Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қызыларық ауылдық округінің кейбір ауылдарының шекараларын белгілеу туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 13 қазандағы № 295 бірлескен қаулысы және Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 қазандағы № 9-6 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 23 қазанда № 5101 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 1-тармағының 10) тармақшасына және "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес Жуалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызыларық ауылдық округі Ақтөбе ауылының шекараларының жалпы көлемі 1632,6008 гектар болып белгіленсін.
2. Қызыларық ауылдық округі Алатау ауылының шекараларының жалпы көлемі 1364,6806 гектар болып белгіленсін.
3. Қызыларық ауылдық округі Қызыларық ауылының шекараларының жалпы көлемі 737,5692 гектар болып белгіленсін.
4. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы мен мәслихат шешімінің орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына және аудандық мәслихаттың әкімшілік-аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімнің міндетін
уақытша атқарушы А. Жабағы
Жуалы аудандық
мәслихаты төрағасының
міндетін атқарушысы Э. Абишева

Об установлении границ некоторых сел Кызыларыкского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области
Совместные постановление акимата Жуалынского района Жамбылской области от 13 октября 2023 года № 295 и решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 13 октября 2023 года № 9-6. Зарегистрированы Департаментом юстиции Жамбылской области 23 октября 2023 года № 5101
В соответствии с подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Жуалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы села Актобе Кызыларыкского сельского округа общей площадью 1632,6008 гектаров.
2. Установить границы села Алатау Кызыларыкского сельского округа общей площадью 1364,6806 гектаров.
3. Установить границы села Кызыларык Кызыларыкского сельского округа общей площадью 737,5692 гектаров.
4. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата и решения маслихата возложить на курирующего заместителя акима района и на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономического развития территорий, бюджета и местных налогов, по защите прав граждан.
5. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима района А. Жабағы
Исполняющая обязанности
председатель Жуалынского
районного маслихата Э. Абишева