Жамбыл облысы Шу ауданының кейбір ауылдарының шекараларын белгілеу туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 22 маусымдағы № 292 бірлескен қаулысы және Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 маусымдағы № 4-7 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 4 шілдеде № 5057 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 108-бабының 1, 5-тармақтарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12- бабының 3) тармақшасына сәйкес Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шу ауданы Ақсу ауылдық округінің Ақсу ауылының шекараларының жалпы көлемі 31 302,44 гектар болып белгіленсін.
2. Шу ауданы Ақтөбе ауылдық округінің Ақтөбе ауылының шекараларының жалпы көлемі 108 646,4 гектар болып белгіленсін.
3. Шу ауданы Балуан Шолақ ауылдық округінің Балуан Шолақ ауылының шекараларының жалпы көлемі 100 815,1 гектар болып белгіленсін.
4. Шу ауданы Далақайнар ауылдық округінің Далақайнар ауылының шекараларының жалпы көлемі 56 815,7 гектар болып белгіленсін.
5. Шу ауданы Жаңа жол ауылдық округінің Жаңа жол ауылының шекараларының жалпы көлемі 31 302,44 гектар болып белгіленсін.
6. Шу ауданы Ескі-Шу ауылдық округінің Белбасар ауылының шекараларының жалпы көлемі 57 185,4 гектар болып белгіленсін.
7. Шу ауданы Көкқайнар ауылдық округінің Көкқайнар ауылының шекараларының жалпы көлемі 38 457,7 гектар болып белгіленсін.
8. Шу ауданы Қорағаты ауылдық округінің Мойынқұм ауылының шекараларының жалпы көлемі 23 015,8 гектар болып белгіленсін.
9. Шу ауданы Қонаев ауылының шекараларының жалпы көлемі 29 604,51 гектар болып белгіленсін.
10. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы және маслихаттың шешімінің орындалуын бақылау Шу ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
11. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы және маслихаттың шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аким Шуского района
Жамбылской области Б. Джанибеков
Шу ауданының
мәслихат төрағасы Ж. Абенов

Об установлении границ некоторых сел Шуского района Жамбылской области
Совместные постановление акимата Шуского района Жамбылской области от 22 июня 2023 года № 292 и решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 26 июня 2023 года № 4-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 июля 2023 года № 5057
В соответствии с пунктом 1, 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Шуского района Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Шуский районный маслихат Жамбылский области РЕШИЛ:
1. Установить границы села Аксу Аксуского сельского округа Шуского района общей площадью 31 302,44 гектаров.
2. Установить границы села Актобе Актобинского сельского округа Шуского района 108 646,4 гектаров.
3. Установить границы села Балуан Шолак Балуан Шолакского сельского округа Шуского района общей площадью 100 815,1 гектаров.
4. Установить границы села Далакайнар Далакайнарского сельского округа Шуского района общей площадью 56 815,7 гектаров.
5. Установить границы села Жана жол Жана жолского сельского округа Шуского района общей площадью 31 302,44 гектаров.
6. Установить границы села Белбасар Ески-Шуского сельского округа Шуского района общей площадью 57 185,4 гектаров.
7. Установить границы села Коккайнар Коккайнарского сельского округа Шуского района общей площадью 38 457,7 гектаров.
8. Установить границы села Мойынкум Корагатинского сельского округа Шуского района общей площадью 23 015,8 гектаров.
9. Установить границы села Конаев Шуского района общей площадью 29 604,51 гектаров.
10. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата и решения маслихата возложить на курирующего заместителя акима Шуского района.
11. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Жамбыл облысы Шу
ауданының әкімі Б. Джанибеков
Председатель Шуского
районного маслихата Ж. Абенов