Абай облысының қоршаған ортасына теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелерін бекіту және көтеру туралы
Абай облысы мәслихатының 2023 жылғы 20 сәуірдегі № 2/19-VIIІ шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 24 сәуірде № 48-18 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасы кодексінің 576-бабының 8-тармағына, Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 127-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 5-тармағына сәйкес, Абай облысы мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении и повышении ставок платы за негативное воздействие на окружающую среду в области Абай
Решение маслихата области Абай от 20 апреля 2023 года № 2/19-VIIІ. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 24 апреля 2023 года № 48-18
В соответствии с пунктом 8 статьи 576 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), пунктом 3 статьи 127 Экологического кодекса Республики Казахстан, пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат области Абай РЕШИЛ:

1. Абай облысының қоршаған ортасына теріс әсер еткені үшін екі еседен аспайтын төлемақы мөлшерлемесі осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін және көтерілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы мәслихатының төрағасы
К. Сулейменов
Абай облысы мәслихатының
2023 жылғы 20 сәуірдегі
№ 2/19-VIII шешімінің
қосымшасы
Абай облысының қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелері

1. Утвердить и повысить ставки платы за негативное воздействие на окружающую среду области Абай, не более чем в два раза, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата области Абай
К. Сулейменов
Приложение к решению
маслихата области Абай
от 20 апреля 2023 года
№ 2/19-VIII
Ставки платы за негативное воздействие на окружающую среду в области Абай