Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 57-745/VI "Үржар ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 1 желтоқсандағы № 7-182/VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 6 желтоқсанда № 178-18 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 10 сәуірдегі № 14-251/VIII шешімі.
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 10.04.2024 № 14-251/VIII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар аудандық мәслихатының "Үржар ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 57-745/VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8048 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген қосымшада:
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Тұрғын үй көмегін тағайындау "Абай облысы Үржар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі - уәкілетті орган) жүзеге асырылады.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеу Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2023 жылғы 28 шілдедегі № 295/НҚ "Әлеуметтік қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифтерінің өсуін өтеу мөлшерін айқындау және қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес жүзеге асырылады" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33200 болып тіркелген).".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Үржар аудандық мәслихатының төрағасы
А. Омаров

О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2020 года № 57-745/VI "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Урджарском районе"
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 1 декабря 2023 года № 7-182/VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 6 декабря 2023 года № 178-18. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 10 апреля 2024 года № 14-251/VIII.
Сноска. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 10.04.2024 № 14-251/VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Урджарском районе" от 22 декабря 2020 года № 57-745/VI (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8048) следующие изменения:
в приложении утвержденного указанным решением:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Назначение жилищной помощи осуществляется государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Урджарского района области Абай" (далее - уполномоченный орган).";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Выплата компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникации социально-защищаемым гражданам осуществляется в соответствии с Приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 28 июля 2023 года № 295/НҚ "Об определении размера и утверждении Правил компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 33200).".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Урджарского районного маслихата
А. Омаров