июня 2016 года № 227
Места для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Актюбинской области
Наименование водных объектов
Места для массового отдыха, туризма и спорта
Населенные пункты
город Актобе
1
Актюбинское водохранилище
пляж
в границах города Актобе
2
река Илек
пляж
в границах города Актобе
3
Саздинское водохранилище
пляж
в границах города Актобе
4
река Сазда
пляж
в границах города Актобе
5
река Илек
пляж
в границах города Актобе, напротив новостройки по улице Кунаева
6
река Илек
пляж
в границах города Актобе, в районе Кирпичного моста
7
река Илек
пляж
в границах города Актобе, пересечение проспект Нокина-Жанкожа батыра
8
река Илек
пляж
в границах города Актобе, напротив Западно-Казахстанской Ярмарки
9
река Илек
пляж
в границах города Актобе,
в районе моста Акжар
10
Актюбинское водохранилище
пляж
в границах города Актобе,
в районе спасательной станции
11
река Каргала
пляж
в границах города Актобе,
в районе бывшего пионерского лагеря "Солнечный"
12
река Илек
пляж
в границах города Актобе,
в районе "Земснаряда"
Алгинский район
13
река Илек
пляж
в границах города Алга
14
река Илек
пляж
Бестамакский сельский округ
15
река Илек
пляж
Тамдинский сельский округ
16
река Сарыкобда
пляж
Ушкудыкский сельский округ
17
плотины "Старая" и "Новая"
пляж
Каракудыкский сельский округ
18
плотина на реке Каракобда
пляж
село Каракобда
Айтекебийский район
19
Плотина
пляж
село Теренсай
20
река Иргиз
пляж
сельский округ Темирбека Жургенова
21
Плотина
пляж
Жамбылский сельский округ
22
река Иргиз
пляж
село Аралтобе
23
река Иргиз
пляж
село Жаруткель
24
река Иргиз
пляж
Аралтогайский сельский округ
Байганинский район
25
река Жем
пляж
Миялинский сельский округ
26
река Жем
пляж
село Жанатан
27
река Жем
пляж
Жаркамысский сельский округ
28
река Сагиз
пляж
село Коптогай
29
река Сагиз
пляж
село Алтай батыр
Иргизский район
30
река Иргиз
пляж
село Иргиз
31
река Тургай
пляж
Нуринский сельский округ
32
река Тургай
пляж
Жайсанбайский сельский округ
Каргалинский район
33
Каргалинское водохранилище
зона отдыха и туризма
Желтауский сельский округ
34
река Каргала
пляж
Желтауский сельский округ
Мартукский район
35
плотина Казанка
пляж
Мартукский сельский округ
Мугалжарский район
36
река Темир
пляж
населенный пункт Сагашили
37
река Илек
пляж
Аккемерский сельский округ
38
река Жем
пляж
село Миялы
39
озеро Туздыколь
зона отдыха
село Миялы
40
река Жем
пляж
в границах города Жем
Темирский район
41
река Темир
пляж
в границах города Темир
42
река Темир
пляж
Кенкиякский сельский округ
43
река Уил
пляж
Шубаркудукский сельский округ
44
река Уил
пляж
Кайындинский сельский округ
45
река Уил
пляж
Алтыкарасуский сельский округ
Уилский район
46
река Уил
пляж
Уилский сельский округ
47
река Уил
пляж
село Кемер
48
река Уил
пляж
Коптогайский сельский округ
49
река Уил
пляж
село Карасу
50
река Уил
пляж
село Акжар
Кобдинский район
51
река Большая Кобда
пляж
Кобдинский сельский округ
52
Плотина Егиндибулак 1
пляж
село Егиндибулак
53
река Малая Кобда
пляж
село Алия
54
река Кобда
пляж
Жарыкский сельский округ
55
река Кобда
пляж
Кызылжарский сельский округ
56
река Кобда
пляж
Жиренкопинский сельский округ
Хромтауский район
57
водохранилища Кызылсу
пляж
Кызылсуский сельский округ
58
водохранилища Жарлыбутак
пляж
Абайский сельский округ
59
река Орь
пляж
Богетсайский сельский округ
60
река Орь
пляж
Коктауский сельский округ
61
река Орь
пляж
Кудуксайский сельский округ
62
река Орь
пляж
Копинский сельский округ
63
река Орь
пляж
город Хромтау
Шалкарский район
64
озеро Шалкар
пляж
в границах города Шалкар