Шет ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Шет ауданының әкімінің 2023 жылғы 15 желтоқсандағы № 06 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 желтоқсанда № 6535-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына сәйкес Шет ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шет ауданы бойынша сайлау учаскелері осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес Шет ауданы әкімінің шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау Шет ауданы әкімі аппаратының басшысы Н.М.Төлеуқұловқа жүктелсін.
4. Осы шешім оны алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шет ауданының әкімі М. Мухтаров
Шет аудандық аумақтық
сайлау комиссиясымен
"КЕЛІСІЛДІ"
Шет ауданы әкімінің
2023 жылғы 15
желтоқсандағы
№ 06
шешіміне 1 қосымша
Шет ауданы бойынша сайлау учаскелері
№728 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсу-Аюлы ауылы, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны.
Шекарасы: Шортанбай жырау көшесі №26, 28, 30, 32, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60а, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 101а, 102, 103, 103б, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 119а, 119б, 119в, 121, 125, 127, 121, 129, 133, 137, 135, 136, 142, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 153а, 153б, 157, 157а, 161, 169, 169а, 169б, 167, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 197, 198, 199, 201, 203, 205, 206, 207, 209, 209а, 213, 215, 217, 217б, 219, 221, 223, 223а, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 235а, 236, 237, 241, 243, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 261а, 265, 266, 267, 269 үйлер, Абай көшесі №10 нан №28 ге дейінгі үйлер, Жанғұтты би көшесі №27, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61а, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84а, 85, 85а, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 102а, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110а, 112, 112а, 113, 114, 115, 116, 118, 118а, 120, 122, 124, 124а, 126, 128, 130, 132, 134 үйлер, Күлейменов көшесі №23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 34б, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 61а, 62, 63, 63а, 65 үйлер, С.Сейфуллин көшесі №73, 75, 75б, 77, 81, 83б, 85, 87, 87а, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 105а, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111а, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128а, 129, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 147, 148, 148а, 148в, 148г, 150, 152, 154, 155, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 176а, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 196, 200, 202, 203, 204, 204а, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 219, 220, 220а үйлер, Тлеулин көшесі №31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47а, 49, 51, 52, 52б, 53, 53а, 53б, 53в, 53г, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 105а, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111а, 113, 119 үйлер, Жапақов көшесі №23а үй, Құмжон көшесі №1 ден №14 ке дейінгі үйлер, Қараөзек қыстағы №8 үй.
№729 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсу-Аюлы ауылы, "Ақсу-Аюлы ауылының балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Об образовании избирательных участков по Шетскому району
Решение акима Шетского района Карагандинской области от 15 декабря 2023 года № 06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 декабря 2023 года № 6535-09
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" аким Шетского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Шетскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу решения акима Шетского района согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Шетского района Толеукулова Н.М.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Шетского района М. Мухтаров
"СОГЛАСОВАНО"
с террриториальной
избирательной комиссией
Шетского района
Приложение 1 к решению
акима Шетского района
от 15 декабря 2023 года
№ 06
Избирательные участки по Шетскому району
Избирательный участок №728
Центр: село Аксу – Аюлы, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, Коммунальное государственное казенное предприятие "Шетский районный культурно-досуговый центр".
Границы: улица Шортанбай жырау №26, 28, 30, 32, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60а, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 101а, 102, 103, 103б, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 119а, 119б, 119в, 121, 125, 127, 121, 129, 133, 137, 135, 136, 142, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 153а, 153б, 157, 157а, 161, 169, 169а, 169б, 167, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 197, 198, 199, 201, 203, 205, 206, 207, 209, 209а, 213, 215, 217, 217б, 219, 221, 223, 223а, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 235а, 236, 237, 241, 243, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 261а, 265, 266, 267, 269 дома, улица Абая начиная с №10 до №28 дома, улица Жангутты би №27, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61а, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84а, 85, 85а, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 102а, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110а, 112, 112а, 113, 114, 115, 116, 118, 118а, 120, 122, 124, 124а, 126, 128, 130, 132, 134 дома, улица Кулейменова №23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 34б, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 61а, 62, 63, 63а, 65 дома, улица С.Сейфуллина №73, 75, 75б, 77, 81, 83б, 85, 87, 87а, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 105а, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111а, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128а, 129, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 147, 148, 148а, 148в, 148г, 150, 152, 154, 155, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 176а, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 196, 200, 202, 203, 204, 204а, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 219, 220, 220а дома, улица Тлеулина №31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47а, 49, 51, 52, 52б, 53, 53а, 53б, 53в, 53г, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 105а, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111а, 113, 119 дома, улица Жапакова №23а дом, улица Кумжон начиная с №1 до №14 дома, зимовка Караозек №8 дом.
Избирательный участок №729
Центр: село Аксу – Аюлы, Коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа села Аксу-Аюлы".

