Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Қаршығалы ауылдық округінің Көктас ауылының көшелерін қайта атау туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Қаршығалы ауылдық округінің әкімінің 2023 жылғы 29 мамырдағы № 3 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 31 мамырда № 6423-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастикалық комиссияның 2022 жылғы 19 қазандағы қорытындысы негізінде, Қаршығалы ауылдық округінің Көктас ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Қаршығалы ауылдық округі Көктас ауылының көшелері қайта аталсын:
Новая көшесін Сарыарқа көшесіне;
Молодежная көшесін Болашақ көшесіне;
Тельман көшесін Тәуелсіздік көшесіне;
Гагарин және Заготзерно көшелерін Жібек жолы көшесіне;
Абая көшесін Абай көшесіне.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қаршығалы ауылдық округінің әкімі Н. Искаков

О переименовании улиц села Коктас Каршигалинского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области
Решение акима Каршигалинского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 29 мая 2023 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 31 мая 2023 года № 6423-09
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Карагандинской области от 19 октября 2022 года, с учетом мнения жителей села Коктас Каршигалинского сельского округа, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Коктас Каршигалинского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области:
улицу Новая на улицу Сарыарқа;
улицу Молодежная на улицу Болашақ;
улицу Тельмана на улицу Тәуелсіздік;
улицу Гагарина и Заготзерно на улицу Жібек жолы;
улицу Абая на улицу Абай.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каршигалинского сельского округа Н. Искаков