Талас ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Талас ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 11 сәуірдегі № 1-48 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 18 сәуірде № 4994 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, Талас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Талас ауданы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Талас ауданында мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Талас ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 сәуірдегі №138 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3434 тіркелген);
2) "Талас ауданында мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Талас ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 сәуірдегі № 138 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Талас ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 15 мамырдағы № 112 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3854 тіркелген).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талас ауданы әкімі Н. Жунисбеков

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Таласского района
Постановление акимата Таласского района Жамбылской области от 11 апреля 2023 года № 1-48. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 апреля 2023 года № 4994
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Таласского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Таласского района:
1) Постановление акимата Таласского района от 25 апреля 2017 года № 138 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в Таласском районе" (Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3434);
2) Постановление акимата Таласского района от 15 мая 2018 года № 112 "О внесении изменений в постановление акимата Таласского района от 25 апреля 2017 года №138 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в Таласском районе" (Зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3854).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Таласского района Н. Жунисбеков