Шекарасы: Шортанбай Жырау көшесі №1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33а, 35, 37, 39, 39а, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 59а, 61, 63, 63а, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 95б, 97, 99 үйлер, Абай көшесі №1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер, Жанғұтты би көшесі №1, 1а, 1б, 1в, 1г, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 3б, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 14, 15, 15в, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 үйлер, Тілеулин көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 20а, 21, 21а, 21б, 21г, 22, 23, 25, 25а, 26а, 27, 28, 29, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48б, 50, 50а, 50д үйлер, С.Сейфуллин көшесі №60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 79, 69, 72, 79в, 80, 82, 84, 88 үйлер, Дербісалы батыр көшесі №2, 2а, 4, 19, 33, 37, 40, 58, 62 үйлер, Ә.Хасенұлы көшесі №6, 11, 12 үйлер, Күлейменов көшесі №1 ден №22 ге дейінгі үйлер, М.Жапақов көшесі №1 ден №46 ға дейінгі үйлер.
№730 сайлау учаскесі
Орталығы: Еңбекшіл ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Еңбекшіл бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шабанбай би көшесі №1 ден №27 ге дейінгі үйлер.
№731 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтөбе ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Ақтөбе бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Байсейіт көшесі №1 ден №31 ге дейінгі үйлер және №49 үй.
№732 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсу ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Ақсу бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Сеңкібай би көшесі №1 ден №26 ға дейінгі үйлер.
№733 сайлау учаскесі
Орталығы: Қайрақты ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Қайрақты бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жидебай батыр көшесі №1 ден №25 ке дейінгі үйлер.
№734 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақадыр кенті, "Шет ауданының балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Нұрлы жол көшесі №2/1, 2/2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13а/1, 13а/2, 13/1, 13/2, 14, 16, 18, 20, 24, 25, 26, 44 үйлер, Бірлік көшесі №9, 10, 14, 20, 22, 28, 29, 30, 31, 34, 36, 37, 39, 40 үйлер, Желтоқсан көшесі №1, 2, 4, 7, 10, 11, 14, 15, 15а, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 29а, 30, 32, 34, 35, 36, 37а, 37, 39, 41, 43, 45, 47 үйлер, Ержан би көшесі №1, 2, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 8б, 8в, 9, 9а, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 19, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51 үйлер, Қ.Рысқұлбеков көшесі №1, 11, 17, 21, 23, 25, 29, 30, 30а, 38, 42, 52, 53 үйлер, А.Байтұрсынов көшесі №11, 13, 18, 24 үйлер, Балауса көшесі №7, 23 үйлер, С.Сейфуллин көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 13/1, 13/2, 14, 23, 24, 25, 27, 28, 32, 38, И.Панфилов көшесі №10, 11, 14, 16, 32, 33/1, 33/2 үйлер, Ә.Молдағұлова көшесі №1, 1а, 2, 3а, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 18, 19, 20, 22, 24 үйлер, Бейбітшілік көшесі №4, 10, 20, 26, 26/2, 27, 28, 31а, 31, 32, 34а, 37/1, 37/2, 37/3, 38, 39/1, 39/2, 40, 41, 41а/1, 41а/2, 42, 42а/1, 42а/2, 42а/3, 44, 46, 48, 50, 54, 56 үйлер, А.Матросов көшесі №1, 1а, 2, 3, 3а/1, 3а/2, 3/1, 4, 4а, 4/2, 7/1, 7/2, 7а/1, 7а/2, 7а/3, 7а/4, 7а/5, 7/6, 9, 9/1, 10/1, 10/2, 11, 12, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 20/1, 20/2, 25, 26/1, 26/2, 35, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38/2, 38а, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41, 41/1, 41/2, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 64/1, 64/2, 64/3, 64/4, 64/5, 64/6, 64/7 үйлер, Ж.Мейрманов көшесі №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 16 үйлер, Күшікбай батыр көшесі №1/1, 1/2, 16, 16а, 16б, 18, 20, 22, 24, 24а, 26, 28, 28а, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 45, 47, 51, 53, 55, 61, 63, 65, 69, 71, 73а үйлер, Аманат көшесі №1/1, 2/2, 2/1, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2 үйлер, Абай көшесі №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 16, 1а, 2а, 3а үйлер, Тағылы разъезіндегі, 906 шақырым разъезді, А.Абраймов көшесі №1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 3, 3а/1, 3а/2, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 3/14, 3/15, 3/16, 3/17, 3/18, 3/19, 3/20, 3/21, 3/22, 3/23, 3/24, 3/25, 3/26, 3/27, 3/28, 3/29, 3/30, 4, 4а/1, 4/2, 5, 6, 6/1, 6/2, 6а/1, 6а/2, 7, 8, 8/1, 8/2, 9 үйлер, И.А.Колбасин көшесі №1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7/3, 8/1, 8/2, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2 үйлер, С.Мұхамеджанов көшесі №1, 2, 3, 5, 7, 9/1, 9/2, 10а, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 25, 25а, 27, 29, 63/3, 63/2, 63/5, 63/6, 64, 66/1, 66/2 үйлер, Е.Есімғалиев көшесі №1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/6, 5/9, 5/10, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/3, 10/1, 10/2, 12, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2 үйлер, Т.Мұсахметов көшесі №1/1, 1/2, 1а, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5б, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 18 үйлер, Ынтымақ көшесі №1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 1а, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 3/13, 3/14, 3/15, 3/16, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 5/11, 5/12, 5/13, 5/14, 5/15, 5/16, 8/1, 8/2, 10/1, 10/3, 10/4, 12/1, 12/2 үйлер, Қ.Сәтбаев көшесі №23/1, 23/2, 23/4, 23, 23/19, 23/12 үйлер, М.Аманжолов көшесі №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2а/1, 2а/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5а, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 12а/1, 12а/2 үйлер және №19а үй, Т.Әубәкіров көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 15, 15а, 16 үйлер, Ақсоран қыстағы, Абай даңғылы №1а/1 ден 1а/18 ге дейінгі, 3а/1 ден 3а/12 ге дейінгі, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 5/2 ден 5/8 ге дейінгі, 7/1 ден 7/8 ге дейінгі, 8б, 9/1 ден 9/8 ге дейінгі, 11/1 ден 11/8 ге дейінгі, 13/1 ден 13/8 ге дейінгі, 15/1 ден 15/8 ге дейінгі, 18а/1 ден 18а/30 ға дейінгі, 19/1 ден 19/8 ге дейінгі, 20/1 ден 20/30 ға дейінгі, 21/1 ден 21/16 ға дейінгі, 22/1 ден 22/16 ға дейінгі, 23/1 ден 23/16 ға дейінгі, 24/1, 24/2, 24/3, 25/1 ден 25/8 ге дейінгі, 26/1 ден 26/8 ге дейінгі, 27/1 ден 27/8 ге дейінгі, 29/1 ден 29/16 ға дейінгі, 31/1 ден 31/16 ға дейінгі, 32/1 ден 32/16 ға дейінгі, 34/1 ден 34/16 ға дейінгі, 35/1 ден 35/16 ға дейінгі, 36/1 ден 36/16 ға дейінгі, 37/1 ден 37/16 ға дейінгі, 58/1 ден 58/12 ге дейінгі үйлер және 1а/13, 35/7, 37/2 үйлер.
№735 сайлау учаскесі
Орталығы: Акадыр кенті, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шабал Бейсекқызы атындағы мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: улица Шортанбай жырау №1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33а, 35, 37, 39, 39а, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 59а, 61, 63, 63а, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 95б, 97, 99 дома, улица Абая №1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 дома, улица Жанкутты би №1, 1а, 1б, 1в, 1г, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 3б, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 14, 15, 15в, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 дома, улица Тлеулина №1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 20а, 21, 21а, 21б, 21г, 22, 23, 25, 25а, 26а, 27, 28, 29, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48б, 50, 50а, 50д дома, улица С.Сейфуллина №60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 79, 69, 72, 79в, 80, 82, 84, 88 дома, улица Дербисалы батыр №2, 2а, 4, 19, 33, 37, 40, 58, 62 дома, улица А.Хасенова №6, 11, 12 дома, улица Кулейменова начиная с №1 до №22 дома, улица Жапакова начиная с №1 до №46 дома.
Избирательный участок №730
Центр: село Енбекшил, Коммунальное государственное учреждение "Енбекшилская начальная школа" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: улица Шабанбай би начиная с №1 до №27 дома.
Избирательный участок №731
Центр: село Актобе, Коммунальное государственное учреждение "Актюбинская начальная школа" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: улица Байсейта начиная с №1 до №31 дома и №49 дом.
Избирательный участок №732
Центр: село Аксу, Коммунальное государственное учреждение "Аксуская начальная школа" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: улица Сенкибай би начиная с №1 до №26 дома.
Избирательный участок №733
Центр: село Кайракты, Коммунальное государственное учреждение "Кайрактинская начальная школа" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: улица Жидебай батыра начиная с №1 до №25 дома.
Избирательный участок №734
Центр: поселок Агадырь, Коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа Шетского района".
Границы: улица Нурлыжол №2/1, 2/2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13а/1, 13а/2, 13/1, 13/2, 14, 16, 18, 20, 24, 25, 26, 44 дома, улица Бирлик №9, 10, 14, 20, 22, 28, 29, 30, 31, 34, 36, 37, 39, 40 дома, улица Желтоксан №1, 2, 4, 7, 10, 11, 14, 15, 15а, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 29а, 30, 32, 34, 35, 36, 37а, 37, 39, 41, 43, 45, 47 дома, улица Ержан би №1, 2, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 8б, 8в, 9, 9а, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 19, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51 дома, улица К.Рыскулбеков №1, 11, 17, 21, 23, 25, 29, 30, 30а, 38, 42, 52, 53 дома, улица А.Байтурсынова №11, 13, 18, 24 дома, улица Балауса №7, 23 дома, улица С.Сейфуллина №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 13/1, 13/2, 14, 23, 24, 25, 27, 28, 32, 38 дома, улица И.Панфилова №10, 11, 14, 16, 32, 33/1, 33/2 дома, улица А.Молдагуловой №1, 1а, 2, 3а, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 18, 19, 20, 22, 24 дома, улица Бейбитшилик №4, 10, 20, 26, 26/2, 27, 28, 31а, 31, 32, 34а, 37/1, 37/2, 37/3, 38, 39/1, 39/2, 40, 41, 41а/1, 41а/2, 42, 42а/1, 42а/2, 42а/3, 44, 46, 48, 50, 54, 56 дома, улица А.Матросова №1, 1а, 2, 3, 3а/1, 3а/2, 3/1, 4, 4а, 4/2, 7/1, 7/2, 7а/1, 7а/2, 7а/3, 7а/4, 7а/5, 7/6, 9, 9/1, 10/1, 10/2, 11, 12, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 20/1, 20/2, 25, 26/1, 26/2, 35, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38/2, 38а, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41, 41/1, 41/2, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 64/1, 64/2, 64/3, 64/4, 64/5, 64/6, 64/7 дома, улица Ж.Мейрманова №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 16 дома, улица Кушикбай батыра №1/1, 1/2, 16, 16а, 16б, 18, 20, 22, 24, 24а, 26, 28, 28а, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 45, 47, 51, 53, 55, 61, 63, 65, 69, 71, 73а дома, улица Аманат №1/1, 2/2, 2/1, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2 дома, улица Абая №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 16, 1а, 2a, 3а дома, в разъезде Тагылы разъезд 906 километр, улица А.Абраймова №1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 3, 3а/1, 3а/2, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 3/14, 3/15, 3/16, 3/17, 3/18, 3/19, 3/20, 3/21, 3/22, 3/23, 3/24, 3/25, 3/26, 3/27, 3/28, 3/29, 3/30, 4, 4а/1, 4/2, 5, 6, 6/1, 6/2, 6а/1, 6а/2, 7, 8, 8/1, 8/2, 9 дома, улица И.А.Колбасина №1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7/3, 8/1, 8/2, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2 дома, улица С.Мухамеджанова №1, 2, 3, 5, 7, 9/1, 9/2, 10а, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 25, 25а, 27, 29, 63/3, 63/2, 63/5, 63/6, 64, 66/1, 66/2 дома, улица Е.Есимгалиева №1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/6, 5/9, 5/10, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/3, 10/1, 10/2, 12, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2 дома, улица Т.Мусахметова №1/1, 1/2, 1а, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5б, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 18 дома, улица Ынтымак №1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 1а, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 3/13, 3/14, 3/15, 3/16, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 5/11, 5/12, 5/13, 5/14, 5/15, 5/16, 8/1, 8/2, 10/1, 10/3, 10/4, 12/1, 12/2 дома, улица К.Сатпаева №23/1, 23/2, 23, 23/4, 23/19, 23/12 дома, улица М.Аманжолова №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2а/1, 2а/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5а, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 12а/1, 12а/2 и 19а дома, улица Т.Аубакирова №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 15, 15а, 16 дома, в зимовке Аксоран, до проспекту Абая от №1а/1 до 1а/18, от 3а/1 до 3а/12, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, от 5/2 до 5/8, от 7/1 до 7/8, 8б, от 9/1 до 9/8, от 11/1 до 11/8, от 13/1 до 13/8, от 15/1 до 15/8, от 18а/1 до 18а/30, от 19/1 до 19/8, от 20/1 до 20/30, от 21/1 до 21/16, от 22/1 до 22/16, от 23/1 до 23/16, от 24/1 до 24/3, от 25/1 до 25/8, от 26/1 до 26/8, от 27/1 до 27/8, от 29/1 до 29/16, от 31/1 до 31/16, от 32/1 до 32/16, от 34/1 до 34/16, от 35/1 до 35/16, от 36/1 до 36/16, от 37/1 до 37/16, от 58/1 до 58/12, 1а/13, 35/7, 37/2 дома.
Избирательный участок №735
Центр: поселок Агадырь, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, Коммунальное государственное учреждение "Культурно-досуговый центр имени Шабала Бейсеккызы".

