Қаражал қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2023 жылғы 14 қыркүйектегі № 69 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 22 қыркүйекте № 49-20 болып тіркелді. Күші жойылды - Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2023 жылғы 8 қарашадағы № 85 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 08.11.2023 № 85 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" кодексінің (Салық кодексі) 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес, Қаражал қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қаражал қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде төлем көзінен ұсталатын салықтарды қоспағанда, корпоративтік немесе жеке табыс салығының мөлшерлемесінің мөлшері салық кезеңінде алынған (алынуға жататын) кірістер бойынша 4% - дан 2% - ға дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қалалық мәслихаттың төрағасы З. Оспанова

О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Каражал
Решение Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 14 сентября 2023 года № 69. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 22 сентября 2023 года № 49-20. Утратило силу решением Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 8 ноября 2023 года № 85
Сноска. Утратило силу решением Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 08.11.2023 № 85 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Каражалский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки корпоративного или индивидуального подоходного налога, за исключением налогов, удерживаемых у источника выплаты, при применении специального налогового режима розничного налога в городе Каражал с 4% на 2% по доходам, полученным (подлежащим получению) за налоговый период.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Пердседатель городского маслихата З. Оспанова