Қарағанды облысы Абай ауданының әкімшілік-аумақтық құрылымына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2023 жылғы 18 сәуірдегі № 25/01 бірлескен қаулысы және Қарағанды облыстық мәслихатының 2023 жылғы 18 сәуірдегі № 25 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 21 сәуірде № 6394-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 2-бабының 3-тармағына және 11-бабының 2), 3) тармақшаларына, Абай ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 12 қарашадағы № 65/01 бірлескен қаулысына және Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 қарашадағы № 72/756 "Абай ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысына өзгерістер енгізу туралы ұсыныс енгізу туралы" шешіміне сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарағанды облысының Абай ауданының әкімшілік – аумақтық құрылымына келесі өзгерістер енгізілсін:
1) Қарағанды ауылдық округінің Жартас ауылының әкімшілік бағынысына және аумағына енгізіліп, кейіннен есепке алу деректерінен алып тастай отырып, Қарақоға ауылы таратылсын;
2) Самарка ауылдық округінің Самарка ауылының әкімшілік бағынысына және аумағына енгізіліп, кейіннен есепке алу деректерінен алып тастай отырып, Изумрудное ауылы таратылсын;
3) Самарка ауылдық округінің Самарка ауылының әкімшілік бағынысына және аумағына енгізіліп, кейіннен есепке алу деректерінен алып тастай отырып, Пруды ауылы таратылсын;
4) Самарка ауылдық округінің Самарка ауылының әкімшілік бағынысына және аумағына енгізіліп, кейіннен есепке алу деректерінен алып тастай отырып, Бородиновка ауылы таратылсын;
5) Көксу ауылдық округінің Көксу ауылының әкімшілік бағынысына және аумағына енгізіліп, кейіннен есепке алу деректерінен алып тастай отырып, Зеленые Ключи ауылы таратылсын.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Булекпаев
Облыстық мәслихат төрағасы Н. Кобжанов

О внесении изменений в административно-территориальное устройство Абайского района Карагандинской области
Совместные постановление акимата Карагандинской области от 18 апреля 2023 года № 25/01 и решение Карагандинского областного маслихата от 18 апреля 2023 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 21 апреля 2023 года № 6394-09
В соответствии с пунктом 3 статьи 2 и подпунктами 2), 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", совместным постановлением акимата Абайского района от 12 ноября 2020 года № 65/01 и решения Абайского районного маслихата от 12 ноября 2020 года № 72/756 "О внесении предложения по изменению в административно-территориальном устройстве Абайского района", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в административно – территориальное устройство Абайского района Карагандинской области следующие изменения:
1) упразднить село Каракога с последующим исключением из учетных данных, включив его территорию в административное подчинение и в территорию села Жартас Карагандинского сельского округа;
2) упразднить село Изумрудное с последующим исключением из учетных данных, включив его территорию в административное подчинение и в территорию села Самарка Самарского сельского округа;
3) упразднить село Пруды с последующим исключением из учетных данных, включив его территорию в административное подчинение и в территорию села Самарка Самарского сельского округа;
4) упразднить село Бородиновка с последующим исключением из учетных данных, включив его территорию в административное подчинение и в территорию села Самарка Самарского сельского округа;
5) упразднить село Зеленые Ключи с последующим исключением из учетных данных, включив его территорию в административное подчинение и в территорию села Коксу Коксунского сельского округа.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Булекпаев
Председатель областного маслихата Н. Кобжанов