Шекарасы: Ағыбай батыр көшесі №1, 2/1, 2/2, 3/1 ден 3/8 ге дейінгі, 4/1, 4/2, 5/1 ден 5/8 ге дейінгі, 6, 7/2, 7/3, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 18а/1, 18а/2, 20, 20а/1, 20а/2, 20б, 21а үйлер, Тәуелсіз Қазақстан көшесі 3/2 ден 3/8 ге дейінгі, 4а, 8а, 9/1 ден 9/24 ке дейінгі, 14/1 ден 14/32 ге дейінгі, 16/1 ден 16/16 ға дейінгі, 18/1 ден 18/21 ге дейінгі, 18а, 20/1 ден 20/21 ге дейінгі, 24/1 ден 24/8 ге дейінгі үйлер, Байғозы батыр көшесі №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14/3 үйлер, Шағын ауданы №1/1 ден 1/18 ге дейінгі, 1а/1 ден 1а/8 ге дейінгі, 2/1 ден 2/18 ге дейінгі, 3/1 ден 3/18 ге дейінгі, 4/1 ден 4/18 ге дейінгі, 5/1 ден 5/18 ге дейінгі, 6/1 ден 6/18 ге дейінгі, 7/1 ден 7/18 ге дейінгі, 8/1 ден 8/18 ге дейінгі, 9/1 ден 9/18 ге дейінгі, 10/1 ден 10/18 ге дейінгі, 10а/1 ден 10а/8 ге дейінгі, 11/1 ден 11/18 ге дейінгі, 12/1 ден 12/18 ге дейінгі, 13/1 ден 13/18 ге дейінгі, 14/1 ден 14/18 ге дейінгі, 15/1 ден 15/18 ге дейінгі, 16/1 ден 16/18 ге дейінгі, 17/1 ден 17/18 ге дейінгі, 18/1 ден 18/18ге дейінгі, 19/1 ден 19/21 ге дейінгі, 19а/1 ден 19а/4 ке дейінгі, 20/1 ден 20/21 ге дейінгі, 21/1 ден 21/21 ге дейінгі, 22/1 ден 22/24 ке дейінгі, 23/1 ден 23/30 ға дейінгі үйлер, Сәкен көшесі №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1 үйлер, Жамбыл көшесі №2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2 үйлер, Құрманғазы көшесі №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 9/2, 9а, 9/1, 10/1, 10а/1, 10а/2, 10/2 үйлер, Тұяқов көшесі №1, 2, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 9а, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 35а/1, 35а/2, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 39/1а, 39/2а, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2 үйлер, А.Смағұлов көшесі №1/1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 6, 7, 9, 10/1, 11/1, 11а, 12, 13/1, 14/1, 15/1, 15а, 16, 17/1, 18, 19/1, 20/1, 21/1, 22/1, 22/2 үйлер, Ш.Уәлиханов көшесі №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12 үйлер, Жарылғап батыр көшесі №2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10а, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 15а/1, 15а/2, 16, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 29/1а, 29/2а,30/1, 30/2, 31а, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2 үйлер, Бастау көшесі №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 12/1, 12/2, 16/1, 16/2 үйлер, Ардагер көшесі №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2 үйлер, Абай даңғылы №7а, 8б, 18, 22б, 31, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 48а/1, 48а/2, 50/1, 50/2, 50а/1, 51/1, 51/2, 52/1, 52/2, 52а/1, 52а/2, 52б/1, 52б/2, 53/1, 53/2, 54/1, 54/2, 54а/1, 54а/2, 54б/1, 54б/2, 55/1, 55/2, 57/1, 57/2 үйлер, Бейбітшілік көшесі №56а үй, Қ.Сәтбаев көшесі №2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10, 12/1, 12/2, 14/1, 14/3, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 19/1, 19/2, 20, 23/1, 23/2, 23, 23/4, 23/19, 23/12 үйлер.
№736 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақадыр кенті, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Мәншүк Мәметова атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Сарыарқа көшесі №1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 10/1, 10/3, 10/4, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15/1, 15/2, 15/3, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 22/2, 22/4, 23/1, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/3, 27/4, 28/1, 28/2, 28/3, 30/1, 30/2, 30/3, 33 үйлер, Болашақ көшесі №1, 1а, 3, 5, 7, 11, 17, 26, 29, 33, 36а, 37, 39, 41, 41а үйлер, Ақтасты көшесі №1, 1а, 2, 3, 6, 7, 8, 10/1, 10/2, 11 үйлер, Алаш көшесі №1, 1а, 2, 2а/1, 2а/2, 3, 8, 9, 12, 13, 14а, 15, 18, 19, 20, 29, 31, 35 үйлер, Достық көшесі №1/1, 1/2, 1/3, 2/1, 4/4, 2/2, 2/3, 2/4, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4/2, 4/3, 5/1 үйлер, О.Беков көшесі №1, 1а, 1б, 1/1, 1/2, 2, 2а/1, 2а/2, 2б/1, 2б/2, 2б/3, 2б/4, 3/1, 3/3, 3/2, 3б/2, 3/4, 3а/1, 3а/2, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5а/1, 5, 5а/2, 5б/1, 5в/2, 5/3, 5/4, 5в/1, 5в/7, 5в/8, 5в/5, 6, 7, 7/1, 7/2, 1б, 8, 8а/1, 8а/2, 9, 9а/1, 9а/2, 9а/3, 10а/1, 10а/2, 10а/3, 10, 10а/4, 11а/1, 11а/2, 12, 12а/1, 12а/2, 13, 15, 16а, 17, 18, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 32/1 ден 32/16 ға дейінгі, 33, 35, 37, 39, 41, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2, 48 үйлер, Қ.Оспанов көшесі №1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 4а, 6, 6а, 7, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 18а, 20, 22, 24, 26, 27/1, 27/2, 28, 28а, 30, 35, 37, 38, 40, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 57 үйлер, Е.Мәдиев көшесі №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 10/3, 11/1, 11/2, 11/3 үйлер, Ақшатау көшесі №1, 2, 3, 7/1, 7/2, 9, 11, 13, 14, 16, 19 үйлер, Таңыбай батыр көшесі №1, 1а, 1б, 6/1, 6/2, 9, 12, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 35, 36/1, 36/2, 37, 50/1, 50/2, 54, 56, 60, 68, 70, 72 үйлер, Сарысу көшесі №1, 8, 24, 30, 38, 40, 46, 47/1, 47/2 үйлер, М.Мәметова көшесі №1, 2, 2а, 3, 4/1, 4/2, 5, 8, 10, 18, 26, 29, 30, 31, 33, 34/1, 34/2 үйлер, Жұмыскер көшесі №2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 14, 17, 19, 21/1, 21/2, 22, 23, 28, 28а, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 42 үйлер, Теміржолшылар көшесі №1/2, 1/3 1/6, 2/1, 2/4, 2/5, 3/1, 3/2, 3/5, 3/6, 4/1, 4/5, 5, 5а, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4 үйлер, С.Оразаев көшесі №1/1, 1/2, 2а, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 18, 19, 20, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2 үйлер, Ырыс көшесі №4а, 6, 7, 8, 17 үйлер, Ақжол көшесі №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2, 3/1, 3/2, 3а, 6, 9, 11, 13, 16, 18, 22, 26, 33, 34, 39, 42, 43, 48а, 48 үйлер, Жеңіс көшесі №5, 10, 10а, 12, 13, 19, 25, 30 үйлер, Абай даңғылы №2а/1 ден 2а/18 ге дейінгі, Азаттық көшесі №1/1, 1/2, 2, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 4а, 5/1, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 9а, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18/1, 18/2, 19а, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2 үйлер, Айыртау көшесі №1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 13, 15 үйлер, Жібек жолы көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2 үйлер, Ж.Қыздарбеков көшесі №1/1 ден 1/8 ге дейінгі, 2/1 ден 2/8 ге дейінгі, 3/1 ден 3/8 ге дейінгі, 4/1 ден 4/8 ге дейінгі, 5/1 ден 5/8 ге дейінгі, 6/1 ден 6/8 ге дейінгі, 8/1 ден 8/8 ге дейінгі, 9/1 ден 9/8 ге дейінгі, 10/1 ден 10/8 ге дейінгі, 10а, 11/1 ден 11/4 ке дейінгі, 12/1 ден 12/8 ге дейінгі, 13/1 ден 13/8 ге дейінгі, 14/1 ден 14/8 ге дейінгі, 17/1 ден 17/8 ге дейінгі, 17а, 18/1 ден 18/8 ге дейінгі, 19/1 ден 19/16 ға дейінгі, 20/1 ден 20/8 ге дейінгі, 21/1 ден 21/16 ға дейінгі, 22/1 ден 22/12 ге дейінгі, 23/1 ден 23/12 ге дейінгі, 24/1 ден 24/15 ке дейінгі, 26/1 ден 26/16 ға дейінгі, 27/1 ден 27/16 ға дейінгі, 28/1 ден 28/16 ға дейінгі, 29/1 ден 29/16 ға дейінгі үйлер және Ақсенгір қыстағындағы, Полевойстан қыстағындағы үйлер.
№737 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыши ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Сарыши бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: улица Агыбай батыра №1, 2/1, 2/2, от 3/1 до 3/8, 4/1, 4/2, от 5/1 до 5/8, 6, 7/2, 7/3, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2,18/1, 18/2, 18а/1, 18а/2, 20, 20а/1, 20а/2, 20б, 21а дома, улица Тауелсиз Казахстан от 3/2 до 3/8, 4а, 8а, от 9/1 до 9/24, от 14/1 до 14/32, от 16/1 до 16/16, от 18/1 до 18/21, 18а, от 20/1 до 20/21, от 24/1 до 24/8 дома, улица Байгозы батыра №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14/3 дома, Микрорайон от 1/1 до 1/18, от 1а/1 до 1а/8, от 2/1 до 2/18, от 3/1 до 3/18, от 4/1 до 4/18, от 5/1 до 5/18, от 6/1 до 6/18, от 7/1 до 7/18, от 8/1 до 8/18, от 9/1 до 9/18, от 10/1 до 10/18, от 10а/1 до 10а/8, от 11/1 до 11/18, от 12/1 до 12/18, от 13/1 до 13/18, от 14/1 до 14/18, от 15/1 до 15/18, от 16/1 до 16/18, от 17/1 до 17/18, от 18/1 до 18/18, от 19/1 до 19/21, от 19а/1 до 19а/4, от 20/1 до 20/21, от 21/1 до 21/21, от 22/1 до 22/24, от 23/1 до 23/30 дома, улица Сакена №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1 дома, улица Жамбыла №2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2 дома, улица Курмангазы №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 9/2, 9а, 9/1, 10/1, 10а/1, 10а/2, 10/2 дома, улица Туякова №1, 2, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15,16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 9а, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 35а/1, 35а/2, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 39/1а, 39/2а, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2 дома, улица А.Смагулова №1/1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 6, 7, 9, 10/1, 11/1, 11а, 12, 13/1, 14/1, 15/1, 15а, 16, 17/1, 18, 19/1, 20/1, 21/1, 22/1, 22/2 дома, улица Ш.Уалиханова №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12 дома, улица Жарылгап батыра №2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10а, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 15а/1, 15а/2, 16, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 29/1а, 29/2а, 30/1, 30/2, 31а, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2 дома, улица Бастау №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 12/1, 12/2, 16/1, 16/2 дома, улица Ардагер №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2 дома, проспект Абая №7а, 8б, 18, 22б, 31, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 48а/1, 48а/2, 50/1, 50/2, 50а/1, 51/1, 51/2, 52/1, 52/2, 52а/1, 52а/2, 52б/1, 52б/2, 53/1, 53/2, 54/1, 54/2, 54а/1, 54а/2, 54б/1, 54б/2, 55/1, 55/2, 57/1, 57/2 дома, улица Бейбитшилик №56а дом, улица К.Сатпаева №2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10, 12/1, 12/2, 14/1, 14/3, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 19/1, 19/2, 20, 23/1, 23/2, 23, 23/4, 23/19, 23/12 дома.
Избирательный участок №736
Центр: поселок Агадырь, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени М.Маметовой" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: улица Сарыарка №1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 10/1, 10/3, 10/4, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15/1, 15/2, 15/3, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 22/2, 22/4, 23/1, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/3, 27/4, 28/1, 28/2, 28/3, 30/1, 30/2, 30/3, 33 дома, улица Болашак №1, 1а, 3, 5, 7, 11, 17, 26, 29, 33, 36а, 37, 39, 41, 41а дома, улица Актасты №1, 1а, 2, 3, 6, 7, 8, 10/1, 10/2, 11 дома, улица Алаш №1, 1а, 2, 2а/1, 2а/2, 3, 8, 9, 12, 13, 14а, 15, 18, 19, 20, 29, 31, 35 дома, улица Достык №1/1, 1/2, 1/3, 2/1, 4/4, 2/2, 2/3, 2/4, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4/2, 4/3, 5/1 дома, улица О.Бекова №1, 1а, 1б, 1/1, 1/2, 2, 2а/1, 2а/2, 2б/1, 2б/2, 2б/3, 2б/4, 3/1, 3/3, 3/2, 3б/2, 3/4, 3а/1, 3а/2, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5а/1, 5, 5а/2, 5б/1, 5в/2, 5/3, 5/4, 5в/1, 5в/7, 5в/8, 5В/5, 6, 7, 7/1, 7/2, 1б, 8, 8а/1, 8а/2, 9, 9а/1, 9а/2, 9а/3, 10а/1, 10а/2, 10а/3, 10, 10а/4, 11а/1, 11а/2, 12, 12а/1, 12а/2, 13, 15, 16а, 17, 18, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 32/1, 32/16, 33, 35, 37, 39, 41, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2, 48 дома, улица К.Оспанова №1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 4а, 6, 6а, 7, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 18а, 20, 22, 24, 26, 27/1, 27/2, 28, 28а, 30, 35, 37, 38, 40, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 57 дома, улица Е.Мадиева №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 10/3, 11/1, 11/2, 11/3 дома, улица Акшатау №1, 2, 3, 7/1, 7/2, 9, 11, 13, 14, 16, 19 дома, улица Таныбай батыра №1, 1а, 1б, 6/1, 6/2, 9, 12, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 35, 36/1, 36/2, 37, 50/1, 50/2, 54, 56, 60, 68, 70, 72 дома, улица Сарысу №1, 8, 24, 30, 38, 40, 46, 47/1, 47/2 дома, улица М.Маметовой №1, 2, 2а, 3, 4/1, 4/2, 5, 8, 10, 18, 26, 29, 30, 31, 33, 34/1, 34/2 дома, улица Жумыскера №2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 14, 17, 19, 21/1, 21/2, 22, 23, 28, 28а, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 42 дома, улица Железнодорожников №1/2, 1/3 1/6, 2/1, 2/4, 2/5, 3/1, 3/2, 3/5, 3/6, 4/1, 4/5, 5, 5а, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4 дома, улица С.Оразаева №1/1, 1/2, 2а, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 18, 19, 20, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2 дома, улица Ырыс №4а, 6, 7, 8, 17 дома, улица Акжол №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2, 3/1, 3/2, 3а, 6, 9, 11, 13, 16, 18, 22, 26, 33, 34, 39, 42, 43, 48а, 48 дома, улица Женис №5, 6, 9, 10, 10а, 12, 13, 19, 25, 30 дома, по проспекту Абая от №2а/1 до 2а/18 дома, улица Азаттык №1/1, 1/2 , 2, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 4а, 5/1, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 9а, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18/1, 18/2, 19а, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2 дома, улица Айыртауская №1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 13, 15 дома, улица Жибек жолы №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2 дома, улица Ж.Кыздарбекова от №1/1 до 1/8, от 2/1 до 2/8, от 3/1 до 3/8, от 4/1 до 4/8, от 5/1 до 5/8, от 6/1 до 6/8, от 8/1 до 8/8, от 9/1 до 9/8, от 10/1 до 10/8, 10а, от 11/1 до 11/4, от 12/1 до 12/8, от 13/1 до 13/8, от 14/1 до 14/8, от 17/1 до 17/8, 17а, от 18/1 до 18/8, от 19/1 до 19/16, от 20/1 до 20/8, от 21/1 до 21/16, от 22/1 до 22/12, от 23/1 до 23/12, от 24/1 до 24/15, от 26/1 до 26/16, от 27/1 до 27/16, от 28/1 до 28/16, от 29/1 до 29/16 дома и зимовки Аксенгир, зимовки Полевойстан.
Избирательный участок №737
Центр: село Сарыши, Коммунальное государственное учреждение "Сарышская начальная школа" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.

