Айшабибі ауылдық округінің Айшабибі ауылындағы құрамдас бөліктерді қайта атау туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Айшабибі ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 16 маусымдағы № 61 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 маусымда № 5043 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабына және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Айшабибі ауылдық округінің Айшабибі ауылындағы келесі құрамдас бөліктері қайта аталсын:
Набережная көшесін Алаш көшесіне;
Центральная көшесін Ұлытау көшесіне;
Садовая көшесін Тұран көшесіне;
Рощенская көшесін Баласағұн көшесіне.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Айшабибі ауылдық
округінің әкімі Д. Даулетов

О переименовании составных частей в селах Айшабиби Айшабибинского сельского округа
Решение акима Айшабибинского сельского округа Жамбылского района Жамбылской области от 16 июня 2023 года № 61. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 июня 2023 года № 5043
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 28 декабря 2022 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие составные части в селе Айшабиби Айшабибинского сельского округа:
улицу Набережная на улицу Алаш;
улицу Центральная на улицу Ұлытау;
улицу Садовая на улицу Тұран;
улицу Рощенская на улицу Баласағұн.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Айшабибинского
сельского округа Д. Даулетов