Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2023 жылғы 20 қазандағы № 51/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 30 қазанда № 6510-09 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңына сәйкес, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Балқаш қалалық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Балқаш қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Балқаш қаласының әкімі С. Сатаев
"КЕЛІСІЛДІ":
Балқаш қалалық
сайлау комиссиясы
Балқаш қаласының әкімдігінің
2023 жылғы 20 қазандағы

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 20 октября 2023 года № 51/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 30 октября 2023 года № 6510-09
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", акимат города Балхаш ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Балхашской городской территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу некоторые постановления акимата города Балхаш согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима города Балхаш.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Балхаш С. Сатаев
"СОГЛАСОВАНО":
Балхашская городская
избирательная комиссия
Приложение 1
к постановлению
Акимата города Балхаш
от 20 октября 2023 года

№ 51/01
қаулысына 1-қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Балқаш қаласы
Абай және Ағайынды Мусиндер көшелерінің қиылысындағы ақпараттық тақта
2
Балқаш қаласы
З. Сабитова шағын ауданы № 34 үйдің оң жағындағы ақпараттық тақта
3
Балқаш қаласы
Бөкейханов және Абай көшелерінің қиылысындағы ақпараттық тақта
4
Балқаш қаласы
Русаков шағын ауданы № 9 үй маңындағы ақпараттық тақта
5
Балқаш қаласы
Қоңырат шағын ауданы, Русаков көшесі № 9 үйдің оң жағындағы ақпараттық тақта
6
Балқаш қаласы
Балқаш-1 станциясының теміржол вокзалдың әкімшілік ғимараттың алдындағы ақпараттық тақта
7
Балқаш қаласы
С. Мухамеджанов шағын ауданы № 5 үйдің артында ақпараттық тақта
8
Балқаш қаласы
Алимжанов көшесінің бойында ақпараттық тақта
9
Балқаш қаласы
Қараменде Би көшесінің бойында № 15 "А" ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
10
Балқаш қаласы
С.Сейфуллин көшесі № 67 ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
11
Балқаш қаласы
№10 шағын аудан № 19 үйдің артқы жағындағы ақпараттық тақта
12
Балқаш қаласы
Уалиханов көшесіндегі № 19 ғимарат алдындағы ақпараттық тақта
13
Саяқ кенті
"Горняк" клубы ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
14
Гүлшат кенті
Клуб ғимараты алдындағы ақпараттық тақта
15
Гүлшат кенті
Шұбар-Түбек елді мекенінің Центральная көшесіндегі №37 үйдің сол жағындағы ақпараттық тақта
Балқаш қаласының әкімдігінің
2023 жылғы 20 қазандағы
№ 51/01
қаулысына 2-қосымша
Балқаш қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 01 желтоқсандағы №48/04 "Қазақстан Республикасы Президентінің, Парламент Мәжілісінің және мәслихаттар депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын және сайлаушылармен кездесу өткізетін үй-жайлардың орнын белгілеу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі тіркеу нөмірі №8-4-254);
2. Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 26 ақпандағы №08/02 "Балқаш қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 01 желтоқсандағы №48/04 "Қазақстан Республикасы Президентінің, Парламент Мәжілісінің және мәслихаттар депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын және сайлаушылармен кездесу өткізетін үй-жайлардың орнын белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі тіркеу нөмірі №3020);
3. Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 16 ақпандағы №09/01 "Балқаш қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 01 желтоқсандағы №48/04 "Қазақстан Республикасы Президентінің, Парламент Мәжілісінің және мәслихаттар депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын және сайлаушылармен кездесу өткізетін үй-жайлардың орнын белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі тіркеу нөмірі №6360-09).

№ 51/01
Места для размещения агитационных печатных материалов
Наименование населенного пункта
места для размещения агитационных печатных материалов
1
город Балхаш
Информационный щит на пересечении улиц Абая и Братьев Мусиных
2
город Балхаш
Информационный щит справа от дома № 34 микрорайоне З. Сабитовой
3
город Балхаш
Информационный щит на пересечении улиц Бокейханова и Абая
4
город Балхаш
Информационный щит возле дома №9 микрорайон Русакова
5
город Балхаш
информационный щит справа дома № 9 улицы Русакова, микрорайон Конырат
6
город Балхаш
Информационный щит перед административным зданием железнодорожного вокзала станции Балхаш-1
7
город Балхаш
Информационный щит сзади дома № 5 микрорайона С. Мухамеджанова
8
город Балхаш
Информационный щит по улице Алимжанова
9
город Балхаш
Информационный щит перед зданием № 15 "А" по улице Караменде Би
10
город Балхаш
Информационный щит перед зданием № 67 улицы С. Сейфуллина
11
город Балхаш
Информационный щит сзади дома № 19 микрорайон № 10
12
город Балхаш
Информационный щит перед зданием № 19 по улице Уалиханова
13
поселок Саяк
Информационный щит по улице Балхашская перед зданием клуба "Горняк"
14
поселок Гульшат
Информационный щит перед зданием клуба
15
поселок Гульшат
Информационный щит по улице Центральная слева от дома №37 в населенном пункте Шубар-Тубек
Приложение 2
к постановлению
Акимата города Балхаш
от 20 октября 2023 года
№ 51/01
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата города Балхаш
1. Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 01 декабря 2011 года № 48/04 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в Президенты, депутаты Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №8-4-254);
2. Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 26 февраля 2015 года № 08/02 "О внесении изменения в постановление акимата города Балхаш от 01 декабря 2011 года №48/04 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в Президенты, депутаты Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3020);
3. Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 16 февраля 2023 года № 09/01 "О внесении изменений в постановление акимата города Балхаш от 01 декабря 2011 года №48/04 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в Президенты, депутаты Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6360-09).