Шекарасы: Ә.Хасенов көшесі №3/1, 3/2, 1/1 үйлер, Ағыбай батыр көшесі №9, №17 үйлер, Жарылғап батыр көшесі №4/1, 4/2 үйлер, З.Көкжалов көшесі №3 үй, Қадыр батыр көшесі №6 үй, М.Рахимова көшесі №2, 6/1, 6/2 үйлер, Т.Әубәкіров көшесі №1, 7, 8 үйлер .
№738 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақжал кенті, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының "Шұғыла" мәдениет үйі.
Шекарасы: Абай көшесі №1 бастап №24 дейінгі үйлер, Ағыбай батыр көшесі №1 бастап №9 дейінгі және №11, 13, 15, 17 үйлер, Алтынсарин көшесі №1 бастап №19 дейінгі және №21, 23 үйлер, Әубәкіров көшесі №1 бастап №15 дейінгі үйлер, Бейбітшілік көшесі №1 бастап №8 дейінгі үйлер, Дсенбай көшесі №1 бастап №8 дейінгі үйлер, Елеген батыр көшесі №1 бастап №8 дейінгі үйлер, Жаманқара көшесі №1 бастап №18 дейінгі үйлер, Желтоқсан көшесі №1 бастап №10 дейінгі үйлер, Қазыбек би көшесі №1 бастап №21 дейінгі үйлер және №257 үй, Молдағұлова көшесі №1 бастап №7 дейінгі үйлер, Сәтбаев көшесі №1 бастап №30 дейінгі үйлер, Сейфуллин көшесі №1 бастап №23 дейінгі үйлер, Уәлиханов көшесі №1 бастап №20 дейінгі үйлер, Әлімшайхы көшесі №1 бастап №15 дейінгі үйлер, Қасымжанов көшесі №1 бастап №10 дейінгі үйлер, Сарыарка көшесі №1 бастап №12 дейінгі үйлер және №16а үй, Жамбыл көшесі №1 бастап №5 дейінгі үйлер.
№740 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақжартас ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Ақжартас бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақжартас ауылы Қарабұлақ көшесі №1 ден №43 ке дейінгі үйлер, Аяқши ауылы №1 ден №9 ға дейінгі үйлер, Ақжан, Ақтақыр, Ақшоқы, Аманжан, Ахмедия, Бітім, Екі аша, Көмек, Мейрам, Мұсақажы, Ортакөң, Суанбек, Түлкілі, Школ, Шошақ үй, Ырыс қыстақтары.
№741 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақшатау кенті, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Ш.Уәлиханов атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Бәйсейт көшесі №1 ден №40 қа дейінгі және №61 ден №86 ға дейінгі үйлер, Дия-қажы көшесі №1 ден №33 ке дейінгі үйлер, Абай көшесі №1 ден №20 ға дейінгі және №38, 39, 43, 47 үйлер, Аралбаев көшесі №1 ден №30 ға дейінгі үйлер және №47 үй, Карьерный көшесі №1 үй, Торговый көшесі №1 ден №66, 66а ға дейінгі үйлер, Киров көшесі №1 үй, Шоссейный көшесі №1, 2 үй, Больничный көшесі №1 үй, Махметов көшесі №1 ден №17 ге дейінгі үйлер, Школьный көшесі №1 ден №10 ға дейінгі және №20, 21, 22, 92, 94, 95 үйлер, Садовая көшесі №1, 2, 5, 9, 21, 22, 23, 26 үйлер, Сейфуллин көшесі №1 ден №11 ге дейінгі үйлер, Бостандық көшесі №1 үй, Смағұлов көшесі №1, 2 үйлер, Нұржанов көшесі №1 ден №33 ке дейінгі үйлер және №70 үй, Бейбітшілік көшесі №1 ден №6 ға дейінгі үйлер, Шахтер көшесі №1, 2 үйлер, Восточная көшесі №1 ден №4 ке дейінгі үйлер, Степная көшесі №1 ден №4 ке дейінгі үйлер, Октябрь көшесі №1 ден №5 ке дейінгі үйлер, Стадионная көшесі №1, 2, 3 үйлер, Әуезов көшесі №1 ден №5 ке дейінгі үйлер, Байтұрсынов көшесі №1, 2, 5 үйлер.
№742 сайлау учаскесі
Орталығы: Жарылғап батыр ауылы, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Жарылғап батыр ауылдық мәдениет үйі.

Границы: улица А.Хасенова №3/1, 3/2, 1/1 дома, улица Агыбай батыра №9, 17 дома, улица Жарылгап батыра №4/1, 4/2 дома, улица З.Кокжалова №3 дом, улица Кадыр батыра №6 дом, улица М.Рахимовой №2, 6/1, 6/2 дома, улица Т.Аубакирова №1, 7, 8 дома.
Избирательный участок №738
Центр: поселок Акжал, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, дом культуры "Шугыла" коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".
Границы: улица Абая начиная с №1 до №24 дома, улица Агыбай батыра начиная с №1 до №9 и №11, 13, 15, 17 дома, улица Алтынсарина начиная с №1 до №19 и №21, 23 дома, улица Аубакирова начиная с №1 до №15 дома, улица Бейбитшилик начиная с №1 до №8 дома, улица Дуйсенбая начиная с №1 до №8 дома, улица Елеген батыра начиная с №1 до №8 дома, улица Жаманкара начиная с №1 до №18 дома, улица Желтоксан начиная с №1 до №10 дома, улица Казыбек би начиная с №1 до №21 дома и №257 дом, улица Молдагуловой начиная с №1 до №7 дома, улица Сатбаева начиная с №1 до №30 дома, улица Сейфуллина начиная с №1 до №23 дома, улица Уалиханова начиная с №1 до №20 дома, улица Алимшайхы начиная с №1 до №15 дома, улица Касымжанова начиная с №1 до №10 дома, улица Сарыарка начиная с №1 до №12 дома и №16а дом, улица Жамбула начиная с №1 до №5 дома.
Избирательный участок №740
Центр: село Акжартас, Коммунальное государственное учреждение "Акжартасская начальная школа" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: с.Акжартас ул.Карабулак с №1 до №43 дома, село Аякши с №1 до №9 дома, зимовки – Акжан, Актакыр, Акшокы, Аманжан, Ахмедия, Битим, Еки аша, Комек, Мейрам, Мусакажы, Ортакон, Суанбек, Тулкили, Школ, Шошак уй, Ырыс.
Избирательный участок №741
Центр: поселок Акшатау, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Ш.Уалиханова" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: улица Байсейт начиная с №1 до №40 и начиная с №61 до №86 дома, улица Дия-Кажы начиная с №1 до №33 дома, улица Абая начиная с №1 до №20 и №38, 39, 43, 47 дома, улица Аралбаева начиная с №1 до №30 дома и №47 дом, улица Карьерный №1 дом, улица Торговая начиная с №1 до №66 дома и 66а дом, улица Кирова №1 дом, улица Шоссейный №1, 2 дома, улица Больничный №1 дом, улица Махметова начиная с №1 до №17 дома, улица Школьная начиная с №1 до №10 и №20, 21, 22, 92, 94, 95 дома, улица Садовая №1, 2, 5, 9, 21, 22, 23, 26 дома, улица Сейфуллина начиная с №1 до №11 дома, улица Бостандык №1 дом, улица Смагулова №1, 2 дома, улица Нуржанова начиная с №1 до №33 дома и №70 дом, улица Бейбитшилик начиная с №1 до №6 дома, улица Шахтера №1, 2 дома, улица Восточная начиная с №1 до №4 дома, улица Степная начиная с №1 до №4 дома, улица Октябрьский начиная с №1 до №5 дома, улица Стадионная начиная с №1 до №3 дома, улица Ауезова начиная с №1 до №5 дома, улица Байтурсынова №1, 2, 5 дома.
Избирательный участок №742
Центр: село Жарылгап батыр, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, дом культуры села Жарылгап батыра коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".

