Талдықорған қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 21 қаңтардағы № 1-63 "Талдықорған қаласы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 19 қазандағы № 784 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 20 қазанда № 77-19 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Талдықорған қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Талдықорған қаласы әкімдігінің "Талдықорған қаласы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар белгілеу туралы" 2013 жылғы 21 қаңтардағы № 1-63 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2307 тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін қала әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қаласының әкімі Е. Бәзіл

О признании утратившим силу постановления акимата города Талдыкорган от 21 января 2013 года № 1-63 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории города Талдыкорган"
Постановление акимата города Талдыкорган области Жетісу от 19 октября 2023 года № 784. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 20 октября 2023 года № 77-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Талдыкорган ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Талдыкорган "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории города Талдыкорган" от 21 января 2013 года № 1-63 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2307).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Талдыкорган Е. Бәзіл