"2023 жылға өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған бюджет қаражатының көлемін бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 7 сәуірдегі № 799 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 2848 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2023 жылғы 25 желтоқсанда № 197-17 болып тіркелді. Мерзiмi өткендiктен қолданыс тоқтатылды
Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2023 жылға өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған бюджет қаражатының көлемін бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 7 сәуірдегі № 799 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 173-17 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2 және 3 қосымшалары осы қаулының 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2. "Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағанынан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет - ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Шымкент қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі Г. Сыздыкбеков
Шымкент қаласының әкімі
2023 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 2848 қаулысына 2-қосымша
Шымкент қаласы әкімдігінің
2023 жылғы 7 сәуірдегі
№ 799 қаулысына 2- қосымша
2023 жылға тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) арзандатуға арналған субсидиялар көлемі
Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) арзандатуға арналған субсидиялар көлемі
59 146 000 тенге
Шымкент қаласының әкімі
2023 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 2848 қаулысына 3-қосымша
Шымкент қаласы әкімдігінің
2023 жылғы 7 сәуірдегі
№ 799 қаулысына 3- қосымша
2023 жылға тұқым шаруашылығын дамытуға арналған субсидиялар көлемі
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға қажетті барлық қаржы көлемі, мың теңге
оның ішінде:
бірінші ұрпақ будандарының тұқымдары
элиталық көшеттер

О внесении изменений в постановление акимата города Шымкент от 7 апреля 2023 года № 799 "Об утверждении объемов бюджетных средств на субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства на 2023 год"
Постановление акимата города Шымкент от 21 декабря 2023 года № 2848. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Шымкент 25 декабря 2023 года № 197-17. Прекращено действие в связи с истечением срока
Акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Шымкент от 7 апреля 2023 года № 799 "Об утверждении объемов бюджетных средств на субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства на 2023 год" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 173-17) следующие изменения:
приложения 2 и 3 указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложениям 2 и 3 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Шымкент.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Г. Сыздыкбеков
Приложение 2 к постановлению
Аким города Шымкент
от 21 декабря 2023 года
№ 2848
Приложение 2 к постановлению
акимата города Шымкент
от 7 апреля 2023 года
№ 799
Объем субсидий на удешевление стоимости удобрений (за исключением органических) на 2023 год
Объем субсидий на удешевление стоимости удобрений (за исключением органических)
59 146 000 тенге
Приложение 3 к постановлению
Аким города Шымкент
от 21 декабря 2023 года
№ 2848
Приложение 3 к постановлению
акимата города Шымкент
от 7 апреля 2023 года № 799
Объемы субсидий на развитие семеноводства на 2023 год
Всего требуемых денежных средств на субсидирование развития семеноводства,
тысяч тенге
в том числе:
семена гибридов
первого поколения
элитные
саженцы