Шекарасы: Ы.Алтынсарин көшесі №1 ден №65 ке дейінгі үйлер.
№743 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарғалы ауылы, "Қайнар" шаруа қожалығы.
Шекарасы: Саржал көшесі №1 ден №15 ке дейінгі үйлер.
№744 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақшоқы ауылы, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Ақшоқы мәдениет үйі.
Шекарасы: Байқасқа көшесі №1 ден №32 ге дейінгі үйлер, Бірлік көшесі №1 ден №81 ге дейінгі үйлер, Болашақ көшесі №26 дан №65 ке дейінгі үйлер.
№745 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақбауыр ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Ақбауыр бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Достық көшесі №1 ден №38 ге дейінгі үйлер, М.Әкімжанов көшесі №1 ден №23 дейінгі үйлер.
№746 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақой ауылы, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Ақой мәдениет үйі.
Шекарасы: Ақой көшесі №1 ден №11 ге дейінгі үйлер және №71 үй, Қажымұқан көшесі №1 ден №5 ке дейінгі үйлер және №16 үй, Қазыбек би көшесі №1 ден №20 ға дейінгі үйлер, Сейфуллин көшесі №1 ден №15 ке дейінгі үйлер, Чепурченко көшесі №1 ден №19ға дейінгі үйлер, М.Едігеев көшесі №1 ден №9 ға дейінгі үйлер.
№747 сайлау учаскесі
Орталығы: Батық ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Батық жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Абай көшесі №1 ден №9 ға дейінгі үйлер және №53 үй, Батық көшесі №1 ден №90 ға дейінгі үйлер және №177 үй, Жамбыл көшесі №1 ден №33 ке дейінгі және №53, 64 үйлер, Жезқазған көшесі №1 ден №17 ге дейінгі үйлер және №176 үй, Майлин көшесі №1 ден №4 ке дейінгі және №53, 55, 56, 57, 61, 61а үйлер, Сейфуллин көшесі №1 ден №9 дейінгі, №40 тан №55 ке дейінгі үйлер және №112 үй.
№748 сайлау учаскесі
Орталығы: Босаға ауылы, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Босаға мәдениет үйі.
Шекарасы: Ағыбай батыр көшесі №1 ден №10 ға дейінгі үйлер, Айқымбеков көшесі №1 ден №44 ке дейінгі үйлер және №70 үй, Бектұрсынов көшесі №18 ден №53, №53а ға дейінгі үйлер, Тәуелсіздік көшесі №13 үй, Жарылғап батыр көшесі №1, 2, 4, 5, 12, 15 үйлер, Қанды қараша көшесі №1 ден №8 ге дейінгі үйлер, Құлжанбеков көшесі №1 ден №21ге дейінгі үйлер.
№749 сайлау учаскесі
Орталығы: Жылыбұлақ ауылы, "Жылыбұлақ" шаруа қожалығы.

Границы: ул.Ы.Алтынсарина начиная с №1 до №65 дома.
Избирательный участок №743
Центр: село Каргалы, здание крестьянского хозяйства "Кайнар".
Границы: ул.Саржал начиная №1 до №15 дома.
Избирательный участок №744
Центр: село Акшокы, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района,дом культуры села Акшокы коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".
Границы: улица Байкаска начиная с №1 до №32 дома, улица Бирлик начиная с №1 до №81 дома, ул.Болашак начиная №26 до №65 дома.
Избирательный участок №745
Центр: село Акбауыр, Коммунальное государственное учреждение "Акбауырская начальная школа" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: улица Достык начиная с №1 до №38 дома, улица М.Акимжанова начиная с №1 до №23 дома.
Избирательный участок №746
Центр: село Акой, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, дом культуры села Акой коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".
Границы: улица Акой начиная с №1 до №11 дома и №71 дом, улица Кажымукана начиная с №1 до №5 дома и №16 дом, улица Казыбек би начиная с №1 до №20 дома, улица Сейфуллина начиная с №1 до №15 дома, улица Чепурченко начиная с №1 до №19 дома, улица М.Едигеева начиная с №1 до №9 дома.
Избирательный участок №747
Центр: село Батык, Коммунальное государственное учреждение "Батыкская общеобразовательная школа" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: улица Абая начиная с №1 до №9 дома и №53 дом, улица Батык начиная с №1 до №90 дома и №177 дом, улица Жамбыла начиная с №1 до №33 и №53, 64 дома, улица Жезказганская начиная с №1 до №17 дома и №176 дом, улица Майлина начиная с №1 до №4 и №53, 55, 56, 57, 61, 61а дома, улица Сейфуллина начиная с №1 до №9 дома, начиная с №40 до №55 дома и №112 дом.
Избирательный участок №748
Центр: село Босага, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, дом культуры села Босага коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".
Границы: улица Агыбая начиная с №1 до №10 дома, улица Айкумбекова начиная с №1 до №44 дома и №70 дом, улица Бектурсынова начиная с №18 до №53, 53а дома, улицаТауелсиздик №13 дом, улица Жарылгап батыра №1, 2, 4, 5, 12, 15 дома, улица Кандыкараша начиная с №1 до №8 дома, улица Кулжанбекова начиная с №1 до №21 дома.
Избирательный участок №749
Центр: село Жылыбулак, здание крестьянского хозяйства "Жылыбұлақ".

Шекарасы: Жылыбұлақ көшесі №1 ден №4 ке дейінгі үйлер.
№750 сайлау учаскесі
Орталығы: Бұрма ауылы, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Бұрма мәдениет үйі.
Шекарасы: Байшағыров көшесі №1 ден №36 ға дейінгі үйлер, Бейбітшілік көшесі №1 ден №38 ге дейінгі үйлер, Жастар көшесі №1 ден №29 ға дейінгі үйлер, Бәйтерек көшесі №1 ден №20 ға дейінгі үйлер, Құрылысшылар көшесі №1 ден №26 ға дейінгі үйлер, Орталық көшесі №1 ден №14 ке дейінгі және №25, №25а, №38 үйлер, Сарыарқа көшесі №1 ден №40 қа дейінгі үйлер.
№751 сайлау учаскесі
Орталығы: Мұхтар ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Мұхтар негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Бозшыкөл көшесі №1 ден №27 ге дейінгі үйлер, Мұхтар көшесі №1 ден №36 ға дейінгі үйлер, Мектеп көшесі №1 ден №4 ке дейінгі үйлер және №28 үй.
№752 сайлау учаскесі
Орталығы: Дәрия кенті, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Дәрия кенттік мәдениет үйі.
Шекарасы: Абай көшесі №1 ден №36 ға дейінгі үйлер, Әуезов көшесі №1 ден №14 ке дейінгі үйлер және №20 үй, Жамбыл көшесі №1 ден №37 ге дейінгі үйлер, Желтоқсан көшесі №1 ден №20 ға дейінгі үйлер және №31 үй, Бұғылы көшесі №1 ден №22 ге дейінгі үйлер, М.Маметова көшесі №1 ден №18 ге дейінгі және №24, 26 үйлер, Ә.Молдағұлова көшесі №1 ден №20, 20а ға дейінгі үйлер, Б.Момышұлы көшесі №1 ден №20 ға дейінгі және №27, 36 үйлер, С.Сейфуллин көшесі №1 ден №19 ға дейінгі үйлер.
№753 сайлау учаскесі
Орталығы: С.Сейфуллин атындағы кенті, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Сейфуллин кенттік мәдениет үйі.
Шекарасы: Маясар ақын көшесі №1 ден №31 ге дейінгі үйлер, Н.Әбдіров көшесі №1 ден №78 ге дейінгі үйлер, Қазыбек-би көшесі №1 ден №42 ге дейінгі үйлер, Жамбыл көшесі №1 ден №42 ге дейінгі үйлер, Достық көшесі №1 ден №27 ге дейінгі үйлер, Наурыз көшесі №1 ден №34 ке дейінгі үйлер, Б.Шамиев көшесі №1 ден №12 ге дейінгі үйлер және №131 үй, М.Мәметова көшесі №1 ден №16 ға дейінгі үйлер, Гагарин көшесі №1 ден №16 ға дейінгі үйлер, Береке көшесі №1 ден №21 ге дейінгі үйлер және №31 үй, Крупская көшесі №1 ден №28 ге дейінгі үйлер және №32 үй, Жеңіс көшесі №1 ден №15 ке дейінгі үйлер, Абай көшесі №1 ден №28 ге дейінгі үйлер, Бұғылы көшесі №1 ден №42 ге дейінгі және №54, №727 үйлер, Шевченко көшесі №1 ден №25 ке дейінгі үйлер, Т.Әубәкіров көшесі №1 ден №37 ге дейінгі үйлер, Бейбітшілік көшесі №1 ден №45 ке дейінгі үйлер, Байғозы батыр көшесі №1 ден №55 ке дейінгі үйлер, С.Сейфуллин көшесі №1 ден №47 ге дейінгі және №51, №65, №97 үйлер.
№755 сайлау учаскесі
Орталығы: Нұра ауылы, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Нұра мәдениет үйі.

