Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы 30/196-VI "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 2023 жылғы 16 қаңтардағы № 39/277-VII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 25 қаңтарда № 8 болып тіркелді.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Абай облысы Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Семей қаласы мәслихатының "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2018 жылғы 29 қарашадағы 30/196-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-2-191 болып тіркелген) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың төрағасы
Б. Акжалов

О признании утратившим силу решения маслихата города Семей от 29 ноября 2018 года № 30/196-VI "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение маслихата города Семей области Абай от 16 января 2023 года № 39/277-VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 25 января 2023 года № 8.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат города Семей области Абай РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Семей "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения" от 29 ноября 2018 года № 30/196-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5-2-191).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель городского маслихата
Б. Акжалов