Қарқаралы ауданының елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 қазандағы № VIII-11/78 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 26 қазанда № 6507-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 11-бабына сәйкес, Қарқаралы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес Қарқаралы ауданының елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарқаралы аудандық мәслихатының төрағасы С. Оспанов
Қарқаралы аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 23
қазандағы
№ VIII-11/78
шешіміне 1-қосымша
Қарқаралы қаласының бағалау аймақтарының шекаралары
Шартты белгілер:
Қарағайлы кентінің бағалау аймақтарының шекаралары
Шартты белгілер:
Егіндібұлақ ауылының бағалау аймақтарының шекаралары
Шартты белгілер:
Қарқаралы аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 23
қазандағы
№ VIII-11/78
шешіміне 2-қосымша
Қарқаралы ауданының елді мекендерінің бағалау аймақтарының жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Бағалау аймағының №
Бағалау аймағының сипаттамасы
Түзету коэффициенттері
Қарқаралы қаласы
I
002 есептік орамы, Әуезов көшесінен Игенсартов көшесіне дейінгі аумақ, Бөкейханов, Әубәкіров көшелерінің орталығы, негізгі әкімшілік ғимараттар, әлеуметтік мәдени-тұрмыстық объектілер, дүкендер жүйесі, қаланың орталық бөлігі.
1,6
II
003 есептік квартал, Әубәкіров көшесінің батыс бөлігі, өндірістік, өнеркәсіптік, көліктік, коммуникациялық аудандар, өнеркәсіптік мақсаттағы жерлер.
1,4
III

Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Каркаралинского района
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 23 октября 2023 года № VIII-11/78. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 26 октября 2023 года № 6507-09
В соответствии со статьей 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, Каркаралинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Каркаралинского района согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Каркаралинского районного маслихата С. Оспанов
Приложение 1 к решению
Каркаралинского районного
маслихата
от 23 октября 2023 года
№ VIII-11/78
Граница оценочных зон города Каркаралинск
.
Условные обозначения:
Граница оценочных зон поселка Карагайлы
Условные обозначения:
Граница оценочных зон села Егиндыбулак
Условные обозначения:
Приложение 2 к решению
Каркаралинского
районного маслихата
от 23 октября 2023 года
№ VIII-11/78
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам за земельные участки в населенных пунктах Каркаралинского района
№ ценовой зоны
Описание ценовых зон
Поправочные коэффициенты
город Каркаралинск
I
002 учетный квартал, территория от улицы Ауэзова до улицы Игенсартова, центр улиц Бокейханова, Аубакирова, основные административные здания, объекты социально- культурного назначения, сеть магазинов, центральная часть города.
1,6
II
003 учетный квартал, западная часть улицы Аубакирова, производственные, промышленные, транспортные, коммуникационные районы, земли промышленного назначания.
1,4
III

001, 002 есептік орамдар, Бекетов, Байтұрсынов, Теряев, Санкибай батыр, Қуанышбаев, Әуезов, Бөкейханов, Ермеков көшелері, Әубәкіров, Құнанбай қажы, Қосыбаев, Игенсартов, Жәнібеков көшелерінің шығыс бөлігі. Тұрғын үй қоры жеке сектордан тұрады.
1,2
IV
001, 002, 003 есептік орамдар, Мамыраев, Ақбаев, Мәди, Бекметов, Теряев, Сенкібай батыр, Қуанышбаев, Бөкейханов, Ермеков, Сатылбалдин, Асылбеков, Абай, 78 Коммунар, Рея, Жаңақ ақын көшелері. Қаланың солтүстік, оңтүстік, шығыс бөліктері. Тұрғын үй қоры жеке сектордан тұрады.
0,8
V
004 есептік орам.
0,5
Қарағайлы кенті
I
026 есептік орам, өндірістік, өнеркәсіптік, көлік аудандары, өнеркәсіптік мақсаттағы жерлер.
1,4
II
025, 026 есептік кварталдар, кенттің орталық бөлігі, 26, 18, 20 кварталдар, Сәтбаев көшесі. Негізгі әкімшілік ғимараттар, әлеуметтік нысандар, дүкендер желісі, автовокзал.
1,2
III
025,026 есеп кварталдары, Машанов, Сәтбаев, Байтұрсынов, Ибраев, Момышұлы, Абай, Төлеубаев, Аманжолов, Әбдіров көшелері, 19,24,25,27 кварталдар. Жеке сектордың көп қабатты ғимаратымен сипатталады.
1,0
IV
025,026 есептік орамдар.
0,5
Егіндібұлақ ауылы
I
068 есептік орам, жанармай құю станциясы, өндірістік, өнеркәсіптік, көлік, коммуникациялық аудандар, өнеркәсіптік мақсаттағы жерлер.
1,4,
II
068 есептік квартал, Қазыбек би көшесі, Мәди көшесі. Негізгі әкімшілік ғимараттар, әлеуметтік нысандар, дүкендер желісі, автовокзал.
1,2
III
068 есеп кварталы, Нұрмақов, Елебеков, Абай, Есжанов, Балқантау, Дара, Ақаев, Айтбаев, Ахметов, Тәттімбет көшелері.
1,0
IV
068 есептік орам.
0,5

001, 002 учетные кварталы, улицы Бекметова, Байтурсынова, Теряева, Сенкибай Батыра, Куанышбаева, Ауэзова, Бокейханова, Ермекова, восточная часть улицы Аубакирова, Кунанбая Кажи, Косыбаева, Игенсартова, Жанибекова. Жилищный фонд состоит из частного сектора.
1,2
IV
001, 002, 003 учетные кварталы, улицы Мамыраева, Акбаева, Мади, Бекметова, Теряева, Сенкибай батыра, Куанышбаева, Бокейханова, Ермекова, Сатылбалдина, Асылбекова, Абая, 78 Коммунаров, Рея, Жанак Акына. Северные, южные, восточные части города. Жилищный фонд состоит из частного сектора.
0,8
V
004 учетный квартал.
0,5
поселок Карагайлы
I
026 учетный квартал, производственные, промышленные, транспортные районы, земли промышленного назначания.
1,4
II
025, 026 учетные кварталы, центральная часть поселка, 26, 18, 20 кварталы, улица Сатбаева. Главные административные здания, объекты социального назначения, сеть магазинов, автовокзал.
1,2
III
025,026 учетные кварталы, улицы Машанова, Сатбаева, Байтурсынова, Ибраева, Момышулы, Абая, Толеубаева, Аманжолова, Абдирова, 19,24,25,27 кварталы. Характеризуется многоэтажным зданием частного сектора.
1,0
IV
025, 026 учетные кварталы.
0,5
село Егиндыбулак
I
068 учетный квартал, автозапрвочная станция, производственные, промышленные, транспортные, коммуникационные районы, земли промышленного назначания.
1,4,
II
068 учетный квартал, улица Казыбек би, улица Мади. Главные административные здания, объекты социального назначения, сеть магазинов, автовокзал.
1,2
III
068 учетный квартал, улицы Нурмакова, Елебекова, Абая, Есжанова, Балкантау, Дара, Акаева, Айтбаева, Ахметова, Таттимбета.
1,0
IV
068 учетный квартал.
0,5