Границы: улица Жылыбулак начиная с №1 до №4 дома.
Избирательный участок №750
Центр: село Бурма, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, дом культуры села Бурма коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".
Границы: улица Байшагирова начиная с №1 до №36 дома, улица Бейбитшилик начиная с №1 до №38 дома, улица Жастар начиная с №1 до №29 дома, улица Байтерек начиная с №1 до №20 дома, улица Курылысшылар начиная с №1 до №26 дома, улица Орталык начиная с №1 до №14 и №25, 25а, 38 дома, улица Сарыарка начиная с №1 до №40 дома.
Избирательный участок №751
Центр: село Мухтар, Коммунальное государственное учреждение "Мухтарская основная средняя школа" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: улица Бозшаколь начиная с №1 до №27 дома, улица Мухтар начиная с №1 до №36 дома, улица Мектеп начиная с №1 до №4 дома и №28 дом.
Избирательный участок №752
Центр: поселок Дария, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, дом культуры поселка Дария коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".
Границы: улица Абая начиная с №1 до №36 дома, улица Ауезова начиная с №1 до №14 дома и №20 дом, улица Жамбыла начиная с №1 до №37 дома, улица Желтоқсан начиная с №1 до №20 дома и №31 дом, улица Бугылы начиная с №1 до №22 дома, улица Маметовой начиная с №1 до №18 и №24, 26 дома, улица А.Молдагуловой начиная с №1 до №20, 20а дома, улица Б.Момышулы начиная с №1 до №20 и 27, 36 дома, улица С.Сейфуллина начиная с №1 до №19 дома.
Избирательный участок №753
Центр: поселок имени С.Сейфуллина, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, дом культуры поселка имени С.Сейфуллина коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".
Границы: улица Маясар акына начиная с №1 до №31 дома, улица Н.Абдирова начиная с №1 до №78 дома, улица Казыбек-би начиная с №1 до №42 дома, улица Жамбыла начиная с №1 до №42 дома, улица Достык начиная с №1 до №27 дома, улица Наурыз начиная с №1 до №34 дома, улица Б.Шамиев начиная с №1 до №12 дома и №131 дом, улица М.Маметовой начиная с №1 до №16 дома, улица Гагарина начиная с №1 до №16 дома, улица Береке начиная с №1 до №21 дома и №31 дом, улица Крупская начиная с №1 до №28 дома и №32 дом, улица Женис начиная с №1 до №15 дома, улица Абай начиная с №1 до №28 дома, улица Бугылы начиная с №1 до №42 и №54, №727 дома, улица Шевченко начиная с №1 до №25 дома, улица Т.Аубакирова начиная с №1 до №37 дома, улица Бейбитшилик начиная с №1 до №45 дома, улица Байгозы-батыр начиная с №1 до №55 дома, улица С.Сейфуллина начиная с №1 до №47 и №51, 65, 97 дома
Избирательный участок №755
Центр: село Нура, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, дом культуры села Нура коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".

Шекарасы: Н.Әбдіров көшесі №1 ден №11 ге дейінгі және №52, №53, №56, №59, №61, №63, №65, №67, №69, №73, №74, №90 үйлер, Шабанбай би көшесі №1 ден №33 ке дейінгі және №81 ден №129 ға дейінгі және №138, №149, №157, №172, №200 үйлер, Сейфуллин көшесі №1 ден №12 ге дейінгі және №41 ден №59 ға дейінгі үйлер, Мұқанов көшесі №1 ден №8 ге дейінгі және №18 ден №36 ға дейінгі және №121, №122, №142 үйлер, Абай көшесі №1 ден №34 ке дейінгі және №45, №61, №62, №63, №67, №73, №100, №101, №116, №118, №120, №123, №138, №149, №199 үйлер, Н.Байсейтұлы көшесі №1 ден №93 ке дейінгі және №116а, №117, №118, №124а үйлер.
№756 сайлау учаскесі
Орталығы: Киікті ауылы, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Киікті мәдениет үйі.
Шекарасы: Бейбітшілік көшесі №1 ден №14 ке дейінгі үйлер, Желтоқсан көшесі №1 ден №8 ге дейінгі үйлер, Ағыбай батыр көшесі №1 ден №42 ге дейінгі үйлер, Әбікен Хасенов көшесі №1 ден №23 ке дейінгі үйлер, Қазыбек би көшесі №1 ден №30 ға дейінгі үйлер, Ы.Алтынсарин көшесі №1 ден №23 ке дейінгі үйлер.
№757 сайлау учаскесі
Орталығы: Көктіңкөлі ауылы, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Көктіңкөлі мәдениет үйі.
Шекарасы: Кистафин көшесі №1 ден №16 ға дейінгі және №21, 23 үйлер, Көктіңкөлі көшесі №1 ден №38 ге дейінгі үйлер, Бастау көшесі №1 ден №17 ге дейінгі үйлер, Сейфуллин №1 ден №24 ке дейінгі үйлер, Ынтымақ көшесі №1 ден №40 қа дейінгі үйлер, Тәуелсіздік көшесі №1 ден №40 қа дейінгі үйлер, Бірлік көшесі №1 ден №9 ға дейінгі үйлер, Ақжол ауылы Сарыарқа көшесі №1 ден №20 ға дейінгі үйлер.
№758 сайлау учаскесі
Орталығы: Жыланды ауылы, Байғозы батыр көшесі, 1 үй.
Шекарасы: Байғозы батыр көшесі №1 ден №21 ге дейінгі үйлер.
№759 сайлау учаскесі
Орталығы: Әлихан ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Әлихан негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Күшікбай батыр көшесі №1 бастап, №52 дейін , 43 разъезд №1 бастап №10 дейінгі үйлер.
№760 сайлау учаскесі
Орталығы: Көктіңкөлі станциясы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "56-разъездің бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Төлек батыр көшесі №1 ден №37 ге дейінгі үйлер.
761 сайлау учаскесі
Орталығы: Красная Поляна ауылы, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Красная Поляна мәдениет үйі.
Шекарасы: Бірлік көшесі №1 ден №15 ке дейінгі үйлер, Дворука көшесі №1 ден №18 ге дейінгі үйлер және №126 үй, Сарыарқа көшесі №1 ден №12 ге дейінгі үйлер, Қарамұрын көшесі №1 ден №29 ға дейінгі және №39, №70, №72 үйлер, Комарова көшесі №1 ден №35 ке дейінгі және №42, №52, №141 үйлер, Байқоңыр көшесі №1 ден №19 ға дейінгі үйлер, Нұра көшесі №1 ден №23 ке дейінгі үйлер.
№762 сайлау учаскесі
Орталығы: Бекет ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Бекет негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: улица Н.Абдирова начиная с №1 до №11 и №52, 53, 56, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 74, 90 дома, улица Шабанбай би начиная с №1 до №33, начиная с №81 до №129 и №138, 149, 157, 172, 200 дома, улица Сейфуллина начиная с №1 до №12 и начиная с №41 до №59 дома, улица Муканова начиная с №1 до №8 дома, начиная с №18 до №36 и №121, 122, 142 дома, улица Абая начиная с №1 до №34 и №45, 61, 62, 63, 67, 73, 100, 101, 116, 118, 120, 123, 138, 149, 199 дома, улица Н.Байсейтулы начиная с №1 до №93 и №116а, 117, 118, 124а дома.
Избирательный участок №756
Центр: село Киикти, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, дом культуры села Киикти коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".
Границы: улица Бейбитшилик начиная с №1 до №14 дома, улица Желтоксан начиная с №1 до №8 дома, улица Агыбай батыр начиная с №1 до №42 дома, улица Абикен Хасенова начиная с №1 до №23 дома, улица Казыбек би начиная с №1 до №30 дома, улица Ы.Алтынсарина начиная с №1 до №23 дома.
Избирательный участок №757
Центр: село Коктенколь, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, дом культуры села Коктенколь коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".
Границы: улица Кистафина начиная с №1 до №16 и №21, 23 дома, улица Коктенколь начиная с №1 до №38 дома, улица Бастау начиная с №1 до №17 дома, улица Сейфуллина с №1 до №24 дома, улица Ынтымак начиная с №1 до №40 дома, улицаТауелсиздик начиная с №1 до №40 дома, улица Бирлик начиная с №1 до №9 дома, село Акжол, улица Сарыарка начиная с №1 до №20 дома.
Избирательный участок №758
Центр: село Жыланды, улица Байгозы батыра, дом №1.
Границы: улица Байгозы батыра начиная с №1 до №21 дома.
Избирательный участок №759
Центр: село Алихан, Коммунальное государственное учреждение "Алиханская основная средняя школа" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: улица Кушикбай батыра начиная с №1 до №52 дома, улица 43 разъезд начиная с №1 до №10 дома.
Избирательный участок №760
Центр: станция Коктенколь, Коммунальное государственное учреждение "Начальная школа Разъезда – 56" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: станция Коктенколь, улица Толек батыра начиная с №1 до №37 дома.
Избирательный участок №761
Центр: село Красная Поляна, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, дом культуры села Красная Поляна коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".
Границы: улица Бирлик начиная с №1 до №15 дома, улица Дворука начиная с №1 до №18 дома и №126 дом, улица Сарыарка начиная с №1 до №12 дома, улица Карамурунская начиная с №1 до №29 и №39, 70, 72 дома, улица Комарова начиная с №1 до №35 и №42, 52, 141 дома, улица Байконыр начиная с №1 до №19 дома, улица Нура начиная с №1 до №23 дома и №31 дом.
Избирательный участок №762
Центр: село Пикет, Коммунальное государственное учреждение "Пикетская основная средняя школа" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.

