Еңбекшіқазақ ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын анықтау және бекіту туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 15 мамырдағы № 789 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 18 мамырда № 6003-05 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес Еңбекшіқазақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Енбекшиказахском районе
Постановление акимата Енбекшиказахского района Алматинской области от 15 мая 2023 года № 789. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 мая 2023 года № 6003-05
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148) акимат Енбекшиказахского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Еңбекшіқазақ ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары анықталсын және бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ ауданының әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Н. Серғали
Еңбекшіқазақ ауданының әкімдігінің 2023 жылғы 15 мамырдағы № 789 қаулысына қосымша
Еңбекшіқазақ ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Сауда орындарының орналасу орындары
Алатын алаңы (шаршы метр м²)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жыл)
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Түрген ауылы, Құлманбет көшесі № 57 "А" "Жаңаталап" кафесінің жанында

1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов в Енбекшиказахском районе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Енбекшиказахского района.
3. Настоящее постановление вступает в силу по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Н. Серғали
Приложение к постановлению акимата Енбекшиказахского района от 15 мая 2023 года № 789
Места размещения нестационарных торговых объектов в Енбекшиказахском районе
Месторасположение торговых мест
Занимаемая площадь (квадратный метр м²)
Период осуществления торговой деятельности (год)
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
Алматинская область, Енбекшиказахский район, с.Турген, улица Кулманбет № 57 "А", возле кафе "Жана Талап"