Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 2 "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2023 жылғы 4 қазандағы № 268 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 4 қазанда № 6496-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы" 2020 жылғы 13 қаңтардағы №2 (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде №5679 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарқаралы ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарқаралы ауданының әкімі Е. Құсайын

О признании утратившим силу постановления акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 13 января 2020 года № 2 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации и лиц освобожденных из мест лишения свободы"
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 4 октября 2023 года № 268. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 4 октября 2023 года № 6496-09
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации и лиц освобожденных из мест лишения свободы" от 13 января 2020 года №2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5679).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Каркаралинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каркаралинского района Е. Құсайын