Шекарасы: Бәйтерек көшесі №1 ден №18 ге дейінгі үйлер және №77 үй, Жеңіс көшесі №1 ден №14 ке дейінгі және №30 дан №69 ға дейінгі үйлер, Наурыз көшесі №1 ден №15 ке дейінгі және №53 тен №77 ге дейінгі үйлер.
№763 сайлау учаскесі
Орталығы: Дербісалы ауылы, "Светлана" шаруа қожалығының ғимараты.
Шекарасы: Бірлік көшесі №1 ден №24 ке дейінгі үйлер, Нұра көшесі №1 ден №28 ге дейінгі үйлер.
№764 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарамұрын ауылы, Шаруашылық жүргізу құқығындағы "Шет ауданының аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны Қарамұрын медициналық пункті.
Шекарасы: Бейбітшілік көшесі №1 ден №44 ке дейінгі үйлер, Достық көшесі №1 ден №4 ке дейінгі және №47 ден №80 ге дейінгі үйлер.
№765 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылтау ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Байғозы батыр атындағы бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: К.Мыңбаев көшесі №1 ден №27 ге дейінгі үйлер, С.Сейфуллин көшесі №2 ден №30 ға дейінгі үйлер, Ю.Гагарин көшесі №1 ден №25 ке дейінгі үйлер, Бірлік көшесі №1 ден №5 ке дейінгі үйлер, Жамбыл кенті Горняк көшесі №1 ден №35 ке дейінгі үйлер.
№766 сайлау учаскесі
Орталығы: Мойынты кенті, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Мойынты кенттік мәдениет үйі.
Шекарасы: Таңыбай батыр көшесі №1 ден №53 ке дейінгі үйлер, К.Байсейітова көшесі №1 ден №15 ке дейінгі үйлер және №20а үй, Т.Рысқұлов көшесі №1 ден №48 ге дейінгі үйлер, Шашубай көшесі №1 ден №32 ге дейінгі үйлер, Абай көшесі №1 ден №48 ге дейінгі үйлер және №68 үй, Сейфуллин көшесі №1 ден №37 ге дейінгі үйлер, Қыздарбек көшесі №1 ден №28 ге дейінгі үйлер, М.Мәметова көшесі №1 ден №35, 35а ға дейінгі және №78 үйлер, Б.Момышұлы көшесі №1 ден №55 ке дейінгі және №123, 125, 127, 128 үйлер, Шағын ауданы көшесі №1 ден №10 ға дейінгі үйлер, Мойынты кенті Ақбұлақ ауылы.
№767 сайлау учаскесі
Орталығы: Қошқарбай ауылы, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Қошқарбай ауылдық мәдениет үйі.
Шекарасы: Бұғылы көшесі №1 ден №30 ға дейінгі үйлер, Достық көшесі №1 ден №16 ға дейінгі үйлер, Ш.Уәлиханов көшесі №1 ден №16 ға дейінгі үйлер, Байзақов көшесі №1 ден №17 ге дейінгі үйлер, Ә.Молдағұлова көшесі №1 ден №24 ке дейінгі үйлер, С.Сейфуллин көшесі №1 ден №12 ге дейінгі үйлер, Нұраталды көшесі №1 ден №18 ге дейінгі үйлер және Аққияқ ауылы Талды көшесі №1 ден №14 ке дейінгі үйлер.
№768 сайлау учаскесі
Орталығы: Нұраталды ауылдық округі, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің Ақсу ауылы, "Ақсу негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: улица Байтерек начиная с №1 до №18 дома и №77 дом, улица Женис начиная с №1 до №14 и начиная с №30 до №69 дома, улица Наурыз начиная с №1 до №15 и начиная с №53 до №77 дома.
Избирательный участок №763
Центр: село Дерипсал, здание крестьянского хозяйства "Светлана".
Границы: улица Бирлик начиная с №1 до №24 дома, улица Нура начиная с №1 до №28 дома.
Избирательный участок №764
Центр: село Карамурын, Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Районная больница Шетского района" Карамурунский медицинский пункт.
Границы: улица Бейбитшилик начиная с №1 до №44 дома, улица Достык начиная с №1 до №4 и начиная с №47 до №80 дома.
Избирательный участок №765
Центр: село Кызылтау, Коммунальное государственное учреждение "начальная школа имени Байгозы батыра" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: с.Кызылтау – ул.К.Мынбаева начиная с №1 до №27 дома, ул. С.Сейфуллина начиная с №2 до №30 дома, ул.Ю.Гагарина начиная с №1 до №25 дома; поселок Жамбыл – ул.Горняков начиная с №1 до №35 дома.
Избирательный участок №766
Центр: поселок Мойынты, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, дом культуры поселка Мойынты коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".
Границы: улица Таныбай батыра начиная с №1 до №53 дома, улица К.Байсеитовой начиная с №1 до №15 дома и №20а дом, улица Т.Рыскулова начиная с №1 до №48 дома, улица Шашубая начиная с №1 до №32 дома, улица Абая начиная с №1 до №48 дома и №68 дом, улица Сейфуллина начиная с №1 до №37 дома, улица Кыздарбека начиная с №1 до №28 дома, улица М.Маметовой начиная с №1 до №35, 35а дома и №78 дом, улица Б.Момышулы начиная с №1 до №55 и №123, 125, 127, 128 дома, улица Микрорайон начиная с №1 до №10 дома, поселок Мойынты село Акбулак.
Избирательный участок №767
Центр: село Кошкарбай, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, дом культуры села Кошкарбай коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".
Границы: улица Бугылы начиная с №1 до №30 дома, улица Достык начиная с №1 до №16 дома, улица Ш.Уалиханова начиная с №1 до №16 дома, улица Байзакова начиная с №1 до №17 дома, улица А.Молдагуловой начиная с №1 до №24 дома, улица С.Сейфуллина начиная с №1 до №12 дома, улица Нураталды начиная с №1 до №18 и село Аккияк улица Талды начиная с №1 до №14 дома.
Избирательный участок №768
Центр: село Аксу Нураталдинского сельского округа, Коммунальное государственное учреждение "Аксуская основная средняя школа" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.

Шекарасы: С.Сейфуллин көшесі №1 ден №10 ға дейінгі үйлер, №20 дан №40а ға дейінгі үйлер және №43 үй, Ы.Алтынсарин көшесі №1 ден №36а ға дейінгі үйлер.
№770 сайлау учаскесі
Орталығы: Шопа ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Шопа бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Бұғылы көшесі №1 ден №40 қа дейінгі үйлер, Достық көшесі №1 ден №24 ке дейінгі үйлер.
№771 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылқой ауылы, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Қызылқой мәдениет үйі.
Шекарасы: Абай көшесі №1 ден №21 ге дейінгі үйлер және №67а үй, Бейбітшілік көшесі №1 ден №34 ке дейінгі және №64 ке дейінгі үйлер, Тәуелсіздік көшесі №1 ден №40 қа дейінгі үйлер.
№772 сайлау учаскесі
Орталығы: Ортау ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Ортау негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Байғозы батыр көшесі №1 ден №14 ке дейінгі үйлер және №20 үй, Ардагерлер көшесі №1 ден №25 ке дейінгі және №32, 33, 34, 40 үйлер, Теңдік көшесі №1 ден №12 ге дейінгі үйлер, Сейфуллин көшесі №1 ден №12 ге дейінгі үйлер, Әубәкіров көшесі №1 ден №8 ге дейінгі және №10, 10а, 10б, 13 үйлер, Еркіндік көшесі №1 ден №3 ке дейінгі үйлер.
№773 сайлау учаскесі
Орталығы: Өспен ауылы, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Өспен мәдениет үйі.
Шекарасы: Достық көшесі №1 ден №17 ге дейінгі үйлер, Кеншілер көшесі №1 ден №9 ға дейінгі үйлер, Қ.Сәтбаев көшесі №1 ден №31 ге дейінгі үйлер, Центральная көшесі №1 ден №31 ге дейінгі үйлер, Әулиетас көшесі №1 ден №21 ге дейінгі үйлер, Теміржол көшесі №1 ден №38 ге дейінгі үйлер, Айса станциясы.
№774 сайлау учаскесі
Орталығы: Айғыржал ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "М.Жапақов атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Мамыр көшесі №1 ден №41 ге дейінгі үйлер.
№775 сайлау учаскесі
Орталығы: Еркіндік ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Еркіндік жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Мектеп көшесі №1 ден №30 ға дейінгі және №36, 43, 52, 69, 80, 81 үйлер, Қаражартас көшесі №1 ден №152 ге дейінгі үйлер және №180 үй, Теміржолшылар көшесі №1 ден №80 ге дейінгі және №83, 84, 85, 110, 125, 131, 207 және №180 нен №191 ге дейінгі үйлер.
№776 сайлау учаскесі
Орталығы: Жұмыскер ауылы, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Жұмыскер мәдениет үйі.

Границы: улица С.Сейфуллина начиная с №1 до №10 дома, начиная с №20 до №40а дома и №43 дом, улица Ы.Алтынсарина начиная с №1 до №36а дома.
Избирательный участок №770
Центр: село Шопа, Коммунальное государственное учреждение "Шопинская начальная школа" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: улица Бугылы начиная с №1 до №40 дома, улица Достык начиная с №1 до №24 дома.
Избирательный участок №771
Центр: село Кызылкой, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, дом культуры села Кызылкой коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".
Границы: улица Абая начиная с №1 до №21 дома и №67а дом, улица Бейбитшилик начиная с №1 до №34 дома и №64 дом, улица Тауелсиздик начиная с №1 до №40 дома.
Избирательный участок №772
Центр: село Ортау, Коммунальное государственное учреждение "Ортауская основная средняя школа" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: улица Байгозы батыра начиная с №1 до №14 дома и №20 дом, улица Ардагерлер начиная с №1 до №25 и №32, 33, 34, 40 дома, улица Тендік начиная с №1 до №12 дома, улица Сейфуллина начиная с №1 до №12 дома, улица Аубакирова начиная с №1 до №8 и №10, 10а, 10б, 13 дома, улица Еркиндик начиная с №1 до №3 дома.
Избирательный участок №773
Центр: село Успен, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, дом культуры села Успен коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".
Границы: улица Достык начиная с №1 до №17 дома, улица Кеншілер начиная с №1 до №9 дома, улица К.Сатбаева начиная с №1 до №31 дома, улица Центральная начиная с №1 до №31 дома, улица Аулиетас начиная с №1 до №21 дома, улица Темиржол дома начиная с №1 до №38 дома и станция Айса.
Избирательный участок №774
Центр: село Айгыржал, Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа имени М.Жапакова" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: улица Мамыр начиная с №1 до №41 дома.
Избирательный участок №775
Центр: село Еркиндик, Коммунальное государственное учреждение "Еркиндикская общеобразовательная школа" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: улица Мектеп начиная с №1 до №30 и №36, 43, 52, 69, 80, 81 дома, улица Каражартас начиная с №1 до №152 дома и №180 дом, улица Темиржолшылар начиная с №1 до №80, №83, 84, 85, 110, 125, 131, 207 и начиная с №180 до 191 дома.
Избирательный участок №776
Центр: село Жумыскер, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, дом культуры села Жумыскер коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".

Шекарасы: Жұмыскер ауылы А.Құнанбаев көшесі №1 ден №20 ға дейінгі үйлер, Ә.Молдағұлова көшесі №1 ден №20 ға дейінгі үйлер, Б.Момышұлы көшесі №1 ден №10 ға дейінгі үйлер, И.Қуанышбаев көшесі №1 ден №17 ге дейінгі үйлер, Қ.Мұнайтпасов көшесі №1 ден №10 ға дейінгі үйлер, К.Бәйсейтова көшесі №1 ден №8 ге дейінгі үйлер, М.Мәметова көшесі №1 ден №11 ге дейінгі үйлер, М.Дүйсенов көшесі №1 ден №6 ға дейінгі үйлер, О.Беков көшесі №1 ден №15 ке дейінгі үйлер, С.Сейфуллин көшесі №1 ден №6 ға дейінгі үйлер, С.Бейсенбеков көшесі №1 ден №18 ге дейінгі үйлер.
№777 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылту ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Қызылту бастауыш метебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Тағылы көшесі №1-ден №23 үйге дейін.
№778 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарасаз ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Қарасаз бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қойтас көшесі №1 ден №27 ге дейінгі үйлер.
№779 сайлау учаскесі
Орталығы: Талды ауылы, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Талды мәдениет үйі.
Шекарасы: Д.Смайлов көшесі №1 ден №24 ке дейінгі үйлер және №29 үй, Сенкібай батыр көшесі №1 ден №10 ға дейінгі үйлер, Рүстем Мәжитов көшесі №1 ден №13 ке дейінгі және №20, №20а үйлер, Наршөккен көшесі №1 ден №23 ке дейінгі үйлер, И.Кішкентаев көшесі №1 ден №12 ге дейінгі үйлер және №23 үй, Ж.Байтуов көшесі №1 ден №11 ге дейінгі үйлер, Бейбітшілік көшесі №1 ден №19 ға дейінгі үйлер, А.Құнанбаев көшесі №1 ден №19 ға дейінгі үйлер, Жанажұрт-Байбала көшесі №1 ден №24 ке дейінгі және Жаңа - Жұрт ауылы Талды көшесі №1 ден №14 ке дейінгі үйлер.
№780 сайлау учаскесі
Орталығы: Берекетті ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Берекетті бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақшоқы көшесі №1 ден №4 ке дейінгі үйлер.
№782 сайлау учаскесі
Орталығы: Төменгі Қайрақты ауылы, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Төменгі Қайрақты ауылдық мәдениет үйі.
Шекарасы: Қ.Сәтбаев көшесі №1 ден №12 ге дейінгі үйлер және №15 үй, Қадыр батыр көшесі №1 ден №5 ке дейінгі үйлер және №8 үй, Абай көшесі №1 ден №15 ке дейінгі және №20, 23, 27 үйлер, Жарылғап батыр көшесі №1 ден №4 ке дейінгі және №8, 9 үйлер, Қ.Мақажанов көшесі №1 ден №6 ға дейінгі және №10, 12, 15, 25 үйлер, Дербісалы батыр көшесі №1 ден №4 ке дейінгі үйлер, М.Әуезов көшесі №1 ден №14 ке дейінгі үйлер, С.Сейфуллин көшесі №1 ден №10 ға дейінгі үйлер, Б.Орынбек көшесі №1 ден №16 ға дейінгі үйлер және №24 үй, Аққошқар батыр көшесі №1 ден №7 ге дейінгі және №9, 11, 25 үйлер, Құрманғазы көшесі №1 ден №4 ке дейінгі және №7, 8, 10, 12, 17 үйлер, Т.Рымбекұлы көшесі №1 ден №10 ға дейінгі және №13, 13а үйлер, Жәнібеков көшесі №1 ден №16 ға дейінгң және №20, 23 үйлер, К.Нұржанов көшесі №1 ден №25 ке дейінгі үйлер, С.Ахметұлы көшесі №1 ден №26 ға дейінгі үйлер, Қабанбай батыр көшесі №1, 2, 5, 6, 8, 9 үйлер, Шортанбай батыр көшесі №1 ден №10 ға дейінгі үйлер.
№783 сайлау учаскесі
Орталығы: Жоғарғы Қайрақты ауылы, "Ахан" шаруа қожалығының ғимараты.

Границы: село Жумыскер ул.А.Кунанбаева начиная с №1 до №20 дома, улица А.Молдагуловой начиная с №1 до №20 дома, улица Б.Момышулы начиная с № 1 до №10 дома, улица И.Куанышбаева начиная с №1 до №17 дома, улица К.Мунайтпасова начиная с №1 до №10 дома, улица К.Байсейтовой начиная с №1 до №8 дома, улица М.Маметовой начиная с №1 до №11 дома, улица М.Дуйсенова начиная с №1 до №6 дома, улица О.Беков начиная с №1 до №15 дома, улица С.Сейфуллина начиная с №1 до №6 дома, улица С.Бейсенбекова начиная с №1 до №18 дома.
Избирательный участок №777
Центр: село Кызылту, Коммунальное государственное учреждение "Кызылтуская начальная школа" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: ул.Тагылы начиная с №1 до №23 дома.
Избирательный участок №778
Центр: село Карасаз, Коммунальное государственное учреждение "Карасазская начальная школа" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: улица Койтас начиная с №1 до №27 дома.
Избирательный участок №779
Центр: село Талды, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, дом культуры села Талды коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".
Границы: улица Д.Смайлова начиная с №1 до №24 дома и №29 дом, улица Сенкибай батыра начиная с №1 до №10 дома, улица Рустема Мажитова начиная с №1 до №13 и №20, 20а дома, улица Наршоккена начиная с №1 до №23 дома, улица И.Кишкентаева начиная с №1 до №12 дома и №23 дом, улица Ж.Байтуова начиная с №1 до №11 дома, улица Бейбитшилик начиная с №1 до №19 дома, улица А.Кунанбаева начиная с №1 до №19 дома, улица Жанажурт-Байбала начиная с №1 до №24 и село Жана-Журт улица Талды начиная с №1 до №14 дома.
Избирательный участок №780
Центр: село Берекетти, Коммунальное государственное учреждение "Берекеттинская начальная школа" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: улица Акшокы начиная с №1 до №4 дома.
Избирательный участок №782
Центр: село Нижние Кайракты, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, дом культуры села Нижние Кайракты коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".
Границы: улица К.Сатбаева начиная с №1 до №12 дома и №15 дом, улица Кадыр батыра начиная с №1 до №5 дома и №8 дом, улица Абая начиная с №1 до №15 и №20, 23, 27 дома, улица Жарылгап батыра начиная с №1 до №4 и №8, 9 дома, улица К.Макажанова начиная с №1 до №6 и №10, 12, 15, 25 дома, улица Дерипсалы батыра начиная с №1 до №4 дома, улица М.Ауэзова начиная с №1 до №14 дома, улица С.Сейфуллина начиная с №1 до №10 дома, улица Б.Орынбека начиная с №1 до №16 дома и №24 дом, улица Аккошкар батыра начиная с №1 до №7 и №9, 11, 25 дома, улица Курмангазы начиная с №1 до №4 и №7, 8, 10, 12, 17 дома, улица Т.Рымбекулы начиная с №1 до №10 и №13, 13а дома, улица Жанибекова начиная с №1 до №16 и 20, 23 дома, улица К.Нуржанова начиная с №1 до №25 дома, улица С.Ахметулы начиная с №1 до №26 дома, улица Кабанбай батыра №1, 2, 5, 6, 8, 9 дома, улица Шортанбай батыра начиная с №1 до №10 дома.
Избирательный участок №783
Центр: село Верхние Кайракты, здание крестьянского хозяйства "Ахан".

Шекарасы: Басала 1 шағын ауданы көшесі №1, 2, 17, 43, 46 үйлер, Басала 2 шағын ауданы көшесі №2, 81, 82, 86, 152, 153, 155 үйлер.
№784 сайлау учаскесі
Орталығы: Үңірек ауылы, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Үңірек мәдениет үйі.
Шекарасы: Үңірек көшесі №1 ден №29 ға дейінгі және №144, 178 үйлер, Тағылы көшесі №1 ден №9 ға дейінгі және №19, 201 үйлер, Сарыарқа көшесі №1 ден №22 ге дейінгі үйлер және №193 үй, Бұғылы көшесі №1 ден №18 ге дейінгі үйлер және №194 үй, Бейбітшілік көшесі №1 ден №14 ке дейінгі үйлер және №19 үй, Құттыбай ауылы Бесағаш көшесі №1 ден №16 ға дейінгі үйлер және №19 үй.
№786 сайлау учаскесі
Орталығы: Қармыс ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Қармыс бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Тесік-Тас көшесі №1 ден №55 ке дейінгі үйлер.
№787 сайлау учаскесі
Орталығы: Тұмсық ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Тұмсық бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ұста көшесі №1 ден №37 ге дейінгі үйлер.
Шет ауданы әкімінің
2023 жылғы 15
желтоқсандағы
№ 06
шешіміне 2 қосымша
Шет ауданы әкімінің күші жойылды деп тану туралы шешімдерінің тізбесі
1. Шет ауданы әкімінің 2019 жылғы 4 қаңтардағы №01 "Шет ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне №5135 болып тіркелген).
2. Шет ауданы әкімінің 2020 жылғы 9 маусымдағы №03 "Шет ауданы әкімінің 2019 жылғы 4 қаңтардағы "Шет ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" №01 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5872 тіркелген).
3. Шет ауданының әкімінің 2023 жылғы 1 ақпандағы №01 "Шет ауданы әкімінің 2019 жылғы 4 қаңтардағы №01 "Шет ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6357-09 тіркелген).

Границы: микрорайон Басала1 №1, 2, 17, 43, 46 дома, микрорайон Басала 2 № 2, 81, 82, 86, 152, 153, 155 дома.
Избирательный участок №784
Центр: село Унирек, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, дом кульуры села Унирек коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".
Границы: улица Унирек начиная с №1 до №29 и №144, 178 дома, улица Тагылы начиная с №1 до №9 и №19, 201 дома, улица Сарыарка начиная с №1 до №22 дома и №193 дом, улица Бугылы начиная с №1 до №18 дома и №194 дом, улица Бейбитшилик начиная с №8 до №49 дома, село Куттыбай улица Бесагаш начиная с №1 до №16 и №20, 24 дома, зимовка Шортанды №1, №2 дома.
Избирательный участок №786
Центр: село Кармыс, Коммунальное государственное учреждение "Кармысская начальная школа" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: улица Тесиктас начиная с №1 до №55 дома.
Избирательный участок №787
Центр: село Тумсык, Коммунальное государственное учреждение "Тумсыкская начальная школа" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: улица Уста начиная с №1 до №37 дома.
Приложение 2 к решению
акима Шетского района
от 15 декабря 2023 года
№ 06
Перечень решений акима Шетского района о признании утратившими силу
1. Решение акима Шетского района от 4 января 2019 года №01 "Об образовании избирательных участков по Шетскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5135).
2. Решение акима Шетского района от 9 июня 2020 года №03 "О внесении изменения в решение акима Шетского района от 4 января 2019 года №01 "Об образовании избирательных участков по Шетскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5872).
3. Решение акима Шетского района от 1 февраля 2023 года №01 "О внесении изменения в решение акима Шетского района от 4 января 2019 года №01 "Об образовании избирательных участков по Шетскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6357-09).